לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2009, 16:11
  מראדונה מראדונה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מראדונה שמתחילה ב "מי שיש לו שאלות על גדס"ר נח"ל שישאל פה"

ל- דניאלהאמניאל:
כן אפשר לצאת לגיבוש בסוף הטירונות ויש אנשים שעושים את זה...מובן שלא יוותרו עליך בקלות בגדודים וינסו לעשות הכל כדי שלא תצא אבל אם תלחם על זה מספיק (תגיע עם זה עד המ"פ) אז תוכל לצאת לגיבוש.

ל- ernan
1)כלוחמים לא יוצא לגדס"ר לשהות הרבה בבסיס של היחידה וזאת בגלל שכל קו הוא במקום שונה ולכן אי אפשר לשהות בבסיס הקבע. לעיתים רחוקות יוצא לשהות בבסיס הקבע בתקופות אימון.
אגב, בעבר היו תקופות שתפסו קוים מסויימים מבסיס הקבע אך זה לא קורה יותר.
כחיילים במסלול יוצא להיות כל הזמן בבסיס הקבע (פרט לזמנים שמתאמנים בשטח).
2) עד סוף האימון מתקדם הלו"ז הוא פלוגתי אבל כל דבר נעשה במסגרת המחלקה שלך (למעט תרפ"ל). גם במסלול משתדלים שיהיה לו"ז פלוגתי אבל זה לא קורה כך בד"כ בגלל שלכל יחידה יש ייעוד שונה ולכן אי אפשר כל שבוע שיהיה זהה לכל הצוותים. שבועות של ניווטים או דברים שכולם עוברים יהיו באותם זמנים אבל שוב במסגרת צוותית.
3) כשניגשתי לגיבוש הייתי בכושר סביר מה גם שזה לא משנה כי אחרי כמה שעות בגיבוש כולם במילא גמורים ומי שירצה לסיים יסיים, לא צריך כושר על אלא כושר בינוני מספיק.

ל -יום_סיירות_2008
אני לא יכול לספר לך על הגיבוש יותר מדי גם בגלל שאני לא כל-כך זוכר מה הלך שם וגם בגלל שזה בטח משתנה כל פעם...בעיקרון מחלקים אותכם לקבוצות ראשוניות..מריצים אותכם שעתיים (שבהם אין חשיבות ליכולת שלך- זהו סינון ראשוני). לאחר מכן מחלקים אותכם לקבוצות שיהיו לכל משך הגיבוש. מריצים,מזחילים ועושים תחרויות שבהן כביכול יש חשיבות ליכולת שלך...יש מי תרגילים קבוצתיים שנועדו לבדוק את ההשתלבות שלך בקבוצה, יש דיונים ושאלון סוציומטרי וזהו נראה לי...

בקשר למסלול..המסלול לא קל אבל הוא מאוד מעניין..כל ההכשרה כולל טירונות ואימון מתקדם היא בין שנה וחודשיים לשנה ו 4 חודשים. המסלול הוא מגוון ואתה מתמקצע בניווטים,לוחמה,שטח פתוח,שטח בנוי ועוד דברים כל יחידה וההתמקצעות שלה...

ל RIDE
היחידים שעוברים קורס לוטר הם הפלס"ר...העורב והחה"ן עוברים שבועות לו"ז (במסגרת ההכשרות לא בבסיס אחר או משהו). כעיקרון יש קרב מגע לא קל עם כל מה שכלול בזה...במחזורים האחרונים היו הרבה תקופות של חדלים ככה שהרמה ירדה אבל עכשיו כל הסיפור של הקרב מגע במסלול בתהליך של שיקום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2009, 11:46
  מראדונה מראדונה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי talp25 שמתחילה ב "רשמת שעד עכשיו עשו קצת שמירות..."

שמע, כל עניין הקוים הוא עניין משתנה...כעיקרון אחד הייחודים של גדס"ר (כל גדס"ר) הוא שהוא מאוד נייד ויכול לפעול בכל גזרה בארץ (איוש,צפון וכו')....זה מה שגורם לכך שהגדוד לא בהכרח יהיה מוצב עם שאר החטיבה וזה רק פועל לטובתו כי הוא לא כבול לחטיבה..לגבי פעילות שוב זה משתנה יכול להיות לך 4 פעילויות בשבוע ויכול להיות פחות זה הכל תלוי בצרכים של הקודקודים..
זה הכשרה כמו כל פלס"ר רגיל כן..(למרות שגולני כנראה יגידו שהם שונים מכולם )....
אני עשיתי גיבוש מרץ ועברו בערך 65 מתוך בערך 100...בגיבושי נוב' ואוגוסט הנתונים שונים מן הסתם כי מתגייסים יותר ויש יותר אנשים בגיבוש...
טיפים לגיבוש? תהיה אתה, תן הכל ויהיה בסדר...(למרות שזה קלישאתי כנראה שזאת הדרך לעבור)

וואלה לא הייתי בבאח מזמן אבל כשהייתי שם האוכל לא היה יותר מדי נורא...כבר פגשתי בצבא אוכל הרבה יותר גרוע ממה שהיה בבאח..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר