לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2009, 19:19
  מייקי123 מייקי123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.09
גיבוש צנחנים - כמה טיפים

שלום לכולם,

חזרתי היום מהגיבוש והיה בן זונה, ממש טוב ברור שקשה אבל שווה !

ארשום כמה טיפים ולא מאמר, אוסיף מאמר אני מקווה לקראת שבוע הבא אבל יש לי כמה טיפים.

אז ככה:

יום ראשון -

חלוקת ציוד: אם יש לכם אחים מהצבא או שהיו וכו' - תביאו חגורה מהבית ותלמדו לשים אותה ! אחרי זה מגיעים ולא מצליחים וזה לא טוב בוא נגיד ככה . זה יעזור לכם שהבגדים שתקבלו (ממש לא במידה שלכם) לא יפלו. אני אישית החלפתי עם אנשים שהיה להם יותר גדול \ קטן - ככה גם אתם ! אל תתביישו לבקש ולשאול אנשים אם רוצים להחליף.

אוכל - על הפנים, חבר'ה תביאו חטיפים אנרג'י, וסנדוויצ'ים בריאים , לא שוקולד או משהו. טונה וכאלו שיתנו לכם אנרגיה. אל תגזימו יותר מדי באוכל, זה חשוב כי אחרי זה תקיאו וחבל . האוכל באמת היה גרוע, למעשה בצהריים היה סביר (שניצל) אבל בערב - על הפנים אבל זה מה יש ואוכלים קצת מכל דבר.

מסדרי מים - כבר ביום הראשון יש מסדרי מים שזה מימייה של 750 מ''ל ופשוט צריכים לשתות הכל - תקשיבו : הכי חשוב שתשתו אתזה, אל תשפכו וגם אם אתם עומדים להקיא תמשיכו, יש כאלו ששופכים קצת מים \ יורקים - אז או שאם המפקד קשוח וזה הוא מזיין אותם , או שהוא לא רואה ואז בכלל - הם אחרי זה ישלמו עלזה ביוקר כי הם יתייבשו, יכאב הראש וכו' - שאתם תגיעו לשטח אתם תרגישו כמה טוב ששתיתם כל כך הרבה מים וזה יגרום לכך שתעברו בצורה טובה - אז אל תרמו בדברים האלה זה לטובתכם תבינו !

לילה \ שינה - הטיפ שלי - תשנו עם המדים, בלי נעלים ! תשימו ליד המיטה כי זה יעשה לכם כאבי רגלים (ככה היו כאלו שבצוות שלי). את הציד שאתם תקבלו (כובע, חגורה, מדים, מימייה) תכניסו לתיק או תשימו מתחת למיטה כי מי שיקום בבוקר ויגלה שחסר \ אבד יהיה בבעיה ואם לא בבוקר אז אחרי זה, ותאמינו לי האפסאנים חארות אם חסר משהו אתם לא תשתחררו הביתה אלא רק בסוף וזה סתם יציק - תהיו אחראים !

אני אישית ממליץ להביא משהו מחמם ממש כי לי היה קר , מקבלים שמיכה שהיא לא נוחה אבל בקטנה. אני הייתי עם פליז של אחי מהצבא ולא יותר ממש היה טוב ולא קר. באמצע הלילה אם אתם צריכים שירותים - תקומו ! אל תתביישו להפריע לאוהל וכאלה , תקומו ולכו ישר לשירותים , רק ! תזכרו איזה אוהל אתם תעשו איזה סימן \ תספרו כל דבר . אם לא תלכו לשירותים - לא תצליחו להירדם, יהיה לכם בבוקר ולא בטוח שתקבלו אישור ועוד - המפקדים אומרים שאין בעיה בערב חופשי ללכת לשירותים בלי אישור ותנצלו אתזה!

יום שני של הגיבוש

קמים בבוקר, לוקחים תציוד ומסתדרים ב" ח" מחלקים פרוסות לחם יש כאלו שקיבלו ריבה אנחנו לא, אני לקחתי כמה ביסים מהלחם ואז חטיף אנרג'י זה הספיק ממש ! אל תגזימו באוכל, שוב אתם עושים מאמץ גופני.
תה - תנסו לשתות קצת ואז לזרוק \ לשים בצד כי זה סתם יקשה עליכם אפילו שקר

ביגוד - איך שאתם קמים תורידו כל חולצה שיש לכם מתחת למדים, זה חשוב מאוד !! כי גם לא תקבלו ככה מכת חום וגם המפקדים אחרי זה אומרים להוריד וישר יוצאים ולא הכי נעים, אצלנו אמרו עוד מהלילה שמי שיהיה עם חולצה מתחת יעוף , ובאמת כולם הורידו . ותאכלס זה ממש עזר ואפילו שקצת קר בבוקר - שורדים

ספרינטים - תתנו הכל , מהכל ! לא לוותר, כל אחד והשיטות שלו , אני למשל שאני רצתי חשבתי על בחורות, כדורגל אמרתי לעצמי יכלב עוד אחד ודימיינתי שאני המפקד, וזה ממש עזר לי ! הגעתי בין הראשונים כל הזמן , אמנם פעם - פעמיים אחרון אבל בכל זאת. אל תוותרו לעצמכם בשום מצב.

אחרי זה הלכנו למתח - תקשיבו , אני אישית הפתעתי את עצמי ואני בטוח שאם אני הצלחתי הרבה יכולים כי אני ממש קטן, אין לי כוח בידים ולא מתאמן בחד''כ וכאלה. המפקד אומר קפצו על המתחת ועצמו עיניים - ולאט לאט אנשים נופלים, שוב אני אישית דיברתי עם עצמי , לא התרכזתי בכאב והצלחתי להשאר בין האחרונים .

חשוב !! אל תפתחו עיניים, פתחתם - פסולים וזה נרשם כי זה מאוד חמור זה כמו הפרת פקודה \ חוסר אמון וכו' .
הלאה - עוד סיבוב מתחת הפעם הוא אומר מספרים וכל אחד עולה במספר שהוא רוצה, ויורד מתי שעלה למשל 1 עולה ישר ואז מחכה שיגיעו שוב - פה אני ממש הצלחתי עליתי ב1 וירדתי ב1 פעם אחת, פעם שנייה ב3 וירדתי ב3 , פעם שלישית ב1 וירדתי ב3 .תנסו לעלות במספרי 1-3 ואל תוותרו לעצמכם בקטע הזה זה ממש קשה אבל בכל זאת !

אחרי זה היה לנו משימות חשיבה -

אני אגיד לכם את האמת - קראתי הרבה מאמרים ובלי להעליב , הרבה שרשמו שם תציעו רעיונות ישר וגם אם אחרים מדברים תשמיעו תדיעה וכאלה - לדעתי נכשלו בקטע הזה.
החלק הזה מגיע לבחון מנהיגות נטו ! כולם ישר מתחילים לזיין תמוח, אז אני עצרתי את כולם ועשיתי סדר, וכולם הסכימו למסקנות שלי, כלומר לקחתי מכל אחד רעיון אמרתי לו - אתה ! דבר, מה ישלך להציע ולעוד כמה ואז אמרתי תרעיון ושאלתי אם כולם מסכימים וכולם הלכו וביצעו לפי מה שאמרתי, אני חושב שהייתי הכי בולט בקבוצה במשימה הזאת גם כל המפקדים נגשו ורשמו תמספר שלי. בקיצור, תהיו אתם מה אני אגיד לכם .

אחרי זה מפת ארץ ישראל - תתרכזו טוב טוב במה שהקבוצה והצוות עושים כי אחרת יבקשו ממכם להסביר (לא מכולם) ואם תהיו בשוק \ לא תדעו - זה חבל ויהרוס, תמיד יש מישהו חזק בגיאוגרפיה, תקשיבו לו אבל עדיין תנסו לגרום לאנשים לעשות דברים למשל : 7, קח מימיה שים פה , וכו'

טוב אחרי זה הגענו לספרינטים עם אלונקה ו2 ג'ריקנים - תנו הכל פה ! אל תחתכו ולא שום דבר אבל תהיו חוצפנים אל תהיו תמימים ותתנו לכולם לדחוף וכאלה, אם אתם רואים שכולם חותכים בקטנה אבל ממש בקטנה (לא מקיפים אלא כאשר מגיעים לקו ישר חוזרים) תעשו גם, אין מה לעשות חייבים להיות חוצפנים.
תגיעו ותקחו אלונקה או כל ציוד ואם לא צאו לסיבוב ותגיעו הכי מהר שאתם יכולים זה גם נרשם ויתן לכם יתרון בהזנקה הבאה, ואז יהיה לכם סיכוי טוב לקחת ג'ריקן אלונקה .

לאחר מכן - זחילות - תנו שם הכל, אצלנו המפקד הסביר איך לזחול לא להרים תחת וכו', אל תנסו לרמות ולהרים תגוף וכאלה כי ירשמו ויגידו לכם לחזור. אני אישית הסתכלתי למטה עד שהגעתי לקו , תרמסו כל דבר שיש בדרך, לי המפקדים (היחיד בקבוצה) כל הזמן שמו לי רגלים ופשוט עליתי עליהם ופגעתי בהם, זחילות מראה על המוטביציה + ויתור עצמי, תנו הכל , זה פה באמת בראש , אל תנוחו באמצע או משהו ישר זחילה עד הסוף.
המפקד יגיד שיש סיבוב בונוסו לא חובה, ואם אתה ראשון וחושב שלא תצליח לסיים שוב ראשון כדאי לך לנוח וכו' - בולשיט ! אל תותרו על זה, גם אם אתם ראשונים, תצאו. אחרי זה שוב בונוס - תצאו גםם אל תותרו לעצמכם כי זה מראה על ויתור כמו שאמרתי .

טוב - מסע !!!

תקשיבו לי טוב, אל תנסו להיות צדיקים וחכמים וללכת כל הזמן ליד המפקד הראשון , תמיד אבל תמיד שיהיה עליכם משהו , ושמבקשים חילוף באלונקה - תחליפו ! אני אישית כמו שאמרתי אחד הקטנים , לא שרירן אבל קרעתי את עצמי בחלק הזה , באמת, כל רגע אלונקה, ג'ריקן , והקבוצה שלי הייתה יחסית לא טובה בחלק הזה אני חושב כי רק אני ועוד איזה 4-6 איש סחבו אלונקה, כולם ישר מתנדבים לקחת את הג'ריקן כי זה עם כתפיות וזה קל, ושאתה מבקש חילוף אומרים שהם מחזיקים ג'ריקן - חרטא, רושמים הכל ורושמים מי מחליף מי סוחב ועוד.
אני היו לי כמה פעמים שהיה לי ג'ריקן אחד באלונקה ביקש חילוף ישר צעקתי מי לוקח ג'ריקן וכמובן כולם קופצים והלכתי להחליף אותו . זה כואב ממש האלונקה אבל אין מה לעשות.

אם קורה מצב שאין לכם כלום לסחוב - אל תחשבו שזה סוף העולם , תצעקו כל כמה רגעים מי צריך חילוף, ומתישהו מישהו יביא לכם. בכל אופן ברגע שאין לכם כלום וגם שאתם עם ג'ריקן תהיו קצת מאחורה (אני הייתי ככה) יש הרבה שקשה להם ממש ותעזרו להם תדחפו אותם תנו מילים טובות כמו יאללה אחי עוד קצת יזין וכאלה שטויות, אני לא עשיתי אתזה בשביל המפקדים או משהו אלא כי פשוט לא רציתי שישברו. ורשמו אותי בסוף מאוד אהבו אתזה, שוב אני לא יודע אם זה טוב או לא אבל אני ככה, דחפתי את כולם ועזרתי למי שצריך יש כאלה שכמובן אם אין לידם מפקד זורקים זין אבל זה לא נכון כי רואים הכל , המפקדים בכל חור ופינה.

וזהו , מגיעים לסוף - ראיון אישי - והביתה !

בהצלחה!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר