לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2009, 12:34
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי gilshasha שמתחילה ב "כרגע אני מחזיק במצלמה D60 של..."

המעבר ל 500D מ D60 הוא לא כ-זה שידרוג, מה גם שאתה תאלץ להחליף את כל הסט שלך למערכת קנון.
אם חסר לך ווידאו ב D60, אתה יכול לקנות מצלמה מקבילה של ניקון שיש לה ווידאו כמו ל 500D ועדיין להשאר עם המערכת ניקון הנוכחית שלך (כמו למשל עדשות).
לא מומלץ בד"כ לעבור ממערכת אחת לשניה. עושים את זה רק כשאין ברירה ולחברה מסויימת יש משהו שלחברה השניה אין עדיין והמעבר חייב להיות במיידי.
בנוגע לפלאש, ניקון חזקים יותר בפלאשים מאשר קנון, אבל גם לחברות האלו יש דגמים שונים ומשונים של פלאשים... פלאש עד 1,000 שקל - אני מניח שתוכל לקנות את ה
SB600 - י (http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=375747),
או אם אתה רוצה ממש בזול, אז את ה
SB400 - י (http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=585800).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-06-2009, 17:26
צלמית המשתמש של gilshasha
  משתמש זכר gilshasha gilshasha אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "המעבר ל 500D מ D60 הוא לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
המעבר ל 500D מ D60 הוא לא כ-זה שידרוג, מה גם שאתה תאלץ להחליף את כל הסט שלך למערכת קנון.
אם חסר לך ווידאו ב D60, אתה יכול לקנות מצלמה מקבילה של ניקון שיש לה ווידאו כמו ל 500D ועדיין להשאר עם המערכת ניקון הנוכחית שלך (כמו למשל עדשות).
לא מומלץ בד"כ לעבור ממערכת אחת לשניה. עושים את זה רק כשאין ברירה ולחברה מסויימת יש משהו שלחברה השניה אין עדיין והמעבר חייב להיות במיידי.
בנוגע לפלאש, ניקון חזקים יותר בפלאשים מאשר קנון, אבל גם לחברות האלו יש דגמים שונים ומשונים של פלאשים... פלאש עד 1,000 שקל - אני מניח שתוכל לקנות את ה
SB600 - י (http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=375747),
או אם אתה רוצה ממש בזול, אז את ה
SB400 - י (http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=585800).

תודה עזרת לי מאוד ,
אבל עדין אני צריך לשקול מה לעשות להישאר עם ה- D60 שיש לי עדשה מעולה 18-135
או לשדרג את הקאנון 500 D , ולקנות לה עדשה + פלאש . שכמובן ההוצאות האלה יותר יקרות
ישן 05-06-2009, 22:28
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי gilshasha שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]המעבר ל 500D מ..."

למה הכוונה "לשדרג את הקנון 500D"?
אם אתה מתכוון לקנות מצלמה יותר טובה (אבל קנונית) מ 500D, אז אני לא מוצא את ההגיון.
בכלל, כמו שאמרתי קודם, להחליף מערכת זה עסק יקר ולא עושים אותו על רגל אחת. אם אתה מבין למה אתה עובד למערכת אחרת (למשל, אתה פועל בעסק של צילום, וכל הציוד הוא ממערכת מסויימת ואתה צריך לעבוד עם הפלאשים והעדשות של מקום העבודה וכו'), אז בסדר... תחליף... אבל סתם לקנות גם גוף ניקון וגם גוף קנון שהם בגדול אותו הדבר, נשמע לי לא יעיל.

לדעתי, תשאר עם מה שיש לך, תקנה פלאש טוב ותסע לשלום.
לא יהיה לך שום יתרון להחליף את המערכת ולקנות מחדש עדשות ופלאש... תקבל את אותן התוצאות בהרבה יותר כסף.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר