לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2008, 11:33
  משתמש זכר דיאמטר דיאמטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.08
ישראל לא אפשרה לנציג האו"ם להיכנס לשטחה

ישראל לא אפשרה לאחראי מטעם המועצה על מצב זכויות האדם של הפלסטינים בגדה וברצועה, פרופ' ריצ'רד פאלק, להיכנס לתחומה והוא גורש מנמל התעופה בן גוריון שבלוד.
גורמים בסביבת שרת החוץ ציפי לבני הבהירו כי פאלק הוגדר כבר לפני חודשים כפרסונה נון גרטה משום שהוא מטפל בצורה חד צדדית בסכסוך.
לדבריהם, בעבר הגיע פאלק ארצה תוך שימוש בדרכון פרטי והותר לו להיכנס לישראל.
אולם הוא המשיך בהתנהלותו החד צדדית ולכן גם עכשיו הוא אישיות בלתי רצויה.
פאלק, 78, הגיע אתמול בערב עם פמלייתו לביקור רשמי בישראל, הראשון מאז שנכנס לתפקידו ב-26 במרץ 2008.
פאלק הגיע לביקור במטרה לגבש דו"ח בנוגע למצב ההומניטרי בשטחים הכבושים, שאותו הוא אמור להגיש לעצרת האו"ם שתתקיים במרץ 2009.

http://news.walla.co.il/?w=//1398001

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2008, 15:21
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי avihil שמתחילה ב "היי.. ממשלת המחדל והכישלון עושה קולות של "אני אראה לכם מה זה".."

ציטוט:
לא באמת אתה רוצה להסתבך עם האו"ם

באמת שהארגון האנטישמי הזה לא מפחיד אותי, ולא צריך להפחיד את מדינת ישראל. אם קצינים ישראליים נמצאים בסכנת מעצר בחו"ל, מדוע שאנשי ארגון הטרור הזה לא יעמדו בסכנה דומה?
אגב, אם שמת לב, הוא נכנס לארץ באמצעות הדרכון האישי שלו - כלומר, לא באמצעות הדרכון הדיפלומטי... כלומר, יש לנו הזדמנות לנצל לולאה בחוק...

ציטוט:
אני מייחס חשיבות מספקת למעשה זה

לממשלה שמסתפקת בלאותת ולסמן ולהעביר מסרים זה אולי מספיק - לא להנהגה אמיתית, שיוזמת ועושה ולא רק מאותתת

ציטוט:
סירוב כניסה זה אקט משפיל

אנחנו משחקים משחקים? אני בטוח שהוא לא רואה בזה שום סוג של השפלה. היה הרבה יותר טוב אילו היה נעצר ומועמד למשפט. זו היתה אמירה נוקבת הרבה יותר.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 15-12-2008, 15:41
  avihil avihil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
בעולם הדיפלומטיה ישנם כללי משחק מאוד "נוקשים"..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "[QUOTE]לא באמת אתה רוצה..."

האו"ם נחשב (לא בעינינו) כגורם מתווך או למעשה כעין גוף על, שכל אנשיו זוכים בחסינות מתוקף תפקידם זה...

הגדרת דיפלומט כפרסונה נון גראטה (אישיות בלתי רצויה) זו למעשה כל מה שיש ביכולת כל מדינה לעשות - לא ניתן היה לעוצרו (גם ללא דרכון דיפלומטי).. וגם אם כן מסע הלחצים שהיה מופעל היה מביא לשחררו תוך זמן קצר.

אז אני חושב שעש את המקסימום לגבי החלאה..והשפלה בהחלט הייתה כאן. כך הם מגדירים זאת..אני מבטיח לך שהם יעשו הרבה רעש (וצלצולים) על זה..
"אבל אני חושב שאם האיסלאם ימשיך להתחזק בחברה שלנו החברה שלנו תשתנה לגמרי. אפשר כבר לראות את זה במדינות שבהן האחוז של המוסלמים באוכלוסייה גדל. בבריסל, למשל, אנשים מקבלים מכות משום שהם שותים מים ברחוב בתקופת הרמדאן. אני לא מאמין בקשקושים של הפוליטיקלי קורקט - לא כל התרבויות שוות. אני חושב שהתרבות שלנו טובה יותר".

חירט וילדרס

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר