לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2009, 19:08
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
מאמר גיבוש צנחנים באיחור- 20.4.09

לא חשבתי על כך יותר מדי בימים הראשונים לאחר הגיבוש אבל עכשיו החלטתי לתת מאמר קטן של הגיבוש שעברתי:

יום ראשון:
מגיעים ב8, בשעה הזאת כבר רואים חברה מהגיבוש שלפניכם נופלים והולכים הביתה,אל תתרגשו מזה זה לא ביג דיל בסופו של יום הרבה יותר מסיימים.
לא עושים יותר מדי,ממוינים לצוותים (אני הייתי צוות 3),עוברים תהליך חתימה על ציוד ובדיקה רפואית סטנדרטים, אין מה לפרט. רק שתדעו חברה, אם קמתם עם חום,תגידו להם ותקבלו כבר גיבוש חדש,לא שווה להסתכן. אחרי זה אוכלים ארוחת צהריים והולכים לאוהלים,שם מעבירים כמה שעות עד 4-5 לריצת ה2000,אולי תנצלו את הזמן לנוח קצת לקראת הריצה.
באחה"צ רצים 2000 בשטח מעורב עם עליות וירידות,יש גם דיונה באמצע אבל אפשר למצוא בדיונה מין מסלול קשה לרוץ עליו אם תחפשו. אחרי הריצה הצוותים ממוינים מחדש לצוות שיהיה איתכם בגיבוש הפיזי.בערך 15 הופרשו אחרי ה2000. אוכלים ארוחת ערב והולכים למיטות,בערך ב9 סגירת אורות.
חשוב: כל היום יכריחו אותכם להוריד מימיות שזה דבר קשה אבל אפשרי ,לכן בלילה לא צריך לשאול שאלות,כולם יעשו את זה, תלכו להשתין, אני אישית שתיתי המון גם בלי המסדר מימיות לכן השתנתי איזה 5-6 פעמים בלילה בקלות. בלילה נותנים לכם שמיכת סקביאס מגרדת-אני ישנתי עם מדים ולכן לא הרגשתי שום גירוד מהשמיכה,ממליץ לכם אותו דבר. אל תשנו עם נעליים.אל תילחצו מזה שאתם לא מצליחים לישון הרבה,במילא אף אחד לא מצליח לישון יותר מדי, אני אישית ישנתי נראה לי יחסית הרבה- לפחות 4 שעות חח....

יום שני:
השכמה ב4 בבוקר,מארגנים אותכם על הציוד שתסחבו במהלך הגיבוש :שקים בתוך תד"לים,מנשא עם אלונקה ואלונקה פתוחה עליה שקים,בנוסף למנשאים עם ג'ריקנים. תוודאו שהם קשורים טוב טוב,למה זה יכול ממש להפריע באמצע מסע.
אחרי חימום קל יוצאים לשטח,אחרי קילומטר בערך של הליכה מגיעים לשטח ומתחילים תיזוזים:
ספרינטים הלוך ושוב להקיף שק, אין מנוחה בין ריצה לריצה,מהר מאוד נגמר האוויר ומתחילה העבודה בראש-לא לוותר!!. אחרי חצי שעה-45 דקות הוא הפסיק אותנו. זה היה הפעם היחידה שבה פרשו בגיבוש אנשים, בערך 4 אנשים. אל תקשיבו למפקד בזמן הספרינטים! אל תוותרו,כי הוא מנסה לייאש בכל מחיר!.
אחרי הספרינטים הולכים לשתות ואחרי תרגילים צוותיים של הנהגה ועבודת צוות, תשתפו פעולה ותנסו להוביל מהלכים אם אפשר. בדיונים הקבוצתיים תזכירו את אלמנט הזמן ותנסו לארגן את הדיון תוך כדי השמעת דעה אישית. אחרי הספרינטים יש תרגיל מתח, שבו אומרים לנו לעצום עיניים ולהיתלות על המתח,אחרי זה עשו לנו עבודת צוות שבו אמרו לנו שצריך שיהיו לפחות X אנשים תלויים כל הזמן על המתח. צריך לארגן חילופים כך שכשמישהו צריך לנוח תמיד יהיו מספיק אנשים על המתח.
אחרי זה יש אלונקה סוציומטרית- בין 10 ל15 מקצים,שהמטרה היא להגיע לאלונקה ולעשות סיבוב עם האלונקה- נרשמים! המפקד גם דורש שאחרי שמגיעים לאלונקה תרוצו ולא תנוחו על זרי הדפנה מה שנקרא.
אחרי זה יש זחילות בתחרות ואחרי כמה מקצים הוא מתחיל זחילה אינסופית- עוד הפעם המטרה לשבור אותכם(האדמה אמנם חולית אבל קשה,אסור להרים את התחת!!).

אחרי זה יש מסע של כמה ק"מ, האלונקה ממש כבדה לכן כולם מתחלפים כל הזמן, אבל לזכור להיות כמה שיותר מתחת לאלונקה ותמיד לעזור לצוות ולהיות צמוד למפקד!.

בסוף המסע יש ראיון אישי- פשוט תהיו עצמכם ואל תגמגמו(תזרמו). ואז....הביתה

נ.ב מצטער אם זה קצת לא מאורגן

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר