לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2009, 11:30
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אני לא מתכוונת אפילו לפצוח..."

שמאלני בנושא ביטחון זה לא "דעה פוליטית",
להיות תמיד בצד השני זה להיות בצד שני,
"הדעות הפוליטיות" השמאלניות בנושא ביטחון רק גרמו נזקים חמורים וכמעט בלתי הפיכים למדינת ישראל במאבקה על קיומה, זה עובדה לא דעה.

לכנות יהודים "כובשים" בזוי מאות מונים מלכנות יהודים גויים,
להמציא מונח מזוויעה "קורבנות של שלום" זה לא דעה פוליטית, זאת זוועה בזוייה שצריך לתקן.

השמאל, לפחות אלו המגדירים עצמם "מתונים" חייבים להבין את הנזקים והתחושה של השייכות לצד השני שהם גרמו לנו ולעולם לחוש, אתם מגלים אמפטיה לאוייב, ולא טיפה אחת לנו היהודים שכיבכול אנחנו בני אותו עם.

תבינו, משבר גדול בתחושת השיכות בעמנו,
האם השמאל והימין באמת בני אותו עם,
בהתחשב במחלוקת התהומית בנושא קיום המדינה האם ראוי לקרוא לנו עם אחד,
אולי אנחנו לא מתאימים להוות עם.

לדעתי נושא המחלוקת בתוך עמנו בנושא ביטחון וגבולות חייב לעלות לסדר היום כנושא הבוער ביותר להתמודדות ומציאת פתרון חוקי, אם ע"י ניסוח וחקיקת חוקים שלא שמאל ולא ימין יכולים למסור שטחים ללא הסכמה של רוב מוחלט בעם ( דוגמא ), אפשר למצוא נוסחה שתביא לאחידות בכל הקשור לאיום חיצוני על חיי אזרחי המדינה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2009, 11:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
זה בדיוק מה שזה. אתה יכול לטעון שהפתרונות שהציע השמאל הם מסוכנים, אבל אל תייחס זדון
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "שמאלני בנושא ביטחון זה לא..."

יש במדינה הזו מאות אלפים שתומכים בעמדות של השמאל. אני סבור שעמדותיהם שגויות ושרובם
המכריע (כמו רוב תומכי הימין, אגב) לא באמת בקיאים בנושאים שלגביהם הם מביעים דיעה, ובסה"כ
נגררים אחרי "עמדה מקובלת" שהם קוראים בעיתון, שומעים ברדיו ורואים בטלוויזיה - אבל זה לא מוריד
מהעובדה שהם אזרחים כמוך וכמוני שרוצים לחיות בשקט ובבטחה במדינת ישראל.
כאשר אתה מייחס זדון ורצון להזיק למדינה לתומכי השמאל, אתה בעצם אומר ש40% מיהודי מדינת
ישראל מתנגדים למדינה - לו היית צודק, אז באמת שאין למדינה זכות קיום...
למרבה המזל של כולנו, גם שלך, אתה טועה. רובו המכריע של השמאל תומך במדינה. הוא פשוט נגרר
אחרי אשליות שמכרו לו גורמים אינטרסנטיים שונים, שמחזיקים במונופול על אמצעי העברת המידע
במדינה.
ישן 25-05-2009, 12:06
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "זה בדיוק מה שזה. אתה יכול לטעון שהפתרונות שהציע השמאל הם מסוכנים, אבל אל תייחס זדון"

את הזדון אני מייחס לשמאל קיצוני כגון אלו נוסעים לחו"ל למסעות שכנוע ללחץ על ישראל,
אלו המנדבים את כלי התקשורת למען האוייב ( הם לא נגררים הם גוררים ), ואכן ישנם אלו המכנים עצמם שמאל "מתון" שתורמים במודע או לא למצב הקשה שלנו, אותם 40 אחוז הם אלו הנשמעים הכי הרבה בעולם, אותם רואים בהפגנות הגדולות נגד ישראל או כאילו בעד השלום.

מה שלא מסתדר לי זה אותם 40 אחוז נאורים לכאורה שמעקשים לעשות מעשים קיצונים,
לאחר התקפות הטרור מימי אוסלו העליזים הם המשיכו ביתר שאת בדרכם אל אף שהצד השני טבח בילדינו,
אני לא מאמין שהם ( השמאל המתון ) כל כך עיוורים הוזים או חולמים, התקשורת היא שמאל איזה ? קיצוני או מתון ?

משהו לא מסתדר לי בהגדרה של הם נסחפים בזרם,
איזה זרם ומי מניע את אותו זרם שסוחף 40 אחוז מהמשובחים בבני עמנו ??????

מישהו שיסביר לי מדוע תמיד השמאל המתון לצד האוייב והמנטרות הנשמעות גם מהשמאל המתון וגם מהאוייב וגם מהעולם הן אותן מנטרות נגד ישראל.

לי אין הסבר.
ישן 26-05-2009, 02:53
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "זה בדיוק מה שזה. אתה יכול לטעון שהפתרונות שהציע השמאל הם מסוכנים, אבל אל תייחס זדון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
יש במדינה הזו מאות אלפים שתומכים בעמדות של השמאל. אני סבור שעמדותיהם שגויות ושרובם
המכריע (כמו רוב תומכי הימין, אגב) לא באמת בקיאים בנושאים שלגביהם הם מביעים דיעה, ובסה"כ
נגררים אחרי "עמדה מקובלת" שהם קוראים בעיתון, שומעים ברדיו ורואים בטלוויזיה - אבל זה לא מוריד
מהעובדה שהם אזרחים כמוך וכמוני שרוצים לחיות בשקט ובבטחה במדינת ישראל.
כאשר אתה מייחס זדון ורצון להזיק למדינה לתומכי השמאל, אתה בעצם אומר ש40% מיהודי מדינת
ישראל מתנגדים למדינה - לו היית צודק, אז באמת שאין למדינה זכות קיום...
למרבה המזל של כולנו, גם שלך, אתה טועה. רובו המכריע של השמאל תומך במדינה. הוא פשוט נגרר
אחרי אשליות שמכרו לו גורמים אינטרסנטיים שונים, שמחזיקים במונופול על אמצעי העברת המידע
במדינה.

איזו דוגמה ניפלאה לLeft Handed Compliment.

אתה בעצם אומר פה שהשמאלנים הם לא בוגדים אבל מה, נו, לא נגיד אוילים, רק קצת תמימים.

האמת היא שהיחיד שאני ראיתי שעוד כותב בפורום ויכול להחשב שמאלני וגם זה במשורה, הוא מצפון. ישראל היפה היה אמנם (קצת) שמאלה ממצפון אבל הוא לא כותב פה יותר ובהתחשב בכמות ובאינטנסיביות ההתקפות עליו מצד המון כותבים פה כולל אתה אורי, מה שמפתיע זה לא שהוא הלך אלא שהוא נישאר פה כל כך הרבה זמן. לדעתי חבל כי הוא הרחיב את קשת הדעות שבפורום.

כל שאר "שמאלני" הפורום (כולל, מן הסתם, אני) הם לא יותר מאנשי מרכז.

אבל יש פה נקודה חשובה יותר והיא שזה פשוט לא נכון שהשמאל הוא 40% מהמדינה. השמאל הוא כיום כמעט לא רלונטי בדיון הפנימי הישראלי. העם אמר את דברו בצורה הברורה ביותר שיכולה להיות ודעתינו על כך לא משנה מאומה.

קדימה היא לא מפלגת שמאל! שאול מופז? צחי הנגבי? וכמובן המקים והמייסד אריאל שרון? שמאל???

גם העבודה היא כבר מזמן לא שמאל. אהוד ברק? שמאלן?

ככה שבסוף מוזס ונוסטור לא כל כך רחוקים מן האמת כשהם מכוונים למרצ על שלושת המנדטים העלובים שלה כי זה כל מה שנשאר מהשמאל הישראלי.

אגב, על תעודת הפטירה של השמאל הישראלי לא חתומים לא בנימין נתניהו, לא אריאל שרון, גם לא יגאל עמיר. את מכתב ההוקרה צריך להגיש לאחד, המנוח מר יאסר עראפת שהצליח, עם לא מעט עזרה מידידים, למחוק את כל התקוות שהיו לרבים כל כך שנצליח אולי בסוף להגיע אל המנוחה ואל הנחלה.

בסופו של דבר אם צריך מילה אחת בשביל לסכם את כל זה, המילה שאני לפחות אבחר תהיה "עצוב".

ישן 25-05-2009, 20:40
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "השמאל הישראלי הם יהודים כמוך,..."

השמאל הישראלי הוא יהודי? כמוהם לא כמונו,לא לעוות בבקשה את העובדות שמה שהערבים מפחדים לבקש השמאל מציע להם את זה במקומם על מגש של כסף,אז בבקשה,השמאל אולי יהודי אבל במדינה הלא נכונה,יהודי לא יוותר על מדינתו,יהודי לא יבקש לחלק את בירתו לשתים,יהודי לא ינתק עצמו מאדמתו,יהודי לא יתחבא מאיומים,השמאל היהודי כהגדרתך מתאים בדיוק למה שציינתי.

במשך השנים השמאל נהפך לדבר בלתי נסבל מתקופת הזוהר שלו שבאמת האמין במדינת ישראל הכל התחיל מהרגע שרבין ז"ל עלה לשלטון מאז עיבדתם את הציביון שלכם,והשמאל נהפך לחותר תחת מדינתו,בלי ראיה אסטראטגית,בלי הבנה לצרכי המדינה רק התפרסות/חולשה/חתרנות,ויחי ההבדל הקטן להגיד שהשמאל יהודי זאת הגדרה שאפשר להתווכח עליה לעומק ולאורך שנים.

נערך לאחרונה ע"י נוסטור בתאריך 25-05-2009 בשעה 20:48.
ישן 25-05-2009, 23:41
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "סליחה? מי אתה שתקבע את יהדותו..."

זכותי לפקפק בכל דבר טלי וגם בנכונות של אדם להיות מחובר לארצו או מתנגד לקיומה,ובבקשה אל תגידי לי "שנאת חינם" מי שפתח את הפנדורה הזאת היו דווקא מהצד של המחנה שלך לפני שנים,ולא אינני שונא אותך או כל איש שמאל כאן נא לא להוציא אותי פה סופר קיצון,אישית אני מתנגד בתוקף לדיעות והתגובות שאין להם ראיה אסטראטגית או השלמה בזכותה של ישראל לחיות על אדמתה בלי להוציא לי פסיקאות מן המצע של מפלגות השמאל,אבל בין זה לכך שאני שונא פה מישהו זה שמים וארץ.
אישית אני מעריך אותך מאוד,אבל להבדיל בתגובות אני יורה בהתאם לתחושות שלי זה הכל.

טלי,היה והיית למשל מבקשת ממני לבוא לעזור לך לתלות מדפים בבית,הייתי בא ללא היסוס ונותן יד ללא קשר אליך כאישיות או מול התגובות בפורום.

הנני יודע שחלק מן התגובות שלי כאן אינן לרוחם של חברים רבים אבל שוב הנני מדגיש אינני שונא כאן אף אחד,וזה כבר מעבר למצב של ירידה לרמה אישית.

נערך לאחרונה ע"י נוסטור בתאריך 25-05-2009 בשעה 23:44.
ישן 26-05-2009, 08:46
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הנה דוגמה של לינצ' שמאלני-תקשורתי רק על מחשבות שהיה למפקד פלוגה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "תרגיל העורף: מלחמה בחזית, אינתיפאדה בבית"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3721545,00.html
באגרת שהופנתה לחיילים ולמפקדים כתב אלוף משנה אלי כספי, כי "למרות האשליה כי 'שתי מדינות לשני עמים' תפתור את כל הבעיות ושלום ישרור בעולם, נדע להתעלות מעל כל המהמורות".

שתי מדינות לשני עמים זו באמת אשלייה, וכולנו יודעים את זה.
http://my.ynet.co.il/pic/news/25052009/index.htm

ואולי כל זה הוא חלק מהתרגיל, איך להתמודד עם השמאל הקיצוני.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 26-05-2009 בשעה 08:50.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:41

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר