לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2009, 06:28
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
למראית עין
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי guygabay4 שמתחילה ב "חמוד"

איני יודע מה בדיוק המצב שלך, אבל לעיתים אנשים עושים דברים מוזרים מאד כדי ל"חסוך". לדוגמה, נוסעים לקצה העיר כדי לקנות ירקות זולים, חוסכים 40 שקל על הירקות ומוציאים 50 שקל על הנסיעה, של לדבר על הזמן.
אני מניח שבשלב מסוים גם תדע שלכסף יש מחיר. ולעיתים שוקלים שלא להשקיע במוצרים שלא צריכים אותם כעת ומוצאים שימוש נבון יותר לכסף באותו רגע נתון. כסף ש"עומד על המדף" מפסיד מערכו. אמנם בסכומים קטנים זה לא משמעותי, אבל אם אתה "חוסך שקל" כדאי לתת את הדעת גם על נקודה זו.
לא. תודה, איני צריך שתקנה לי. אני מספיק גדול לקנות לבד ואם אין לי זמן לקנות לבד, אני שולח את ילדי, שגם הם כבר מספיק גדולים כדי לקנות לבד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2009, 12:03
  Hen Biton Hen Biton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
כמובן, הדיבור הפלצני והמתנשא.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "בחור צעיר"

אני לא יודע מי אתה ומאיפה אתה, וממש לא מעניין אותי בן כמה אתה וכמה ילדים או נכדים יש לך, אבל כלל מספר 1 שלימדו אותי בגן זה תן כבוד לאחרים, לא משנה מי הם או מה הם. כמובן שאני שומר כבוד למבוגרים, אבל כשהם מדברים כמוך, עם כזה זלזול, וכזאת התנשאות, ומתלהבים ממש שיש להם ילדים והם הספיקו בחיים, להם אני לא רוכש כבוד.

אתה יודע מה, אולי ילדיך יותר בוגרים ממני, אולי יותר מבוגרים, אבל דבר אחד בטוח, והוא שלא הייתי רוצה אבא כמוך. והנה, אני יודע זאת רק על פי 3 הודעות מפיך [האמת שגם מדיונים אחרים אבל רק למען הרקורד..] ועל פי התנשאותך והתרוממותך מעל ילד בן 18.

ונראה לי שפה אני אסיים את הויכוח הזה איתך, שהרי אי אפשר לשכנע נאד נפוח שהוא באמת כזה.

יום טוב, ד"ש לילדים.
ישן 26-02-2009, 12:02
  _H_E_L_L_O_ _H_E_L_L_O_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.08
אני לא בא לסנגר.. אבל
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Hen Biton שמתחילה ב "YHS, תגיד, קמת על הצד האבאי היום?"

עצוב מה קורה בשיעורי לשון.. לגמרי עצוב.

אני מנסה למצוא קשר בין מה שאתה מייחס לYHS לבין הדברים שאליהם הוא התייחס.
אתה מתעסק בזוטות בעוד הנקודה שהוא ציין היא די הגיונית וסך הכל באה ממקום של אדם קצת מבוגר יותר ועם ניסיון בתחום או שניים (או שלושה..) בחיים..

בפשטות הוא התכוון לכך שלעיתים לקנות משהו רק כי הוא כרגע במחיר פחות זה די מיותר, במיוחד לאור העובדה שנכון לעכשיו הכותב בכלל לא יודע איזו סכין גילוח יקבל.. וכל הלחץ הזה, והבירורים, והדאגות והכל בשביל סכין גילוח, נשמע קצת מיותר.

אגב, אני לא רוצה להתערב לאף אחד בעניינים הכלכליים שלו, אבל אני מאמין שזה חסכון בסביבות עשרה שקלים, כל הדאגות האלו, המאמצים, התהיות, הבירורים, בשביל עשרה שקלים.. נשמע קצת מוגזם, מה גם שאני מעריך שהבחור קצה "אובר-ציוד" בסכום גבוה משמעותית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר