לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2009, 07:56
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני מקווה שהנכונות הזו היא אמיתית ולא לפרוטוקול
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי amit2 שמתחילה ב "גאון / גיבור... לא קראתי את..."

אחרי עשורים של אמירת כן אוטומטית, וקמפייני-הפחדה של "מי יודע מה יקרה אם נגיד לא", הגיעה העת
להבין שבזכות עליית הממשל הנוכחי, אמירת לא היא ה-ר-ב-ה פחות גרועה לאינטרסים הלאומיים שלנו
מאשר אמירת "כן".
צריךל לחדול מההיסטריה כאילו אם רק נעז להגיד "לא", תטיל עלינו ארה"ב סנקציות כלכליות שלא ראינו
כמותן (כדי להטיל עלינו סנקציות, צריך להעביר חוק בקונגרס - וגם בקונגרס הזה, הדמוקרטי ביותר מזה
30 שנה, זה פרוייקט מ-א-ו-ד מסובך, בהתחשב בכך שהחבר'ה האלה צריכים להבחר שוב בעוד שנה
וחצי...).
עימות דיפלומטי עם אובמה עלול להיות לא נעים, ועלולות להיות לו השלכות כלכליות (למרות שגם זה לא
ודאי - כיום אין כל סיוע אזרחי שמועבר מארה"ב לישראל, והסיוע הצבאי שמועבר לנו, חיוני לחברות
אמריקניות ל-פ-ח-ו-ת כמו שהוא חיוני לנו - בעיקר במדבר הכלכלי הנוכחי, שכן אובדן עסקים בסך 3
מיליארד דולר בשנה, משמעו הרבה מפוטרים בבואינג, נורת'רופ ושאר ירקות - במפעלים שמפוזרים
בהרבה אזורי בחירה חשובים...), אבל הוא עדיף על פני אמירת וכניעה לתכתיבים שרעים לאינטרסים
שלנו, ובראשם קבלת איראן גרעינית, והסכמה לנסיגות עמוקות תוך הכרה-למעשה במצור שמטילה
עלינו מדינה זו, מכיוון רצועת עזה, סוריה, לבנון, ואם ניסוג משם - גם מאיו"ש.

אמירת ה"לא" לאובמה (גם אם תופיע בדמותו של "כן, אבל" לצורך משיכת זמן), שכמובן תיתקל כאן
בגלי התקפות היסטריים מהתקשורת ומשונאי ביבי מקצועיים, היא מבחנו העליון של ביבי בקדנציה
הנוכחית.
לא כיף להבחר בדיוק כשמולך מכהן נשיא עויין, אבל יש ראשי ממשלה שעמדו בכך. אם נתניהו ייכשל
בכך - הוא יעשה בדיוק מה שמפחיד אותו יותר מכל - ישאיר ישראל במצב גרוע מזו שקיבל, וככה תזכור
אותו ההסטוריה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2009, 11:17
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
תראה, אודה ולא אבוש, למרות שאני מאוהדיו של מר נתניהו, הסקפטיות בקשר אליו עדיין קיימת
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי SHMOEL שמתחילה ב "חבל מאוד שהביא רק טענה..."

אך אט אט מפנה מקומה לשביעות רצון.
לפני מספר ימים היה מאמר שעסק בנסיעתו הקרובה לוושינגטון ושחלק מכותרתו היה - כי נתניהו מעוניין לחזק את הכלכלה הפלסטינאית..
מאחר ונתניהו מבין בכלכלה זה נתפס כמעט כמובן מאליו, כמעט נהדר..
יצאו גם שתי הצהרות נוספות:
*תנאי ראשון למהלכים מתקדמים עם הפלסטינאים - הכרה בישראל כמדינת היהודים באופן מוחלט!
*לא נסוגים מהגולן!
מדיניותו החדשה של מר נתניהו מאפשרת למדיה לעסוק "כמעט" בהפגנתיות בנושא האירני והנכונות ה"כמעט" בלתי מתפשרת לתקוף את מתקני הגרעין.
"משרד האוצר הקטן", התקפל בפני "משרד האוצר הגדול" ונסוג מפגיעה בחלשים ובחינוך בשל המשבר הכלכלי.
התנחלויות? הס מלהשמיע..נדמה לי שלפחות חדשיים לא עסקנו ממש בנושא..כמעט נעלם. יתכן שיעלה אצל אובאמה, אבל "סו פאר סו גוד".
אני מתחיל להיות מפסוט.
לגבי מה שכתבת: "חבל מאוד שהביא רק טענה בטחונית".
באיזו טענה נוספת בנוסף לטענה הביטחונית היה אמור לדעתך מר נתניהו לטעון?

ישן 09-05-2009, 11:59
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "תראה, אודה ולא אבוש, למרות שאני מאוהדיו של מר נתניהו, הסקפטיות בקשר אליו עדיין קיימת"

ציטוט:
באיזו טענה נוספת בנוסף לטענה הביטחונית היה אמור לדעתך מר נתניהו לטעון?

שהגולן הוא חלק מהמולדת ההיסטורית של העם היהודי, ושאנחנו נמשיך להתיישב שם גם אם זה בניגוד לאינטרס הבטחוני שלנו בכל רגע נתון. כנ"ל לגבי יהודה ושומרון. ממש כמו שרובנו מחליטים להשאר בארץ למרות שלכל איש שפוי ברור שבמערב החיים קלים יותר ובטוחים יותר.

אנחנו לא יושבים בארץ הזאת בגלל טענות בטחוניות בלבד או בעיקר. יש לנו זיקה היסטורית, רוחנית/דתית לארץ הזאת. ממש לא "פוליטיקלי-קורקט", אבל זאת האמת. אני כבר לא מצפה מהמנהיגים שלנו לומר את הדברים האלה בפומבי, אבל אני כן הייתי רוצה שבחדרי החדרים הם יחשבו ככה.
ישן 09-05-2009, 13:07
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
משהו כזה?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ashoichet שמתחילה ב "[QUOTE]באיזו טענה נוספת בנוסף..."

הגדרה גיאוגרפית
הגולן משתרע מן החרמון בצפון ועד הירמוך בדרום, והוא חלקו המערבי של הבשן, המשתרע מן הכינרת עד המדבר. חלקיו המזרחיים של הבשן הם הטרכון והחורן.

מקור השם גולן
משה רבנו ע"ה עשה את העיר גולן לעיר מקלט, לאחר שכבש את הבשן. גולן זוהתה בתנחומא כ"סלוקיה" שליד קצרין, ובתרגום יונתן כ"דברא", כפר דבורה הסמוך. בחורבות דבורה נמצאה כתובת ייחודית במינה בארץ של בית מדרש תלמודי: "זה בית מדרשו של ר' אלעזר הקפר". השם גולן נדד מן העיר אל המחוז ואחר כך אל האזור כולו.

האם הגולן הוא חלק מארץ ישראל?
הבשן והגולן כלולים בגבולות ארץ ישראל שבברית בין הבתרים. התורה משרטטת את הגבול באמצעות שבעת עמי כנען שניתנו לאברהם, בין העמים הללו גם הרפאים, שישבו בבשן. כשמשה ועם ישראל הגיעו אל הארץ לכבוש אותה, גבולות ארץ הרפאים כבר לא היו ברורים, לכן הקדישה התורה את תחילת ספר דברים (פרקים ב'-ג') לבירור זה וקבעה: "כל חבל הארגוב לכל הבשן ההוא יקרא ארץ רפאים".

http://www.golan.org.il/616/332.htm

ישן 09-05-2009, 18:46
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
כשבוע וחצי לפני ביקורו בוואשינגטון ציין נתניהו כי הוא מוכן להתווכח עם נשיא ארה"ב
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "תראה, אודה ולא אבוש, למרות שאני מאוהדיו של מר נתניהו, הסקפטיות בקשר אליו עדיין קיימת"

משום מה יש לכותרת זו שצוטטה מהמאמר גם דוגמאות מציטוטים בנושאים אחרים, והרי דוגמא, אולי לא בדיוק במילים הללו, אך נאמרו בצורה כזו או אחרת.

כשבוע וחצי (או אולי קצת יותר) בקמפיין הבחירות הצהיר ביבי כי ממשלה שתקום בראשותו לא תפגע בשכבות החלשות.
באותה נשימה, הצהיר ביבי כי ממשלה שתקום בראשותו לא תהיה ממשלה מנופחת שרים כפי שהיתה ממשלת קדימה.

ואם נחפור קצת במסכת האמירות וההצהרות טרם הבחירות, נמצא עוד פניני לשון.

אז מה אתם אומרים, האם להאמין לו?
ישן 09-05-2009, 22:17
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

וואו, בחרת במערכון של דודו טופז כדי להעביר את הדקלום האנטי-ביבי התורן. עצוב...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "תגיד לי מושה, מה יש לך אם האורנג'דה?"

אתה חייב להבין שזה שלימדו אותך להגיד "ביבי פויה" בכל פעם שקורה משהו בעולם, לא ממש משכנע
מי שלא שטפו לו את המח. העובדה שאתה מתייחס רק לאיש ולא לפעולות שלו, היא דבר מעציב, ולכן
גם אם תמשיך להפציץ במערכונים של הנחותים בבדרני ישראל (אני מציע את המערכון של קטורזה על
מצפה רמון, תת-רמה כמעט באותה מידה, רק תגיד "הביבים" במקום שהוא מדבר על התושבים של
מצפה...), אני אמשיך להתייחס לעובדות, ולא לרפלקס אנטי-ביבי שאימנו אותך על פיו...

בקיצור, אתה תעריץ את חשודי - ואני אמשיך לעקוב אחרי התנהלות ביבי, ולהתייחס אליה עניינית...
ישן 09-05-2009, 22:31

"נשבע לך באמ-אמא של מי שאתה רוצה" שאני לא אוהד את חשודי
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "וואו, בחרת במערכון של דודו טופז כדי להעביר את הדקלום האנטי-ביבי התורן. עצוב..."

גם אם היו לו הבלחות קצרות של אור, עדיין ראיתי את החושך במנהרה.

אבל ביבי, יקיר העם, לא ינקתי שנאה משחר ילדותי.
אתה יודע, בעצם לא הכרתי אותו עד לרגע שהכוכב הזה זינק אל מרומי התהילה מעל גבו של כיסא של חברת "רים".

המנטרות שלו מהדהדות בראש, החל מאותה אמירה אומללה שלחש לאוזניו של אותו רב ישיש, כלה באותה אמירה שחצנית "ה-ם מ-פ-ח-ד-י-ם"
וכעת באותן הצהרות שאילו לא נאמרו היו חוסכות מכולנו את אותה תועבה כלפי נבחרי הציבור.
אם חשודי היה כל כך גרוע, כפי שאתה מתאר, בשביל מה אנחנו צריכים להיות מאזוכיסטים ולהביא על עצמנו עוד צרה צרורה.

למה להיות "העכבר ששאג" ולצאת בהכרזות טרם המפגש אם אובאמה. זהו פופוליזם ירוד וחסר כבוד.
טרם הגיע לשם וכבר מפזר אמירות בנוסח "שופוני יא נאס" (אתה יודע ערבית טוב ממני).
ומאחר ואתה גם אוהב גם פלפולים , על זה נאמר "על יתהולל חוגר כמפתח".
ישן 09-05-2009, 23:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

היית ממש קרוב לשכנע אותי, עד שהגעת לחברת "רים".. טוב, לא באמת היית קרוב...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב ""נשבע לך באמ-אמא של מי שאתה רוצה" שאני לא אוהד את חשודי"

כל הדקלום ששפכת פה עם ה"לחישה לרב כדורי", עם ה"הם מפחדים" וכל שאר המנטרות
שלימדו את שונאי ביבי לשלוף מהמותן בכל דיון שעוסק בו, הוא חסר תוחלת, כאשר אתה מתדיין עם
מישהו שמעוניין לעסוק גם בתוכן...
אני מבין שאין לך ביקורת עניינית להגיד עליו (אכן, ביבי היה סמנכ"ל שיווק בחברת רהיטים גדולה - איזו
השפלה מביכה - שכחת לציין שהוא גם מזיע וקונה נקניקיות ושרה ושביבי נשאר אותו הביבי. זה לא היה
משכנע כמובן, אבל הייתי נותן לך ציון גבוה יותר על ציטוט מרשים יותר של הסיסמאות הנכונות...).
אגב, לא יפה שגנבת לארדלר את הסיסמא על "שרים לענייני כלום", מבלי לתת קרדיט, ומבלי להוסיף את
חלקו השני של המסר היומי - "וסגני שרים לענייני שום דבר"...

אם אתה צריך "תיאורים" שלי כדי לדעת שחשודי היה אסון, המצב עגום...

ולסיום, אני אוהב פלפולים - ולכן אני לא מכיר את הפתגם "על יתהלל חוגר כמפתח", אלא את הגרסא
הנכונה של אותו פסוק תנ"כי, שכמובן לא באמת רלוונטי לדיון שלנו, שכן ביבי לא אמר איך תסתיים
פגישתו עם אובמה, אלא רק מה ה-ו-א מתכוון להגיד בה...
ישן 09-05-2009, 23:00

לא ממש לא!
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "אתה אובססיבי לגמרי"

ביבי מעסיק אותי מבוקר עד ערב.
כמו שכתבתי לאורי, אני שותה בצמא את דבריו ואת הגיגיו.

לעצם העניין, או שעינך טחו מראות או שאינך משתתף באופן סלקטיבי בפורומים.
אני דווקא מתעניין בעוד כמה נושאים שאולי נעלמו מעיניך משום מה.

הגבתי בצורה עניינית לאותן "מתנות" שהוא מעתיר כעת על ציבור שלם, ומשום מה בחר להתעלם במזיד, מציבור של אוכלי חינם, שידם לא חסרה דבר ואין להם צורך ב"מתנות" שלו.
איך אפשר להתייחס למנהיג שמיטיב עם אוכלוסיה לא יצרנית שמבחינתו אלה שומרי החומה שלו, ולעומתם מתכוון לשחוק עד אפר קבוצות אוכלוסיה אחרת.
מאחר והו "שר על" לענייני כלום ומצטרף לקבוצה נבחרת אחרת של שבעה שרי כלום כמוהו, ודאי היה מיותר להפריח בלון ניסוי בדמות גזרות כלכליות ולאחר מכן לבצע נסיגה "טאקטית".

סתם לקלקל לנו את השבת?
ישן 10-05-2009, 09:02

אני מדבר בשם עצמי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד"

אינני כותב בשכר ואיננו his voice master של אף אחד.

אני מבין שאתה מתעייף למקרא ביקורת על דרכו של ביבי. גם אני מתעייף באותה מידה מאותם חסידים שוטים שהשם ביבי מעורר אצלם תקוות שוא.

ביבי, כך אמרו לנו, התבגר, השתנה, "אפילו הוזה השלום אבא שימון החמיא לו". אני עדיין מחפש את השינוי שחל בו.

לי ברור שהיכולת המניפולטיבית שלו לא השתנה.

לזכותו של ביבי יאמר כי הצליח לשחד "ולהפליל" אנשים שמבחניתנו היו עמוד השדרה של היושר הציבורי.
הדוגמא הבולטת ביותר היא "בני בגין" איש שבחר לנסוע באוטובוס מטעמי צניעות ולנהוג בפורד אסקורט האגדתית כי לא רצה רכב שרד. איכה נפלו גיבורים?

אני מבין שבין ה"משוחדים" הללו גם כמה חברי פורום שנוהים בעיניים עצומות אחר כל תעלוליו של ביבי.

אני לא אכול שנאה כלפיו אלא תמה, איפה כל ההבטחות שלו על החמלה ועוד הבטחות שוא אחרות.

אז אם בהחלטות "קטנות כאלה" נפל, הוא הפרסונה שירים קול על אובאמה ויעמוד על הרגליים האחרויות שלו?

פשוט הצחקת אותי.
ישן 10-05-2009, 10:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אז בני בגין "שוחד" ע"י ביבי באמצעות מתן ג'וב. זהו שיא של ניתוק מההגיון והמציאות...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אני מדבר בשם עצמי"

בגין, אדם שמיוזמתו עזב ג'וב ממשלתי וחברות בכנסת, ניתן בעיניך ל"שיחוד" (אתה הפלאת עשות וכתבת
את המילה הזה בלי מרכאות...) באמצעות אותם דברים עצמם...
הייתי מצפה שתסביר לי את ההגיון שיש מבחינת בגין בויתור על כל עקרונותיו בשביל אותם דברים שויתר
עליהם למען העקרונות - אבל ברור לי שבתגובה אקבל הרצאה מלומדת על כך שביבי מזיע וקונה נקניקיות
ושרה ומה לא...
בגין היה ונותר סמל ליושר חסר פשרות, והנסיון שלך להציג אותו כניתן ל"שיחוד באמצעות ג'ובים", הוא
מעבר לגבול האבסורד. מוטב היה לו נותרת נאמן לסיסמאות הרגילות על סוכן הרהיטים המיוזע...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר