לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2005, 17:46
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
חשד: ניסו למכור רימונים לגורמי ימין לסיכול הפינוי

הותר לפרסום: המשטרה עצרה שלושה צעירים, אחד מהם חייל, בחשד שהתכוונו למכור לגורמי ימין אמצעי לחימה, לצורך ביצוע פיגוע טרור שיעצור את תהליך ההתנתקות. בית משפט השלום בירושלים האריך היום (ב') בארבעה ימים את מעצרם של השלושה.

הפרשה פורסמה לראשונה ב-ynet, קודם הוצאת צו איסור הפרסום. חוקרי מפלג התשאול במשטרת ירושלים עצרו אתמול שני צעירים יהודים, בני 23, תושבי מרכז הארץ. חשוד שלישי, חייל כבן 19, המשרת באזור חברון, נעצר על ידי מצ"ח. השלושה חשודים בקשירת קשר לביצוע פשע וסחר באמצעי לחימה במהלך ההתנתקות.

החקירה החלה בעקבות תלונה נגד אחד החשודים, אושרי סעדה, תושב לוד, שהציע לגורמי ימין במועצת יש"ע, לקנות שני רימוני רסס ושני רימוני הלם, תוך כוונה לבצע פיגוע שיעצור את ההתנתקות.

מהחקירה עולה כי ביום ד' בשבוע שעבר הציע סעדה לאותם גורמים לרכוש את אמצעי הלחימה. בעקבות התלונה יצר שוטר סמוי קשר עם החשוד, הזדהה כאיש ימין וביקש לקנות את הרימונים. הפגישה נקבעה ליום ה' בשעה 16:00 אך נדחתה משום שסעדה אמר שלא הצליח להשיג את הרימונים בזמן.

אתמול עצרו חוקרי התשאול את סעדה בחשד שניסה למכור את הרימונים ובחקירתו סיפר כי היה אמור לקבל את הרימונים מחברו החייל, אסף סוזנה, המשרת באזור חברון.

עוד סיפר בחקירתו כי התכוון למכור את הרימונים לגורמי ימין כדי שאלו ישתמשו בהם נגד השוטרים והחיילים במהלך הפינוי. בעקבות הודאתו עצרו חוקרי התשאול את צחי סוזנה, אחיו של החייל ומצ"ח עצרה את החייל. בחיפוש בדירתם נמצאו תשע מחסניות מלאות בכדורים וציוד צבאי נוסף. השניים מכחישים כי התכוונו להעביר לסעדה את אמצעי הלחימה.

מועצת יש"ע טענה כי סעדה היה פעיל שלה, שהשתתף בתליית מודעות נגד ההתנתקות, וכי הוא התגלה כ"בעייתי ולא אמין". במועצת יש"ע ביקשו מסעדה בחזרה את הרכב והטלפון הסלולרי שניתן לו לצורך הפעילות. על פי אנשי מועצת יש"ע, כאשר רכז הלוגיסטיקה של המועצה ביקש להיפגש איתו, אמר לו סעדה: "יש לי קשרים עם גורמים עבריינים, אני מסוגל להעביר לכם חומרי חבלה למאבק נגד ההתנתקות".

במועצת יש"ע לא פוסלים את האפשרות שמדובר בפרובוקטור של השב"כ. לטענתם, כששאלו את אחד מקציני המשטרה בעת מעצרו של סעדה, אם ייתכן שהאיש הושתל על ידי השב"כ, אמר הקצין: "אני לא אמרתי כלום, אבל אני לא מכחיש".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3064586,00.html

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר