לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2008, 10:21
צלמית המשתמש של Kobmyster
  Kobmyster Kobmyster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.05
רשת אלחוטית שמתנתקת ומתחברת

שלום לכולם,

עברתי דירה, ולכן התקנתי אינטרנט מחדש.
יש לי מודם של 012, ועל-מנת לחבר את המחשב הנייד שלי בנוסף לנייח, חיברתי גם ראוטר (TPLINK 641G).
כרגע, החיבור של הכבלים מחובר למודם, המודם מחובר לחיבור קו הטלפון (של 012 גם כן) ומקו הטלפון יוצא כבל התקשורת לראוטר. מהראוטר המחשב הנייח מחובר חוטית גם כן למערכת הפעלה Windows XP.

הגדרתי את הראוטר ע"פ הוראות היצרן וגם ע"פ מה שהכרתי מהבית הקודם. הוגדרה גם סיסמא של WEP. במחשב הנייד (עם Vista) התקנתי את הרשת בצורה אוטומטית. מדי כמה דקות הרשת הייתה מתנתקת בגלל שלא הייתה מזוהה שום רשת במרחב, ומספר דקות אח"כ היא הייתה מזהה בשנית. התקנתי גם נייד נוסף כדי לשלול בעיית כרטיס רשת בנייד שלי אך גם בנייד השני הבעיה הייתה זהה. קראתי שיכול להיות שהבעיה היא ההגדרה האוטומטית בויסטה, אז ניסיתי גם התקנה ידנית, אבל כל הזמן הרשת מתחברת ומתנתקת.
חשוב לציין כי הרשת במחשב הנייח עובדת מצויין כל הזמן, כלומר אני מניח שהבעיה היא לא בראוטר עצמו. הרצתי בדיקות פנימיות של מערכת ההפעלה לבדיקת בעיות רשת אבל הן לא העלו דבר.
ניסיתי לעשות Ping בין המחשבים - יש דקות שהוא מצליח לזהות ולקבל תשובה (לפעמים חלקית) ויש דקות שהוא לא מצליח לקבל שום תשובה - גם מהנייח לנייד וגם להיפך.

כמה נתונים נוספים:
1. Wan connection type - Dynamic IP
2. Wireless Mode - 108mb (Dynamic)
3. Wireless security - WEP, open system, hex
4. DHCP Settings מופעל, כאשר הגדרתי ערוצים בין 110 ל-199.
5. DHCP Clients List - מצליח לזהות את שלושת המחשבים והגדיר עבורם ערוצים (110 לנייח הראשי, 111 לנייד הראשון ו-113 לנייד השני).
6. TPC\IP במחשב הנייח - מוגדר אוטומטית להכל. כך גם במחשב הנייד של XP. במחשב הנייד של הויסטה מוגדרים אוטומטית גם פרוטוקולים בגרסה 4 וגם אלו שבגרסה 6.

אני לא מבין לעומק בתחום, כך שקשה לי לתת נתונים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים. אשמח לעצתכם ואעביר נתונים נוספים אם יש צורך.

תודה.

נערך לאחרונה ע"י Kobmyster בתאריך 12-12-2008 בשעה 10:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר