לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2005, 15:59
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה כבר קבעת מראש מה אני אעשה ...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מרקו פולו שמתחילה ב "זה משנה לכמה אחוזים אני אגיע?"

אז הנה news flash
זה שאני מגנה פעולות כאלה , תקיפת שוטרים וחיילים ., זה לא חדשות ולא סקופ . עשיתי את זה כאן בעבר ואני לא חייב להכנס לכל אשכול שמדבר על מעשי מתנחלים (מה גם שחלק מהידיעות מזויפות) ולגנות מחדש .

ואני מגנה גם את תעמולה הארסית שמהסוג אתה (ואתה יחסית עדין לאחרים) מפיץ כאן נגד המתנחלים כשאתה משתמש בקומץ מסיתים , אוסף פורעי חוק , ומפגע אחד או שניים כדי לתאר את המתנחלים .

תרשה לי לגלות לך ,גם בקרב אותו רוב של מתנחלים שאתה "לא מכיר" ולא "שמעת עליהם " , יש מיעוט שלא מגדל קרניים על הראש , ואותם אנשים מגנים מעשים כאלה לא פחות ממני וממך .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2005, 16:12
  מרקו פולו מרקו פולו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.02
תרשה לי להזכיר לך.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה כבר קבעת מראש מה אני אעשה ..."

נרצח ראש ממשלה בישראל, לפני 10 שנים.

אולי כל התקוממות על "קומץ" כמו שאתה מכנה אותם נראית לך בלתי רלוונטית ומוגזמת. אבל לקח אחד שלקחנו מאותו רצח (ואנחנו= כלל עמך ישראל) הוא שאסור שרצח כזה יקרה שוב. וצריך לעשות הכל, כולל הכל, כדי שזה לא יקרה.

אז אוקיי, מדובר בביצים ואבנים. אבל האווירה שיש עכשיו במדינה היא לדעתי יותר גרועה ממה שהיה לפני רצח רבין. אולי אין יותר ארונות קבורה ותמונות של ראש הממשלה לבוש בבגדי נאצי, אבל זה רק כי הימין הקיצוני נהיה יותר חכם. וזה הכי מסוכן.

נערך לאחרונה ע"י מרקו פולו בתאריך 06-04-2005 בשעה 16:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר