לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2009, 08:32
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
"סקופ" בWALLA: אלו שמוכנים לרצוח אותנו מסוגלים גם לשקר

http://news.walla.co.il/?w=//1408743
פלסטיני שמשאיתו הותקפה ביום שני בג'בליה על ידי חיל האוויר, בטענה שנשאה עשרות טילי גראד טוען כי המשאית נשאה בלוני חמצן לצורך ריתוך. "טענת צה"ל היא שקר. לא היה ולא נברא", אמר הפלסטיני, אחמד סנור, בעדות שהעניק לארגון זכויות האדם "בצלם". לדבריו, הוא אינו פעיל צבאי ואינו קשור לשום ארגון צבאי, אלא עובד כמסגר.

"ביום שני אמרה לי בתי שהיא שמעה ברדיו שהפציצו מסגרייה באזור שבו נמצאת המסגרייה שלי", סיפר. "מיד קראתי לבנים שלי כדי שנלך לראות מה קרה למסגרייה, שהיא מקור הפרנסה היחיד שלי. גם קרובי משפחה ושכנים הצטרפו אלינו, וכולנו נסענו לשם במשאית המרצדס שלנו".

לדבריו, הוא נתקף בהלם כשהגיע למסגרייה שלו משום שבית שהיה בסמוך לה התמוטט לגמרי והרס חלק ממנה. "פחדתי שיגנבו לי ציוד אז החלטתי לפנות חלק מהדברים שהיו במסגרייה", אמר. בין השאר העמיסו על המשאית גם בלוני חמצן שבהם הם משתמשים במסגרייה. "כל הצעירים שהבאתי ועוד צעירים שגרים בסביבת המסגרייה באו לעזור לנו להעמיס את הציוד".

בעדותו אמר סנור כי הוא נדהם לשמוע שצה"ל טען כי הפציץ משאית עמוסת רקטות. "אני מזמין את כל מומחי הנשק בעולם להוכיח את זה", הבהיר. "לי ולבן שלי לא היה שום קשר לנושא הזה. אני עוסק בעבודות ברזל ורק בזה, בתוך המסגרייה שלי. אף פעם לא היה לי שום קשר עם ארגון פוליטי וכל החיים שלי עבדתי כמסגר בתוך ישראל. מאז שהתחילו להטיל את הסגרים אני עובד כמסגר בעזה".

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 01-01-2009 בשעה 08:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2009, 12:22
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתמונה של סביבות המשאית - לא נראים בלוני חמצן פזורים.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "המממ..לא ידעתי שלבלוני ריתוך..."

אם תבצע הגדלה מירבית תוכל לראות כי דווקא מערכת הווסת של הבלון העליון הכוללת שעון לחץ, ברז עדין יותר וצנור גמיש - שרדה לא רע את הפיצוץ [השעון אפילו לא התפחם] ואילו גוף המיכל חבוט לחלוטין. נפלאות דרכי פאליווד.

רתך גם אינו מעמיס משאית שלמה בבלוני חמצן ואינו יוצא לשוטט במשאיתו תוך לחימה. אני מניח כי נפח העבודה של פרזול סורגים דקורטיבים אינו במיטבו בימים אלה בעזה כך שיתכן והנפח מנסה להפילנו בפח.

זה לא ממש משנה אם מדובר בקסאמים או במסגרייה ליצור קסאמים. העיקר שאנחנו יודעים שחמצן לא חסר להם לטובת המוסדות הרפואיים.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 01-01-2009 בשעה 12:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר