לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2009, 16:14
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
פשיטת צניעות על חנויות מאה שערים

משלחת אברכי העדה החרדית הגיעה בצהריים לחנויות הביגוד בשכונות גאולה ומאה שערים בירושלים. האברכים הציבו שלטים הקוראים לקונות להיכנס בלבוש צנוע בלבד. יואליש קרוייס, ממארגני המהלך הבהיר ל-ynet כי חנויות שיורידו את השלטים יוחרמו והציג את "יעד הצניעות" הבא קובי נחשוני פורסם: 23.04.09, 15:32

לקראת חודשי הקיץ פשטה היום (ה') משלחת אברכים חרדים על חנויות ביגוד ובדים בשכונות גאולה ומאה שערים בירושלים. האברכים, המשתייכים לעדה החרדית, ביקשו מבעלי החנויות להציב בכניסה שלטים האוסרים כניסת נשים הלבושות שלא בצניעות וקוראים לקונות להגיע רק בחולצות סגורות ועם שרוול ארוך ועם חצאית ארוכה.

רוב המוכרים נענו לקריאה, במקרים מעטים התפתח ויכוח בין מוכרים שסירבו לתלות את השלטים לבין קבוצת האברכים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3705698,00.html

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 23-04-2009 בשעה 16:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2009, 11:28
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא צריך להיסחף. לגבי תחבורה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אם יש אוטובוסים שנוסעים רק בשכונות שלהם, אני לא רואה בעיה שתיהיה באוטובוסים האלה הפרדה.

מכיר קו 417 רמת בית-שמש - ירושלים?הוא מתחיל את נסיעתו מאיזור שכמעט כולו חרדי.בבית שמש עצמה רק 2-3 תחנות שלו הן "כלליות",כבר בדרך יציאה מהעיר.
כ85% ויותר מהנוסעים הם חרדים,נשים וגברים לא מתערבבים(זה הפחד מזרע גברי או מה?).
עכשיו,אני צריך להתלבש בצניעות בגלל שרב איזור נסיעתו של קו זה הוא של דתיים?הרי גם בירושלים הוא עובר דרך שכונות דתיות.
-אני בעד זה שגברים ונשים יסעו בנפרד,אני בעד קיצוניות דתית,אך רק כל עוד תופעה זו לא מוחצנת.רוצים אוטובוס מיוחד?-תקנו אחד כזה.או עשר.אם יש על מה.
כמובן שבאוטובוס,שנוסע רק בשכונות חרדיות,אין מבחינתי שום בעיה לקיום חוקים אלה,מוזרים ככל שיהיו בעיני הם.

.

ישן 24-04-2009, 18:43
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "בשבוע האחרון הגעתי למסקנה שאני חיה במדינת טאליבן"

1. יש מוניות שירות.
2. דן ביטלה קוים שנסעו בשבת בגלל חוסר כדאיות כלכלית. משעשע היה שבדיון בכנסת התעקשה זהבה גלאון שהביטול היה מסיבות של דת, ודובר דן ניסה להסביר לה שהקו לא היה רווחי.
3. אין גם קוים בשלוש בבוקר בעיר מגורי. האם זאת כפיה "לילית"?

האמת (שאולי לא תנעם לחלק פה)היא שיש תחבורה ציבורית בשבת, קוים בין קרית שמונה טבריה ונצרת עילית לתל אביב ומתל אביב לערים אלו, וכמו גם חיפה, קיימים כבר שנים. אולי בגלל שהם רווחיים ועמוסים כל הזמן?

ישן 25-04-2009, 04:22
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "בשבוע האחרון הגעתי למסקנה שאני חיה במדינת טאליבן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minimax
זה התחיל בשבת האחרונה. ירדתי לזרוק את הזבל, ומזג האוויר היה אביבי ומדהים. כל כך רציתי לצאת קצת ולטייל באותו היום, אבל מדינת הטאליבן מונעת ממני לטייל בכל מקום שאינו במרחק הליכה רגלית. אז חזרתי הביתה ולא נותר לי אלא לבכות.
וזה ממשיך בהפגנה שמתקיימת בשעה זאת בירושלים למען ההפרדה באוטבוסים (באלבמה של שנות החמישים היתה לפחות רוזה פארקס), ועכשיו כפיית הלבוש הצנוע על בעלי החנויות. החלטתי שביום העצמאות הזה אין לי חשק לחגוג עם כל המדינה. מדינת טאליבן לא ראויה.

כמובן! מדינת טאליבן, ברור, איך לא ראיתי את זה קודם.

יום יום אנו קוראים בעיתונים על כנופיות חרדים בבבני ברק שמצליפות בשווטים בנערות שכל חטאן היה שיצאו מביתן ללא ליווי.
זוגות נאהבים בתחילת שנות העשרים לחייהם שנאלצים להמלט מביתם נמצאים בסכנת מוות של ממש שיובאו לפני בית דין חרדי בי-ם שיורה להוציאם להורג.
בריונים מזוקנים ולבושי שחורים מסתובבים בצפת, לוכדים גברים שהעזו להתגלח וכורתים את אפם.

זה לא שעלי חביבה הכפייה הדתית יותר מכפי שהיא נעימה לך, רק שווה לחשוב קצת לפני שמביאים השוואות מופרכות כאלו.

ישן 25-04-2009, 05:16
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "אז זהו, שמה שאתה אומר קיים אצלינו ועוד איך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minimax
מה יקרה לבחורה שתקלע למאה שערים כשהיא לובשת חולצה קצרה?

למה שלא תספרי לי מה יקרה לה?

לשדוד בנק ולחצות את הכביש באור אדום, זה גם זה עבירה על החוק אבל, לא באותה דרגת חומרה. ברור שיש כפיה דתית בארץ אבל הכפיה הזו פשוט לא עומדת בסטנדרטים של הטאליבן, לא באפגניסטאן בזמנו, לא בעמק סווט בפקיסטאן עכשיו ואפילו לא בסטנדרטים של ערב הסעודית, משטר גרוע פחות מהטליבאן (שזה אגב לא הישג גדול).

לא צריך להגזים. ישראל היא לא אפגניסטאן, איראן היא לא גרמניה הנאצית, חיילי צה"ל אינם קלגסים ולא כל הארופאים אנטישמים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר