לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2009, 10:22
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אין פלא שזה המצב,הבעייה שאם..."

כי זה נכון. זה הפתרון שלך? הם מביאים 7 ילדים אז אנחנו נביא 9 ? אני בטוח שאפילו ליברמן בעד חלוקת ירושלים. יש שם יותר מידי ערבים עם תעודות זהות כחולות.

הריבונות שלנו בעיר בפועל היא חסרת חשיבות אם בעוד 10 - 20 שנים יהיה רוב ערבי. כל מי שמספר לעצמו שדין מזרח ירושלים כדין רמת גן, אשקלון או ראשון לציון משלה את עצמו. המציאות חזקה מהרצונות והשאיפות שלנו ואין למנהיגים שלנו את הב**צ*ם לקבל החלטות.

לפי דעתי, יום אחד, כשכבר יהיה מאוחר מידי (כי ככה אנחנו אוהבים), ישראל תברח ממזרח ירושלים (אין ממש לאן לברוח אז יותר תזרוק אותה על הפלסטינים) כמו שברחה מלבנון בימי אהוד ברק וכמו שברחה מעזה בימי אריאל שרון. אין למנהיגים שלנו את היכולת השכלית הבסיסית לקחת ירידה משטח ולתרגם את זה לרווח כלשהו, להישג כלשהו. הם פשוט נשברים באיזשהו שלב ובורחים.

נושא מזרח ירושלים הוא נושא רציני שדורש חשיבה אמיתית עם חתירה מוחלטת לקבלת החלטה. אנחנו מכורים ללגרור רגליים עד שאנחנו עם הגב לקיר מתוך תקווה שבינתיים יקרה איזה נס.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2009, 10:50
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ה"מזרח ירושלים" הזה כולל כל מיני מקומות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[font=Arial]כי זה נכון. זה..."

כמו שועפת, בית חנינא וחלקים מכל מיני כפרים שנספחו לעיר ב 1967. אם תסתובב בירושלים הערבית "גופא", כמו ואדי ג'וז, שיח גראח, א-טור, אבו טור וכו' (חוץ מהעיר העתיקה) אתה תופתע מכמה מעט ערבים יש בירושלים של ממש.

אני לא אומר שום אמירה בעניין מה צריך לעשות במקרה זה, אבל צריך לקחת בחשבון שכמה ערבים יש בירושלים זו שאלה שלא קריטית לירושלים עצמה, מאחר ודווקא בירושלים המערבית, או בחלק העירוני האורגאני של ירושלים הערבית, המספר שלהם דווקא לא עולה. הבעיה, אם כבר, היא של ישראל בכלל, ופה ירושלים לא חריגה או שונה מהמשולש או ואדי ערה, או הנגב. ההפרדה בין גידול האוכלוסיה הערבית בירושלים, ובין זה של שאר הארץ, הוא מלאכותי ונעשה לצרכים צרים של העיסוק האובססיבי ברוח ולא בבשר.

ישן 20-05-2009, 13:16
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי mabo19 שמתחילה ב "לא רק בירושלים אלא בכל המדינה..."

כל עוד העולם הזה מסתובב תודות לנפט ערבי, ישראל לא תוכל להפעיל כח אמיתי נגד הפלסטינים. רק אחרי שמאגרי הנפט של הערבים ידלדלו נוכל לטפל בהם כי אז הערבים יהיו בעייני העולם המערבי כמו האפגנים או השבטים באפריקה או הצ'צנים - לאומים שאין בהם עניין כי אין להם משאבים. העולם המערבי ישנה את הגישה שלו למזרח התיכון רק כשיגמר הנפט ולכן אנחנו צרכים לפעול בחוכמה ולשחק על זמן. אני לא בקיא בתחום אבל קשה לי להאמין שלערבים יש עוד נפט ליותר מ 30 שנים. זה אומר שאם נשחק חכם, כשהנכדים שיהיו לנו יהיו בהנהגה הישראלית הציוויליזציה הערבית תהיה על הברכיים.

ישן 21-05-2009, 12:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתקופת המנדט היה המושג "יכולת הקליטה" כביטוי לכמה יהודים אפשר להעלות לכאן...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "ומאיפה תביא לילדים האלו מים, מזון, דיור ותחבורה?"

המסקנות היו שכאשר תגיע הארץ כולה (כולל יהודה שומרון ועזה) ל2 מליון תושבים, תהיה התפוצצות
אוכלוסין, ויהיה רעב גדול...
למספר של שני מליון הגענו כבר בסוף 1947, וכיום יש מעל 11 מליון איש ממערב לירדן, ולא יודע איך
לומר זאת - אבל איש לא רעב - ורוב השטח עדיין רחוק מלהיות מנוצל...

מדינת ישראל ממש-ממש לא צריכה הפחתה בילודה של אזרחיה היהודיים. זה כבר צויין כאן פעם, וכנראה
שלא מיותר לציין זאת שוב - אם תרד כאן הילודה, נגיע למצב של מדינות מערב אירופה, שכנראה עברו
את נקודת האל-חזור בדרכן להתפוררות - שמביאה אותן ל-י-י-ב-ו-א ידיים עובדות ממדינות העולם השלישי,
שבתורם מביאים עימם את ערכי האסלאם הנאור...
לנו שיחק המזל, והעם שלנו פחות מטומטם מאותם עמים שחושבים שהם עלו על פטנט בכך שהם לא
חושבים על צאצאיהם, שיהפכו למיעוט בארצם, בעלת הרוב המסלמי הלא-ידידותי...

הדיום לגבי "כמה משאבים יש למדינה" הוא חסר רלוונטיות כאשר מול זה עומדת לדיון השאלה "האם
בכלל תהיה מדינה", במצב שבו הערבים מתרבים והיהודים מתמעטים...
ישן 21-05-2009, 12:15
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "ומאיפה תביא לילדים האלו מים, מזון, דיור ותחבורה?"

אני חושב שכמות של 3-4 ילדים היא כמות סבירה ולא מוגזמת כלל וכלל...
אולי יותר ילדים זה כבר בעייתי, אבל מתחת ל-5 זה לא נראה לי גדול.
אני חי במשפחה שבה יש לי 3 אחים, ואבא שלי חי עם 3 אחים ואני מכיר המון משפחות שמביאות לעולם 3-4 ילדים.
2 ילדים זה קצת מידי, ובכמות כזו התרבות היהודית מצטמקת - וזה הרבה יותר גרוע מאשר מחסור במים, מזון דיור ותחבורה - כי לכל הדברים האלה יש פתרונות.
מים - יש התפלות ויש כל מיני טכנולוגיות של חסכון.
מזון - טכנלוגיות של ריבוי תוצרת, מנהגי אכילה נכונים ועוד...
דיור - דיור להמונים זה לא דבר חדש, בניינים גבוהים נבנים כל הזמן ויש הרבה מאוד שטח לא מנוצל בישראל שיכול גם לשמש לדיור, מזון ולשאר התעשייה...
תחבורה - הטכנולוגיה מתקדמת, ואיתה גם פתרונות של נושא התחבורה ההמונית והזיהום הסביבתי. כבר עכשיו יש מכוניות ירוקות שרק תופצות תאוצה ומתרבות.
ישן 22-05-2009, 18:13
צלמית המשתמש של 5ariel5
  5ariel5 5ariel5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 5ariel5
דעתי בנושא:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "בשנת 2008 הגידול באוכלוסיה הערבית בי-ם פי 3 מאשר היהודית"

אני מעריץ נלהב של המפעל הציוני בארץ ישראל , של קיום העם היהודי בארץ אבותיו והתפתחות ישוביו במרחביה של הארץ,
לצערי כשחזרנו למולדתנו ב 48' נוכחנו לגלות את שנאת המתיישבים בארץ הקדושה..וסיפחנו חלקם אל המדינה היהודית שהקמנו, לא אכליל ואומר שהאוכלוסיה כולם ככולם אינם תורמים לחברה אך באותה נשימה אגיד שרובם המוחץ מעוניין בהפסקת קיומנו, לכן ביום של משאל עם אצביע על טרנספר.

נערך לאחרונה ע"י 5ariel5 בתאריך 22-05-2009 בשעה 18:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר