לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2009, 14:16
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagarblu שמתחילה ב "חשד לרצח בבסיס צהל"

אין יותר מידי מה לחשוד...
ביקשנו כבר אתמול והבוקר לפרסם מידע אך יש איפול מבחינת צה"ל וצא"פ של בית משפט. אם תחפש מבזקים מאתמול תוכל למצוא מעט רמזים.
אנחנו נכבד את הצו איסור פירסום.
האשכול ננעל

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 06-01-2009 בשעה 14:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2009, 15:13
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
אני פותח את האשכול. נא לא לפרסם פרטים מעבר לאמור בכלי תקשורת ואתרים אחרים

חייל צה"ל חשוד כי רצח את חברו

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://news.fresh.co.il/icons/arutz7.gif]
י' טבת תשס"ט, 06 ינואר 09

חייל צה"ל חשוד כי רצח את חברו במהלך ויכוח שהתרחש אתמול בבסיס בדרום. החייל נפצע באורח אנוש ופונה לבית החולים "סורוקה" בבאר שבע ושם מת מפצעיו. על פרטי הפרשה הוטל צו איסור פרסום.

ישן 09-01-2009, 23:22
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
היו כבר יותר גרועים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ויכוח על מכשיר קשר... לאן..."

הסיפור הזה מחזיר אותי אל רצח רונן קמחי בשנת 1999, שהיה מיותר באותה מידה אך חסר הגיון אפילו יותר. סמ"ר רונן קמחי היה חובש בחט' גבעתי, ושירת במוצב ברקן על גבול לבנון - את הפרטים הבאים סיפרה לי כ', ידידה שהיתה שם במהלך האירוע והם משוחזרים מהזכרון. כשקוראים את הפרטים אפשר להבין איך כמעט 10 שנים אחרי ששומעים סיפור כזה הוא פשוט לא ניתן לשיכחה:

ציטוט:
אפריל בגבול לבנון זה חודש מסריח - קר נורא וגשום. בבוקר ה-4 לאפריל רונן עשה סיור היקפי בתעלות של המוצב עם בני הקמ"ן ועם נהג בשם אלכס, ערס מגעיל ששירת בתור נהג במוצב ואף אחד לא ממש סבל אותו. התעלה היתה צרה מדי בשביל שני אנשים עם שכפ"צ ואפוד, אלכס לא נתן לו לעבור בגלל קטע של כבוד ומהר מאוד זה הגיע לקטע של דחיפות וכמעט מכות. רונן ויתר ואמר לנהג שייפגשו אחרי הסיור ויסגרו את העניין "בלי קצינים" - אחרי הסיור הם הורידו את השכפ"צ והאפוד והתחילו ללכת מכות בלי אלוהים. בני קלט אותם, הפריד ביניהם ואמר להם שהעניין הזה ידווח הלאה - הם ניסו לגשת אליו לחדר ולהוריד אותו מהעניין אבל הוא לא ויתר. כשהם יצאו מהחדר של בני, אלכס דרך את הנשק וירה צרור - רונן חטף בחזה ובבטן, ובני נפצע מנתז כדור שפגע בקיר סנטימטרים מהראש שלו. אחרי זה הוא סובב את הנשק וירה לעצמו בראש.
רונן היה החובש היחיד במוצב באותו הזמן, וכולנו היינו חסרי אונים לגמרי. הוא היה בהכרה והסביר לנו בקור רוח איך לחבוש אותו. ניסינו לדבר איתו, לעודד אותו ולמשוך זמן. כל דקה נראתה כמו שנה. אמרנו לו שהאמבולנס בדרך ושרק יחזיק עוד קצת מעמד, אבל זה לא הספיק. הוא אמר לנו שהוא אוהב את כולנו ושנמסור את אהבתו להורים ונגיד להם שהוא ממש מצטער שהוא כבר לא יגיע הביתה. ואז הוא מת.

חיילי הגדוד פשוט לא היו מוכנים לסלוח לאלכס על מה שעשה, וסירבו לשאת את הארון בלוויה. במקומם נשאו את הארון נהגי פלוגת המפקדה של הגדוד.

ישן 12-02-2009, 14:12
  FiReBall מנהל FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
חייל צה''ל נאשם ברצח חברו ליחידה

חייל צה"ל נאשם ברצח חברו ליחידה
יום חמישי, 12 בפברואר 2009, 13:19 מאת: יהושע בריינר, מערכת וואלה! חדשות

לאחר המקרה הוצא צו איסור פרסום גורף על הפרשה (ארכיון: דו"צ)מכתב האישום עולה, כי במהלך שמירה התפתח בין השניים ויכוח ואז ירה החייל 9 פעמים בחברו. כשהחבר זעק לעזרה הוא ירה בו שוב

כתב אישום הוגש היום (חמישי) בבית הדין הצבאי של פיקוד דרום נגד חייל מגדוד הסיור המדברי בחשד לרצח חברו. על פי כתב האישום, החייל וחברו היו במשימת אבטחת יישובים בדרום, כאשר החייל שנרצח ביקש ללכת לשמירה ולקחת עמו את מכשיר הקשר. חברו סירב לכך ובין השניים התפתח ויכוח, במהלכו ירה, על פי החשד, בחברו מספר פעמים ברגל.

עוד עולה, כי לאחר שזה זעק לעזרה ירה בו מספר פעמים שוב. בסך הכל נורה המנוח תשע פעמים. הפרקליטות הצבאית מבקשת להאשים את החייל בשני סעיפים - רצח ושימוש בלתי חוקי בנשק.

המקרה אירע לפני כחודש ואלוף משנה ניר אבירם, המשמש כנשיא בית דין דרום, הוציא אז צו איסור פרסום על פרטי הפרשה. בצו האיסור נכתב כי אין לפרסם מידע הנוגע לשמות החיילים, מקום הרצח והנסיבות למעשה.

לפני כשבע שנים רצח ביריות חייל בבסיס הטירונים של גבעתי את חברו לפלוגה, אבי דנילוביץ', בן 20 מחיפה, על רקע סכסוך בין השניים. מעדויות של חיילים עלה כי החייל היורה נכנס לאוהל, עם רובה אם-16 טעון, שבו שהה דנילוביץ', וירה בחזהו מטווח קרוב. דנילוביץ' מת במקום.

http://news.walla.co.il/?w=//1434733

לכל מי שחיפש את האקדח המעשן במקרה זה - הנה קיבלתם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:24

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר