לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2009, 14:12
צלמית המשתמש של iamshay
  iamshay iamshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
העברה ליחידה מיוחדת מג'וב

אני צריך ייעוץ, כרגע אני גו'בניק בגולני.
עשיתי גיבוש שייטת, לא עברתי ומאוחר יותר גיליתי שהסיבה הייתה פרוטקציות שנעשו לכמה מהחבר'ה שהיו איתי בצוות.
דוד של אמא שלי קצין בשייטת והוא שאל אותי אם אני מעוניין בהמלצה ממנו אמרתי לו שלא ומסתבר שנדקפתי כי לאלו שעברו את הגיבוש כן הייתה המלצה ממקורבים.
לפני זה הייתי טירון באגוז שלא אהב את המקום שבו הוא נמצא... תמיד שאפתי להגיע כמה שיותר רחוק בצבא (שייטת) וזה מה שמנע ממני להשאר באגוז פשוט לא רציתי להיות שם רציתי להיות בשייטת. ביקשתי טופס 55 כל יום ולא רצו לאשר לי אותו כי לטענת המ"פ אני חייל טוב והם לא רוצים לוותר עלי כל כך מהר. אחרי כמה זמן שהבנתי שאין תקווה לעבור משם לשייטת אמרתי לעצמי שאני הולך להיות החייל הכי חאפר בצה"ל.

אני כותב פה מתוך תסכול נמאס לי להיות ג'ובניק אני רוצה לעשות עם עצמי משהו, לנסות שוב להגיע לשייטת והפעם כן לבקש את ההמלצה מהדוד.
אנשים שמכירים אותי לא מאמינים לאן שהגעתי מאיפה שהייתי לפני זה הייתה לי המון מוטיבציה לתרום לפני הצבא (אולי יותר מדי מוטיבציה) והכל התבזבז.

מה שאני שואל בעצם זה מהם האפשרויות שלי כרגע? אפשרי לבקש טופס 55 מיחידה של תומכ"ל ליחידת עלית?

הרבה זמן לא הייתי פעיל בפורום הזה לא יודע אם זוכרים אותי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2009, 21:53
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iamshay שמתחילה ב "העברה ליחידה מיוחדת מג'וב"

אחי הסיפור שלך זהה לשלי,אני מרץ 08 בחטיבה נפלטתי בגלל פציעה שהיתה לי עברתי להיות תומך בחטיבה ומאז אני פשוט בתסביך לא נורמלי, בהתחלה החבר'ה שהיו איתי ,שגם הם היו במסלול ונפלטו ,תמיד אמרו לי שזה יעבור ,שזה עיניין שמתרגלים אליו ,עברה שנה ואני פשוט לא מפסיק לשניה אחת איך הגעתי למצב הזה, הגעתי עם רעל, עשיתי הרבה מיונים לפני הגיוס על חלק ויתרתי כדי להגיע לגולני, ליחטיות בחטיבה.

לפני איזה חודשיים הגיע אלינו מפקד חדש, אחד גבר שדיבר איתי על הנושא הזה ,סתם שיחה ,מאז פתחתי את העיניים ואמרתי לעצמי שאני לא משתחרר כתומך (חלילה לא מזלזל, שריטה שלי..)וכרגע מה שמעניין אותי זה איך אני חוזר, רציתי שייטת מטכ"ל או שלדג, אבל בסוף החלטתי שאני יחזור לגיבוש הקרוב של היחטיות. (ויתרתי על יחידות העילית בגלל הפז"ם )

היום אני הגשתי טופס 55 לגיבוש יחטיות בחטיבה, אחד הדברים שבשבילם התגייסתי ,המפקד שלי עוזר לי בזה וקצינת ט"ש אמרה לי שבדרך כלל מאשרים את זה ,אני אמור להיכנס עם מרץ 09 (הילדים שלי..)למסלול.

אני יודע שחפרתי, רק היה חשוב לציין עד כמה אני מבין אותך ואת ההרגשה שלך.
לעינייניו, התהליך הוא כזה:
אתה מגיש טופס 55 ,אם עשית קורס כל שהוא אז צריך לפסול אותו קודם כל ,קצת מקשה על כל הסיפור אבל אפשר להתגבר על זה..
עזרה של המפקדים יכולה להקל על התליך.
אחי שיהיה המון בהצלחה, אני מקווה ששנינו נצליח בקטע הזה..

**עשית איזה קורס?

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר