לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2009, 11:20
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Real1 שמתחילה ב "ראיון לחיל המודיעין (למסלולי הערבית)"

חס ושלום ידברו איתך בערבית

הם יתנו לך למלא שאלון לפני שאתה נכנס שמתייחס למס' נושאים:
1. המשפחה- המצב האקדמי של ההורים שלך (אם הם בעלי תואר- סיימו תיכון וכד') ישאלו על האחים שלך גם כן מה מצבם בחיים, במה ההורים שלך עוסקים,
2. לימודים- מה הציונים שלך בלימודים, כמה יחידות אתה בכל מקצוע, מקצוע אהוב- שנוא וכד'
3. תחביבים ותחומי עניין.

אחרי כן אתה ממתין בחדר ההמתנה ומחכה שיקראו לך לראיון. בראיון עצמו ישבו מולך שני אנשים, יחד עם השאלון שמלאת קודם לכן וישאלו אותך עליו.. כמו כן הם ישאלו אותך קצת שאלות אישיות (אותי שאלו על המצב המשפחתי שלי בגלל שאבא שלי נפטר, אז שאלו איך אני מסתדרת, איך אמא מסתדרת וכל מה שקשור בכך, לראות כנראה יציבות נפשית והאם אני מקבלת תמיכה.. אני משערת) ואז הם שואלים אם אתה מתעניין באקטואליה ופוליטיקה. שואלים בד"כ 2 שאלות. אני מציעה לך לעשות סקירה מהירה לפני שאתה יוצא מהבית מה בכותרות ולוודא שאתה יודע מי עומד בגדה ומי ברשות הפלסטינית, מי שיעי מי סוני, מי בפתח ומי בחמאס, נוסף על ידע בממשלת ישראל. כי זה מביך לטעות אם אתה לא מתעניין באקטואליה כדאי שתגיד מראש. אני אמרתי שאני לא ממש מעורה, אבל אני מבינה שהתפקיד דורש וזו לא ממש בעיה להתחיל (חוץ מזה שאני גם לא לגמרי מנותקת..) תהיה כן, אל תהיה לחוץ.

אח"כ שואלים אותך על תכונות שלך, איך אתה מסתדר במצב X ובמצב Y וכמו כן הם מסבירים ממש בכלליות על התפקיד אליו אתה מיועד.. ישאלו אם זה מתאים לך או לא.. תענה בכנות, אל תגזים במה שאתה לא, אל תפחד להגיד מה שלא מתאים לך (אני אמרתי שאני ההפך כמעט בכל מה שהם הציגו בפני, והנה עודני כאן.. לקראת השלבים האחרונים! רק להראות מוטיבציה ונכונות)בהצלחה!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר