לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2009, 16:43
  איתי5690 איתי5690 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.07
לפי מה שאני זוכר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי OFER KATZ שמתחילה ב "חודש לגיבוש טייס 164!"

1)הגיבוש לא מתמקד בתרגילים פיזיים (בשונה מגיבוש מטכ"ל ושייטת ) אלה הוא משתמש בהם כדי להתיש אותך ולראות איך אתה מתפקד במשימות שמוטלות עליך- זה לא אומר שהגיבוש הוא ממש קל פיזית אבל הקטע הפיזי (לפחות בגיבוש 162 ) לא מהווה מכשול רציני. הרעב וחוסר השינה המתמידים, לעומת זאת,מהווים מכשול לא פשוט בכלל. אי אפשר כל כך להשוות ליום סיירות מכייון שיום סיירות הוא יום אחד וגיבוש טייס הוא 6 ימים אבל בוא נגיד שיום אחד בגיבוש טייס קל יותר פיזית (ואני מדגיש- פיזית!!) מיום סיירות אחד.

2)אין מאמרים על גיבוש 163 ולא יהיו גם על הגיבושים הבאים, כי המפקדים ביקשו לא לכתוב על תכני הגיבוש בגלל ב"מ- וטוב שכך !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2009, 15:13
  Os_Taus Os_Taus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מלש"ב מהיום שמתחילה ב "נצל"ש קטן"

קודם כל כל הכבוד על ירפ"א ב':]
תראה, אם דרך בדיקה או הצהרה שלךתהיה להם סיבה להאמין שאתה לא מאה אחוז כשיר לגיבוש אז ידחו לך אותו... לא שמעתי על מקרה שמעיפים סופית בגלל שברי מאמץ או בעיה כלשהי בעצמות שיכולה לעבור, כי פשוט אין סיבה, זה רק זמני.
אם אתה במצב שקשה לך להתאמן וממש כואב לך באופן חריג בזמן מאמץ.. באמת עצה מכל הלב,תדחה את הגיבוש על דעת עצמך! אני בזמנו לא הבנתי שמה שיש לי זה שברים, חשבתי שזה משהו לא רציני, אז פשוט החלקתי את זה, אבל זה הקשה עליי מאד מבחינה פיזית בגיבוש עצמו, אבל זה מילא.. זה גם עשה ממש נזק אחרי הגיבוש, כי בגיבוש באופן טבעי אתה ממש מתאמץ ונותן הכל.. וזה מדרדר את הפציעה הקיימת מאד
קיצר מלא בהצלחה, ועם קצת מזל נתראה כולנו בחצרים [;
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:59

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר