לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2009, 00:39
  elki64 elki64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.09
בבקשה יעוץ לגבי חריג צוות אוויר.

מאז שאני בן 6 רציתי להיות טייס.

אבל עד לא מזמן גיליתי שאין לי נתונים בשביל טיס.....

הכל בגלל הצו ראשון המחורבן הזה......{באשמתי}
באותו יום של המבחני פסיכו וראיון צד"כ כאב לי הראש. אמרתי לעצמי שנעבור את זה וזה לא כזה נורא. יהיה בסדר שכנעתי את עצמי. לא רציתי לדחות את העניין עוד כי הלשכה כבר דחתה את העניין ביותר מחודש. וכבר רציתי לדעת אם אני מתאים.

בקיצור. היום לא הלך טוב.

יצאתי עם 52 קב"א ודפ"ר 40 {40!!!אבסורד...}

אני מבואס עד הגג כבר מלמעלה משבוע בגלל העניין.

רציתי לשמוע ממכם. אנשים עם ניסיון.

למי אני צריך לעשות טרור? האם בכלל יסתכלו עליי או ישקלו את מצבי עם נתונים כאלה?

אילו פעולות אני צריך לעשות כדי לקבל זימוני צוות אוויר? כי באמת חברה זה כל מה שאני רוצה ואני מוכן לתת הכל בשביל זה!

עלה במוחי רעיון לנסות שיתנו לי לעשות את המבחן דפ"ר שוב.

במידה וקיבלתי מעל 60 או 60. מה הסיכוי שזה יקפיץ את הקב"א?
ומה הסיכוי שיתנו לי לעשות את המבחן שוב??

הבנתי שהם רוצים את הציונים לשנה הנוכחית....תאמת הם בכלל לא טובים כי אני די מסוכסך עם המורה שלי...ולימודים לא בדיוק היו בראש המחשבות שלי מאז ילדות {תמיד חלמתי על טיס ואני עדיין חפץ בזה} אז השאלה היא . האם אני חייב להגיש להם את הציונים ?

תודה.

בבקשה תנסו לענות לי על כמה שיותר שאלות.

נ.ב

אני יודע שכבר חפרתי בנושא כבר בפורום אבל לא בדיוק השגתי את התשובות שחיפשתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2009, 19:32
  CoPilot CoPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elki64 שמתחילה ב "בבקשה יעוץ לגבי חריג צוות אוויר."

אין טייסים עם קב"א 48. אם אתה מקבל חריג צוות אוויר, הם מאוד מקשים עלייך, ואתה צריך להיות באמת מיוחד בשביל לעבור.
אני יודע מכל מי שדיברתי איתו, וקיבל חריג-פשוט לא הצליח לעבור את מיוני צ"א, ייתכן שבמקרה, ויכול להיות שדווקא יש קשר.

אם יש משהו שאתה רוצה, אל תוותר עליו. תעשה את זה בדרכים המקובלות.
עם נתונים כאלו, קשה לי מאוד להאמין שתקבל חריג, וגם אם כן, הסיכויים לעבור, ככל הנראה קטנים משמעותית.

נסה לעבוד כרגע מול הלשכ"ג-לבקש מבחנים חוזרים, ובעקבות כך להעלות את הדפ"ר. כפי שחתולים אמרה, הקב"א מושפע מהדפ"ר והוא מרכיב מאוד עיקרי בו, ולכן אם תעלה את הדפ"ר, העלת באופן אוטומטי את הקב"א.

גם את המבחנים החוזרים בלשכ"ג מאוד קשה להשיג, תצטרך להוכיח את עצמך ע"י תעודות והמלצות שאכן הנתונים לא תואמים ומשקפים את היכולות האמיתיות שלך.

אני לא רוצה לייאש אותך, אבל תדע שצפויה דרך ארוכה ולא קלה. אתה תצטרך להיות סבלני, אבל עם זאת לא להפסיק להפעיל לחץ. בעזרת כח רצון ונחישות אין דבר שיעמוד בפנייך.

בהצלחה.
ישן 23-02-2009, 21:07
  elki64 elki64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.09
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי CoPilot שמתחילה ב "אין טייסים עם קב"א 48. אם אתה..."

תודה רבה CO PILOT ! זה בדיוק מה שרציתי לשמוע! תודה....

אגב אתה טייס? כי אני צריך "מישהו מבפנים" להתייעץ איתו לגבי נושאים שאני לא סגור עליהם...

יש מצב אתה עוזר לי? בבקשה ? :\

נ.ב

שוב אני מסביר....אני מאמין שיש לי את זה! ואני מוכן לתת הכל {ואני מתכוון להכל מצידי אפילו 20 שנה קבע! כל חיי נשמתי חלמתי וציפית לטיס} והציון דפ"ר ממש אבל ממש לא משקף את מי שאני באמת! עובדה שיש לי קב"א 52 דבר שמעיד שהדפ"ר הוריד לי את הקב"א משמע מגיע לפחות 54......פשוט באותו יום של המבחן...כאב לי הראש כל כך אבל אמרתי לעצמי שזה שטויות וזה לא יפריע לי....אבל טעיתי ובגדול! לא הצלחתי להתרכז....לפני שנכנסתי הייתי כל כך לחוץ {כמו אידיוט ואני מתחרט כל כך על זה} לסיים עם זה כבר כדי שאוכל לראות אם אני מתאים! ולא רציתי לדחות שוב כי כבר דחו לי את המבחן באיזה חודש + {כי היה את חנוכה וכו'} וכל כך רציתי כבר להתחיל את המיונים...לא האמנתי שאגיע למצב כזה!

בקיצור אני מתכוון להילחם על זה כי אני ממש לא דפ"ר 40 ! זה פשוט לא אני....כשסיפרתי לאנשים את זה הם היו בהלם..כמוני!

אני מתכוון להוציא מכתב המלצה ממנהל בי"ס וגם אני ואחי ננסח מכתב יפה ומכובד שבו אפרט בדיוק מה קרה לי באותו היום וגם אפרט את מצבי בביה"ס {יש גם טייסים בלי תעודת בגרות למי שלא יודע {אפילו שאני רחוק מאוד ממצב כזה}אני עושה 42 יח"ל אבל בשנתיים האחרונות אני ממש מסוכסך אם המחנך שלי....ואני ממש לא מסתדר איתו....וזה משפיע על ציוני לצערי.}

אז תודה! ואני ימשיך לעדכן לגבי התפתחויות! אה עוד דבר...כשאתם אומרים להפעיל לחץ..זה אומר לשלוח את המכתב שאנסח מלא פעמים ללשכה ולצוות אוויר עד שיגידו כן? או שיש דרכים אחרות "להציק" להם?

תודה!

נערך לאחרונה ע"י elki64 בתאריך 23-02-2009 בשעה 21:18.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר