לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2009, 12:15
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "בולשים אחרי הילדים ברשת."

בקיצור, עוד אמצעי להורים אימפוטנטים לגדל ילד בשלט רחוק.

עצוב שיש גופים שמעודדים את זה
ציטוט:
ד”ר אבשלום אדרת, יזם עמותת אשנ”ב - אנשים למען שימוש נבון באינטרנט, מעביר כבר 10 שנים סדנאות בנושא להורים, אך הוא אופטימי פחות מדורון. לדבריו, רמת המודעות בקרב הורים מאוד נמוכה: "אני רואה את זה בהרצאות שלי, וגם מחקרים מראים את זה בבירור - הורים לא מודעים למה שהילדים שלהם עושים באינטרנט".

וד”ר אדרת יודע על מה הוא מדבר: את העמותה שלו הקים בעקבות טרגדיה משפחתית. "בני ערן, בזמן שירותו הצבאי, נכנס לתקופה קשה מאוד - ובסופו של דבר שם קץ לחייו", הוא מספר. "אחרי מותו התברר לנו שברגעיו הקשים פנה לעזרה באינטרנט. הוא היה ילד מאוד מופנם, כך שלא ידענו שמצבו כל כך קשה. בצ’אטים ובפורומים שאליהם הגיע עודדו אותו להתאבד, ואף הסבירו לו מה הדרך הכי יעילה לעשות זאת. זה בעצם הראה לי שבאינטרנט, מלבד דברים מצוינים, יש גם הרבה מאוד דברים שליליים".

עד כמה עיוור אתה יכול להיות?! אולי חשבת שהבעיה שיש סיבה שהוא פונה לאינטרנט ולא אליך, כי הוא לא יכול לדבר איתך!
אם היה צריך לרגל פה אחרי מישהו זה אחרי ההורים ולראות למה הם לא מכירים את הילד שלהם.

פשוט מרתיח אותי לקרוא דברים כאלה, הורים שמורידים מעצמם את האחריות וזורקים אותה על האינטרנט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2009, 15:43
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "חבר, לא מגיע לו שתדבר אליו..."

גם בזווית של 15 מעלות הוא היה מצליח, אין מה לדאוג.
הילד שלו לא התאבד כי הילדים באינטרנט אמרו, הוא התאבד כי החיים שלו היו חרא, ובין השאר ההורים שלו לא היה שם בשבילו, אני מניח סיבות, אבל כשמישהו כותב שאם הוא היה יודע שהילד שלו במצב כזה הוא היה עוזר לו, מבחינתי יש עליו הרבה אשמה, במיוחד בגילאי ההתבגרות.

אני כותב את הדברים מניסיון אישי, אולי לא התאבדתי (אני עדיין כותב), אבל הסיבה היחידה הכנראה יחידה שלא עשיתי את זה בגיל ההתבגרות זה כי מאיזה שהיא סיבה טפשית אני בן אדם אופטימי באופי וגם קצת פחדן.
למזלי היום עברתי את זה (לא סופית, אבל בדרך), אבל להורים שלי אני לא אסלח בקרוב על זה שהם נטשו (רגשית, לא פיזית) אותי כשהייתי זקוק להם.
וכנראה שגם להורים אחרים קשה לי לסלוח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר