לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2009, 09:10
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
ידיעה מקבילה ב YNET
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "שר ההגנה האמריקאי מזהיר מתקיפה באיראן."

כמה ציטוטים מעניינים ממנה:

-"תקיפה ישראלית באיראן ... תאחד את האיראנים, "שיהיו נחושים להשלים תוכנית גרעינית"."

(יש בזה היגיון מסויים. מדווח פה ושם שיש ביקורת על שאחמדיניג'ד משקיע כ"כ הרבה אנגיה בתוכנית הגרעין וצריך לקחת בחשבון שתקיפה של גורם מבחוץ בדרך כלל באמת מלכדת את השורות אצל המותקף. אנחנו עלולים להפוך את האג'נדה האנטי ציונית של השילטון לאג'נדה של כלל הציבור).

-"בממשל האמריקני מדברים על "בושהר תמורת יצהר", כלומר - סיוע בפירוק האיום הגרעיני האיראני תמורת פינוי התנחלויות בגדה."

(אני מקווה שזה שטויות. אפילו אני שלא מעריץ גדול של ההתנחלויות אומר שזו סחיטה עלובה שאין כדוגמתה. או שניתן לאיראנים להשיג טכנולוגיה גרעינית או שתפנו יישובים? זה לא משהו שחבר א' אומר לחבר ב')

-"לאחרונה הגיעו לישראל דיווחים על שיחה שקיים ראש צוות הבית הלבן ומקורבו של אובמה, רם עמנואל, עם מנהיג יהודי בוושינגטון, ובמהלכה אמר לו: "בארבע השנים הקרובות יהיה הסדר קבע בין ישראל לפלסטינים, על בסיס שתי מדינות לשני עמים, וזה בכלל לא מעניין אותנו מי ראש הממשלה"."

(אני חושב שככל ממשל חדש בוושינגטון (שעדיין לא הספיק להתעייף בזירה המזרח תיכונית), גם ממשל אובמה קופץ מעל הפופיק במחשבה שדווקא הם אלו שיודעים מהו פתרון הקסם).

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 16-04-2009 בשעה 09:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2009, 09:28
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
כל הטיעונים של גייטס הם חסרי הגיון, ואני נותן לאיש קרדיט שהוא מודע לכך...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "ידיעה מקבילה ב YNET"

לטעון שאם נתקוף את איראן, הרי שהמוטיבציה שלהם לבנות פצצה רק תגדל, זה חוסר הגיון בשיאו, שכן
כ-ב-ר ע-כ-ש-י-ו הם בונים פצצה, ולמרות אין לי מושג איך בדיוק מודדים רמת מוטיבציה, אני מניח שהם
עושים כל מה שהם יכולים בכדי להשלים משימתם זו, מבלי שתקפנו אפילו מתקנונצ'יק גרעיני זעיר...
ממש לא צריך להיות אכפת לנו מהי תגובת הציבור האיראני לתקיפת מתקני הגרעין, שכן גם עכשיו, לפני
התקיפה, לא ראינו אותם בולמים את הפרוייקט, כך שגם אם יתמכו בו בכל ליבם, אין לדבר כל משמעות.

בממשל האמריקני יכולים לדבר על בושהר תמורת יצהר, וזה יהיה רציני כמו להתחייב בשם פוטין להבליג
על כל התקפה גרוזינית על כוחותיו. האמריקנים לא מדברים על עסקה שכזו, פשוט בגלל שאין להם יכולת
להציע אותה. הם יכולים ללחוץ עלינו בהקשר ליצהר, אבל אין להם בדל של יכולת ללחוץ על איראן בקשר
לבושהר, כל זמן שהם מבהירים לאיראן שלעולם לא יתקפו אותה...

ההתחייבות של רם עמנואל להביא להסדר במזה"ת במהלך הקדנציה הראשונה של אובמה, מזכירים
את רצונו של בוש בחודשיים הראשונים שלו להיות נשיא שיעסוק בעיקר במדיניות פנים - ואז היה 9.11...
אני מאוד מקווה שאתבדה, אבל מדיניות החולשה והפייסנות של אובמה, יגרמו לכך שהתמודדות עם
טרור בינ"ל ועם מדינות הטרור המתעצמות (לצד המשבר הכלכלי הנורא), לא ממש ישאירו לו זמן (או
עוצמה פוליטית) לכפות הסדר כאן על ממשלה שלא תרצה בו. הסדר שיכפה עלינו מדינה פלסטינית
בגבולות שמזכירים במשהו את ויתורי לבני-חשודי-ברק, הוא לא סביר, בהתחשב בהרכב הנוכחי של
הכנסת והממשלה.
ישן 16-04-2009, 09:55
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כל הטיעונים של גייטס הם חסרי הגיון, ואני נותן לאיש קרדיט שהוא מודע לכך..."

נכון שכבר עכשיו הם עובדים על הגרעין אבל הרעיון הוא שתקיפה תגרום לציבור הרחב להתאחד מאחורי השלטון. אנחנו נדחוף את הציבור האיראני עצמו לקיצוניות. אם היום יש ביקורת על ההשקעה בטכנולוגיה מחר הציבור יגיד "תעבדו מהר יותר". מי שצפה בתוכניות תיירות על טהראן מקבל רושם מאוד חזק שהציבור עצמו מתון. מערכות החדשות אוהבות לברור דווקא את ההפגנות כאילו שהפגנה בת 250 איש יכולה להעיד על עשרות מיליוני תושבים. אני גם בטוח שתקיפה תבטיח ניצחון בבחירות הקרובות לאחמדינג'אד ואפילו אם האייתולה הוא המפקד העליון זה עדיין יכול לתרום כגורם מאזן אם הנשיא יהיה אדם בעל השקפה פחות דתית קיצונית.

אני מאמין שללחץ ציבורי, גם במשטר דיקטטורי (אז בטח שבמשטר האיראני שהוא "דמוקרטי" עם בחירות אמיתיות לפרלמנט ולנשיאות שעטוף בדיקטטורה הדתית של המפקד העליון) יש השפעה וציבור שמרגיש מותקף נוטה לתמוך תוך וויתור אפילו על רמת החיים האישית למען המטרה הגדולה.

ישן 16-04-2009, 10:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הטענה הזו מקבילה לקביעה שאסור לנו להגיב על פיגועים, כי "זה מגדיל את השנאה כלפינו"...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "נכון שכבר עכשיו הם עובדים על..."

אתה מבין, כאשר מישהו מכוון לך אקדח לראש, אתה משתדל לירות בו קודם, ורק אח"כ מתחיל לעסוק
בשאלה האם זה שירית בו, יגרום לאחיינו הצולע לשנוא אותך יותר מכפי ששנא אותך קודם...
הציבור האיראני מוותר (מבלי ששואלים אותו( על רמת חיים לטובת פרוייקט הגרעין. כל הקביעות כאילו
הם יכולים לעשות יותר בנוגע לפרוייקט הגרעין, ויעשו כן אם נפציץ את הפרוייקט, זה חסר הגיון.
המוטיבציה של המשטר היא בשיאה - והמשטר משקיע כל-כולו בהשגת היעד: פצצה שיעית ראשונה. זה
שנפציץ שם, אולי יגרום להרבה שיעים לצרוח ברחובות ולשנוא אותנו נורא, אבל בשורה התחתונה, הם
ימצאו עצמם כמה שנים אחורה מהמקום שבו הם נמצאים כעת. קבלת תמיכתו של סוחר חמוצים בבזאר
של תהראן לא תקדם את הפרוייקט הגרעיני של איראן...

האגדות בדבר המתינות של חתאמי היו צריכות להקבר קבורת חמור כבר לפני שנים. חתאמי היה נשיא
שתי קדנציות ולא עשה בדל מאמץ לבלום את תכנית הגרעין. לפזר הצהרות מתונות כלפי ארה"ב ואירופה
(למדינת ישראל, גם לפני המתון החמוד הזה, אין זכות קיום...), זה נחמד מאוד. הוא לא משקל נגד
לחמנהאי. הוא חלק מהממסד האסלאמו-פאשיסטי האיראני, גם אם הוא צורח פחות. לו היה יריב לתפיסות
של חמנהאי וחבריו - לא היה מורשה להתמודד בבחירות. יש וועדה שפוסלת מועמדים שמתנגדים
לעקרונות הרפובליקה האסלאמית...
ישן 16-04-2009, 11:08
  avihil avihil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "נכון שכבר עכשיו הם עובדים על..."

מי שכבר שונא אותנו ימשיך לשנוא..

מי שמפוכח - לא יניד עפעף... אחרי הכל, אנו תוקפים אתרים צבאיים גרידא ולא מטרות אזרחיות.. מי שייהרג במתקפה כזו הם מטרות לגיטימיות לכל דבר. (קרוב לודאי שזה יבוצע בשעת לילה בה הפעילות האנושי מצומצמת)
"אבל אני חושב שאם האיסלאם ימשיך להתחזק בחברה שלנו החברה שלנו תשתנה לגמרי. אפשר כבר לראות את זה במדינות שבהן האחוז של המוסלמים באוכלוסייה גדל. בבריסל, למשל, אנשים מקבלים מכות משום שהם שותים מים ברחוב בתקופת הרמדאן. אני לא מאמין בקשקושים של הפוליטיקלי קורקט - לא כל התרבויות שוות. אני חושב שהתרבות שלנו טובה יותר".

חירט וילדרס

ישן 16-04-2009, 17:08
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "כאילו שעכשיו הם לא מאוחדים נגדנו ולא נחושים להגיע לגרעין..."

זה לא יעזור המערב תמיד היה חלש וישאר חלש והדוגמא הטובה לכך היא השנים 1938 ועד 1945,לגבי ארצות הברית שטוענים מה שהם טוענים זה לעג לרש כי במקום אחר אמר אותו גייטס שיותר חשוב להגיע להסדר מול הפלשתינאים להקמת שתי מתדינות והפסקת ההתנחלויות,הבנתם את זה? זה יותר חשוב מאירן פאנטית גרעינית,הם מנסים לקעקע את מדינת ישראל בכך שבדלת האחורית הם מעוניינים בגלל המוסלמי בבית הלבן לקשרים מול אירן שזה דבר שבינתיים לא נסתר ולא הוסתר,חוסר מכה צבאית קשה על אירן מעמיד את ישראל בפרט בסכנת נפשות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר