לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2009, 11:22
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
התיעצות - מה לבחור ספרות\הייטק.

שלום חבר'ה,
כבר זמן מה עומדת מולי הדילמה בבחירת מסלול הלימודים באוניברסיטה, בציוני בגרות אני די בסדר(אף על פי שלא סיימתי) אבל לפי מה שאני רואה יהיה לי ציון מנמלי של 85-90 (בלי בונוס), בנוגע לפסיכומטרי ניגשתי לפני זמן מה למבחן סימולציה, בלי ללמוד שום קורס וקיבלתי בסביבות ה600 (אז אין לי חשש מנושא זה).

עכשיו באה השאלה למה אני רוצה בעצתכם ! אכן אני לומד במגמת מחשבים (מקצועות חובה + 10 יח"ל מחשבים +5 יח"ל כימיה), הבעיה שאני לא יודע במה לבחור כמסלול בעתיד , ללמוד מחשבים בעתיד (הנושא שאני כבר לומד בו), או ללמוד ספרות ? הנושא שאני מת עליו, אני אוהב ספרות, קריאה וכתיבה, ואני ממש רוצה להתפתח בזה.

אף על פי השוני הגדול להשפעת שני הנושאים על הקריירה שלי בעתיד, מחשבים = הייטק, ספרות=סופר, אני נמצא בדילמה לקחת את מה שאני אוהב אול לקחת נושא שנראה מבטיח?

בדקתי באינטרנט, חברים, וכו'... וכפי שראיתי מחשבים זה תחום שקשה ללמוד באוניברסיטה, אפילו תלמידים שהם היו מצטיינים בנושא זה בתיכון, באוניברסיטה התקשו מאוד (גם כן קרה לאח של ידידה שלי), כול זה בעוד הספרות מבטיח לי נושא שאני אוהב אותו, הרבה זמן לקרוא , גם כן אחרי שלוש שנים של לימוד אני אקבל תעודת הוראה, ואוכל ללמד באוניברסיטה.

אני בדילמה ענקית, לא יודע למי לפנות, כמו ששאלת, או ניחשתם, כשאמרתי להורים הם קצת , אממ... התאכזבו, לא יודע , זה קצת מתסכל, ואף שאני עדיין לא סיימתי תיכון, אני מהאנשים שאוהב לשים יעדים הרבה לפני שמגיע תורם.

בבקשה יעצו לי מה לעשות !! אני מקווה שאנשים יקבלו ויגיבו לעניין בצורה רצינית.

תודה לכולם ויום טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר