לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2009, 18:12
  Online Online אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "וטוב שכך, מתי המסך של סמסונג יגיע לארץ?"

הטכנולוגיה התקדמה והתבגרה. החיסרון הבולט שבה, שהוא זליגה של התאורה האחורית דרך הגבישים, השתפר בפאנלים מודרניים, במיוחד ב-S-PVA, ואפשר למצוא היום מסכים עם יחס ניגודיות סטטי שעובר את 1 ל-1000, מה שנותן שחור עמוק מאוד בכל סביבות העבודה למעט חושך מוחלט.

הבעיה שלי היא פחות עם הטכנולוגיה ויותר עם היצרנים. אם דל הייתה משיקה את 2709W ללא מכלול רחב, שהשוק כלל לא מוכן אליו, הייתי קונה אותו ושמח עד הגג, כי שאר הפרמטרים טובים. גם את מנגנון התאורה האחורית דל צריכה לשפר, הגיע הזמן שיחס הניגודיות במסכים שלה לא יצנח כשמפחיתים את הבהירות. בנושא הזה יש לדל ולרוב היצרנים האחרים מה ללמוד מאיזו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2009, 23:35
  Online Online אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "לפני חודש בערך אמרתי שלום ל crt הוותיק שלי"

אישית לא יצא לי לראות מסך TN בגודל כזה, אני מניח שהמשחק עם הגוונים יותר דומיננטי אצלך, ובכלל במסכים רחבים, מאשר ב-17" שלי, אבל אני מקווה שאתה מסתדר.

לצערי התופעה שהזכרתי של הצניחה ביחס הניגודיות קיימת גם אצלך, והיא נובעת מהזנחה וזלזול של היצרן. תסתכל כאן בסקירה של אולג, ותראה איך הניגודיות, שעומדת על 1 ל-627 (נתון טוב ל-TN) בבהירות של 250 ניט צונחת ב-40 אחוז בערך ל-1 ל-392 בבהירות של 100 ניט.

http://xbitlabs.com/articles/monito...az_9.html#sect0

כשאתה עובד בחדר חשוך, אתה מטבע הדברים מפחית את הבהירות, וזה בדיוק השלב שבו אתה גם רגיש יותר לעומק השחור, והנה דווקא בשלב הזה הוא יורד בצורה לא פרופורציונלית (במקרה הנ"ל, היית מצפה לקבל 0.15). אם היצרן היה מטפל בתופעה הזאת הוא היה יכול לתת למשתמש חוויית שימוש הרבה יותר נעימה, וזה בלי קשר לטכנולוגיה.

כל השאר נכון כמובן, הטכנולוגיה בזבזנית, אבל ראוי לציין שהבזבוז נמוך יותר בתאורת LED.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר