לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2009, 11:14
  oRstyle oRstyle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
Facebook profile
מאמר: גיבוש צנחנים 26/27.4

מה קורה אנשים?? טוב אז לאחר שקראתי הרבה מאמרים של חבר'ה שהיו בגיבוש צנחנים החלטתי גם לכתוב אחד משלי
זה עוזר וכן נותן רקע לכל מה שהולך לקרות
אז הכל התחיל מהאימייל שהיה כתוב לי שהקיוסק מידע שלי היתעדכן
נכנס לראות במה מדובר..וראיתי שקיבלתי זימון לגיבוש צנחנים ב26/4 ! פה ושם הדפסתי את השאלון הרפואי
והלכתי איתו לרופא מייד - חשוב מאוד! אם לא תמלאו אותו ישר אתם תשכחו וכן היו כמה חבר'ה שחשבו שהם יוכלו
להמשיך את הגיבוש בלי השאלון הרפואי הממולא ע"י הרופא שלכם , שאלון רפואי - כניסה לגיבוש!
נאמר לי שאני צריך להגיע לתל השומר פרגולה א' ב8 בבוקר. הדבר לא היתאפשר לי ע"י חברות נסיעה ציבוריות
מכוון שבאתי מהדרום הרחוק..בקיצור עשיתי מאמץ לקחתי את הרכב שלי וביקשתי מחבר שיקפיץ אותי לב"ש ששמה אני יוכל
להספיק לקחת את האוטובוס הראשון בת"א שהיה בשעה 5:30 בבוקר..חח זה יהיה מצחיק כשתהיו בדרך לשמה תיתקלו בהרבה
חבר'ה צעירים ותישאלו את עצמכם מה גם הם בדרך לגיבוש?? אז כן חח כל החבר'ה הצעירים שתראו באוטובוסים וברכבות גם יהיו בדרך
לתל השומר...לא יזיק אם תתחברו אליהם זה יעביר לכם את הנסיעה בסבבה ותוכלו להכיר ולכו תדעו אולי הם יהיו האנשים שאיתם תהיו
בצוות בסופו של דבר..אז הגעתי לת"א שמה לקחתי את קו 35 שנמצא ברציף 7...זה קו עירוני והנסיעה הייתה די ארוכה לתל השומר
בסופו של דבר הגעתי שמה לפני הכניסה לתל השומר נדרשתי להוציא את המכתב עם הזימון + תעודת זהות כדי להיכנס
נכנסתי והתחלתי להיתקדם ..עד שראיתי שתי חבר'ה עומדים בכניסה לאיזה מגרש ספורט שאמרו גיבוש צנחנים/דובדבן זה פה
קחו שאלון ושבו בספסלים (זה היה מגרש ספורט כזה עם יציע גדול ששמה ישבנו סה"כ 280 חבר'ה) השאלון הזה היה חופר אבל חשוב
שתמלאו אותו בכתב ברור כי בסופו של דבר בראיון האישי שבסיום הגיבוש מי שיראיין אותכם יאחז בזה כדי לשאול אותכם שאלות ולדעת מי אתם
טוב סיימתי למלאות את השאלון ..והלכתי להביא אותו לחיילת שעמדה שמה שאספה את השאלונים של מי שסיים
אחרי זה הלכתי להיקלט במחשב שמה נדרשתי להוציא את הצו של הזימון (המכתב שקיבלתי) ואת השאלון הרפואי שהרופא מילא לי
אחרי זה התייבשנו שמה בפרגולה הזאת עד איזה 12 (מ 8 !!) הרופא והמפקדים עשו לנו שיחה ..הסבירו מה יהיה בגיבוש
ומתי יהיו תוצאות (אחרי חודש..אהמ כן ברור) הרופא הדגיש ואמר שמי שלא מרגיש טוב יכול ללכת עכשיו ולבקש דחייה לא יקרה כלום
הבריאות חשובה מעל לכל..ככה שהחיים שלכם יותר חשובים! אחרי זה המפקד דיבר....התחילו להקריא שמות לראות מי נמצא וחילקו
אותנו לצוותים..זה היה מתישש בואו נגיד אם השם משפחה שלכם מתחיל באות ש' או ת'..אתם תשבו שמה הרבה זמן עם כאבי גב חח
כל אחד שהמפקד קרא בשמו היה צריך להגיד - כאן המפקד ! - בקול רם...
אחרי שחולקנו לצוותים (10 במספר) הקבוצות התחילו לזוז בהדרגה ..זאת אומרת קבוצה מס' 1 הלכה לקחת מדים
קבוצה 2' הלכה לאכול וכדומה. סדר היום היה כזה
1) לקיחת מדים ומדידתם עד מבחן הבראור והפקדת פיקדון (תעודה מזהה , אם זה רשיון נהיגה או תעודת זהות)
2) פגישת הרופא שאצלו מודדים לכם דופק לראות אם הכל תקין.הרופא שואל אם אתם מצוננים או מרגישים טוב חשוב לי לציין שהיה מישהו
שעף הביתה בגלל שהיה מצונן...וכן אף אחד לא היה יכול להושיע אותו..הוא פשוט נזרק כמו כלב מהגיבוש בלי כל יכולת לחזור (והגיבוש שלו נדחה לתאריך אחר)
3) סידור האוהלים (פתיחת המיטות וסידור הציוד האישי באוהל .."סידור..לשים מזרון על המיטות ולזרוק את התיקים שמה)
4) מסדר ממייה שתכולתה כ 750 מ"ל חח זה היה חלק מצחיק...תקחו את זה בסבבה שלוקים קטנים ותזרמו עם זה היה איתי בצוות איזה
מישהו שרימה שפך חצי מהממייה בכיור אבל זה לא כזה משמעותי כי גם ככה לפחות אצלי זה לא העמיס על הקיבה בגיבוש או בבראור
5) החלפה למד"ס (מדי ספורט) לריצה בבראור ..אז אם עולה בליבכם השאלה על איזה מדים רצים את הבראור (שזו ריצת 2 ק"מ אגב)
אז כן רצים בבגדים שהבאתם מהבית
6) אחרי זה כולם מתרכזים באיזה אזור ושמה מחלקים לכם מספרים כדי שיוכלו לנקד באיזה מקום ובאיזה תוצאה הגעתם!
אחרי זה מחכים כולם לריצה...מזניקים לפי צוותים ..הכוונה צוות 1 וצוות 2 יוצאים אחד אחרי השני בפרק זמןן מסויים
נניח וצוות 1 יצא..אז צוות 2 יצא אחרי 3-4 דקות אחריו..כשתהיו בדרך לנקודת ה-1000 אז תראו אותם כבר חוזרים
חשוב לציין שבנקודת ה-1000 עומד בחור שמקשקש לכם על היד..זה הוחכה לכך שלא רימיתם ורצתם את כל המסלול!
המסלול עצמו היה מלא בחול ים ועשבים והיו בחלקו עליות וירדיות.בואו נגיד לא כמו המסלול שהיתאמנתם עליו בבית!
חשוב לתת הכל בריצת ה2000 כי בסך הכל זה כל מה שתעשו ביום הראשון !!!!
אני אישית עשיתי תוצאה של 8 וחצי דקות (שמתי לעצמי שעון..אין אפשרות לדעת תוצאה דרך המפקדים)
והגעתי משהו כמו מקום 6-8 כשבהתחלה הייתי 2 בכלל חח..בסדר לפחות אני שלם עם עצמי שאני יודע שנתתי הכל ! וכן זאת נחשבת
אחלה תוצאה..אני לא איזה בחור שמן ובאתי עם כושר טוב ++..לא מוזנח !
אצלי כשהייתי רץ אישי עם מדידה איפה שאני גר היייתי עומד על 7 וחצי דקות...ככה שעליתי בדקה וזאת בגלל המסלול השונה!
בכל אופן אחרי שמסיימים את הריצה צועקים את המספר למפקד בסוף כדי שירשמו אותכם! זה חשוב מאוד..
חשוב לא להישבר!!!!!!!!! זאת כולה ריצת 2000 ותחשבו רגע בהגיון.אז סבבה זה כולה 7-10 דקות של מאמץ מהחיים שלכם
זה כלום...אל תלכו ותרוצו עד הסוף בכל הכוח!! לקראת הסוף בואו נגיד 200 מטר אחרונים אני הייתי עד לבחור שהלך והוא עף הביתה
אין דבר כזה...אם באתם לשמה אל תבואו בכלל במחשבה שתוכלו להישבר...מי שנשבר-עף..!! נקודה
אחרי הריצת בראור החלפנו שוב למדים ועשינו עוד איזה מסדר ממייה...הלכנו לאכול ארוחת ערב ולקראת איזה 7 בערב שוב התסדרנו כל הצוותים במרוכז
שמה חילקו אותנו מחדש לצוותים חדשים....אם אתם שואלים לפי מה מחלקים.אז זה לפי תוצאת 2000 ...לפי קב"א ועוד כמה שטויות
אין לי מושג בדיוק לפי מה..אבל אל תתרגשו מזה פשוט תגידו שלום אחד לשני וכן זה יהיה הצוות שאיתו תעברו את היום השני .הגיבוש הפיזי!
אחרי החלוקה מחדש עוברים אוהלים מחדש לצוותים החדשים ..בואו נגיד בשעה 8 ישחררו אותכם לישון (כל צוות והמפקד שלו ..הם שיחליטו מתי)
בלילה היה לי די קר...קיבלנו שמיכות סקבייאס כיסיתי את כל הגוף כולל הראש והיה לי עדיין קר חח.ועוד ישנתי עם המדים והנעליים (אגב לא מקבלים נעליים צבאיות)
טובב..אז כל אחד שולף את הפאלפון שלו ופקה פקהה כל אחד מזיין את המוח להורים או לחחבריםם על מה היה ובלה בלה בלה ולקח זמן עד שנרדמתי
כי היו צוותים שחשבו שהם באו לערב כיתה....היו חלק מהאוהלים שהיה להם חשמל (מנורה ) אצלי באוהל הייתה מנורה אבל החשמל לא עבד
אז היה לנו חשוך...באמצע הלילה תיתקפו בהתקפי פיפי אכזריים ....חח לא היה לי כוח לקום איזה שעה אבל אל תוותרו לא תצליחו להירדם
אם לא תשתינו...זה פשוט מעיק....כי שותים שמה כ"כ הרבה!
בסופו של דבר נרדמנו....כולם אמרו שהם ישנו בנזונה ..ב4 המפקד חובש הכיפה בא אלינו....5 דקות קיפלתם את המיטות סידרתם את האוהל
לקחתם ציוד אישי + שמיכות סקבייאס מקופלות והיסתדרתם בח' ברחבה קיצררר זה שטויות אומנם המפקד הקצא לנו זמנים אבל היו שמה חבר'ה
שלא עמדו בזמנים ולא קיבלו שום עונש...(לא נרשמו ולא כלום) ככה שאם בא לכם לצחצח שיניים או לחרבן לכו על זה חח
אחרי שסיימנו לסדר הכל הלכנו בצוותים קיבלנו כוס תה + 2 פרוסות לחם בלי כלום חחחח...התה היה חם לא היה לי כוח לחכות שהוא יתקרר
אז הבאתי למישהו מהצוות שלי שלא שתה בגלל שהוא איחר...אז הוא פיספס! בכל אופן אכלתי את הפרוסות לחם והיה לי פצע בפה ..
בכל זאת זה היה חשוב שאני אכניס קצת פחמימה לפי הגיבוש הפיזי שאנחנו עומדים לעבור!
אחרי זה קיבלנו מפקד-מילואימניק שהיה די קשה איתנו...אין דבר כזה לדבר ולא קוראים לאף אחד בשם הפרטי שלו
קיבלנו מספרים מבד שהיינו צריכים להכניס אותם לכתפייה וזה בעצם השם שלכם עד סיום הגיבוש! עם המספר הזה אתם נרשמים אם הגעתם
אחרונים...אם הגעתם ראשונים....אם התחצפתם או אם לא הקפתם את השק חול בספרינטים!
היינו בצוות 19 איש אם אני זוכר נכון..! טוב אז המפקד לקח אותנו לשדה שמלא בעשבים מגעילים ויבשים כאלה שאם אתם שמים עליהם את היד
את היד ישר הם נכנסים לעור..לי אישית היו מלא קוצים בידיים שעדיין לא עברו לי (אני כותב את הגיבוש ב1 למאי עברו 4 ימים מאז)
אחרי זה עושים קצת מתיחות...סיבובי ידיים..מתיחות לכתפיים וכו' וכו'..
אהה ושחכתי לציין שקיבלנו גם ציוד..אלונקה 1 ..איתה היו עוד איזה 7 שקי חול שהיו עליה..ועוד איזה 2 תדלי"ם!
אז סחבנו אותם לשדה בקיצר התקדמנו לאיזה חלק שמה המפקד שלח מישהו לשים שק חול במחרק של 15 מטר בערך מאיתנו חח ותנחשו מה?
15 שניות הקפתם את השק חול היסתדרתם בשלשולת וקיבלתם את המפקד ("לקבלת המפקד הימתח להקשב...2 3 הקשב!)
בארור שלא תצליחו לעמוד בזמנים וגם אם הצלחתם (האמת ניראלי שהצלחנו לא שמתי שעון למרות שהיה לי)
המפקד יגיד שלא..אז לא הצלחתם? צאו עוד פעם...ועוד פעם ..ועוד פעם ! חח ככה לפחות איזה 40 דקות!
זה החלק השובר ביותר בגיבוש....אל תשברו !!!!!! אצלנו בצוות פרשו איזה 4-5 ! פשוט תרוצו ותנשמו שמסתדרים בשלשות!
3 הראשונים שמגיעים נרשמים! 3-4 האחרונים נרשמים גם ..! אישית הגעתי ראשון כמה פעמים וכן הגעתי גם אחרון כמה פעמים
פשוט תתנו הכל המפקדים רואים אותכם מהצד ושופטים אותכם...מה שאתם לא יודעים שהם בוחנים אחד אחד מכם ורואים מה באמת נתתם מעצמכם
אני הייתי על סף עילפון..אבל לקחתי את עצמי בידיים..נתתי לעצמי כאפה לראש והמשכתי בראש מורם! אני מאמין שהמפקדים גם ראו אותי
בכל אופן צריך להקיף שק חול..שמה יהיה קשה להקיף אותו כשאתם בסביבות ה15 איש אז חלק מדלגים מעליו וחלק אפילו לא מקיפים אותו
אז גם נמדד...אני גם פעם אחת דילגתי מעליו כי פשוט לא יכלתי להקיף אותו מרוב הפקק שהיה שמה אז אחד המפקדים צעק לי 13 לא הקפתה
את השק..ראיתי אותך! חח ורשמו את המספר שלי...
בכל אופן היו 40 דקות קשות מאוד...אומנם אחריי שתסיימו את הגיבוש תגידו שזה היה שטויות..אבל ביננו זה היה קשה מאוד!
(במידה והשקעתם) בקיצור סיימנו את הספרינטים המפקד בין הספרינטים נתן לנו להרים שק חול מעל הראש לכמה דקות וראה מי מצליח להחזיק
הוא לא עשה לנו איזה תחרות של מי שמחזיק אחרון..פשוט אמר קחו שקים תחזיקו מעל הראש..בואו נגיד 3 הפילו אז הוא הפסיק
הייתה לי פעם אחת שהפלתי את השק לא יכלתי חחח זה זיין לי את הגב..אבל עדיין החזקתי די הרבה זמן!
אחרי זה עברנו למשימה מטומטמת שאני אפילו לא זוכר מה היה צריך לעשות בה...היה לנו צמיג עוד איזה בול עץ ארוך וחבית שמלאה חלודה חח
שמה תשתדלו להקשיב למפקד..כדי שתדעו מה היה צריך לעשות במשימה! תפגינו מנהיגות והשתתפות ברעיונות של כל אחד..
אז ניסיתי לזרום עם כולם יענו לא הקשבתי ממש למפקד שהסביר על המשימה! אז פשוט השתתפתי ושמתי יד בהכל...אם היה חלק שנפלתי בו
זה היה זה...למרות שזאת משימה עלובה שאין לי מושג מה היא בדיוק בוחנת ..כי כולם מציעים רעיונות ומתפרצים!
אחרי זה עברנו לעוד משימה..של צמיגים שהיינו צריכים להעביר אותם לפי הגודל שלהם ..היו 3 עמודים בעמוד אחד היו 4 צמידים מסודרים
לפי הגודל..ועל צמיג קטן אסור שיהיה צמיג גדול...קיצור זאת משימה מטומטמת אבל פשוטה מאוד...בגלל שכולם היתווכחו וחשבו שהם
הכי חכמים בעולם אז ברור שלא עמדנו בזה..(לכל משימה מוקצא זמן...)
מצטער שאני לא מפרט יותר מדי על המשימות..פשוט תקשיבו להוראות של המפקדים ותשתלבו ותציעו רעיונות..כי בסך הכל הדרך יותר חשובה
מהפיתרון!
והופפפפפ עברנו לזחילות....הלוך חזור באיזה שטח מסומן..חח נתתי ראבק במקצה הראשון והגעתי 2...מסתדרים לפי סדר הגעה!
היה איזה 30 מטר של זחילות ואחרי זה מקיפים איזה משהו ומסתדרים לפי סדר הגעה..נתתי הכל במקצה הראשון וואאלה היה כרישון אחד
שעקף אותי..כן באמת הוא היה שפיץ כי עד הגיבוש לא הכרתי מישהו שהיה יכול להיתחרות איתי בזחילות..
אחרי זה יוצאים לעוד כמה מקצים..המפקד אומרים זחלתם 5 פעם והקפתם את המסלול יענו הוא מחמיר מנסה לשבור אותכם מנטלית!
בסופו של דבר יתברר שהוא הפסיק את הזחילות אחרי פעמיים...חשוב שתתנו הכל !! הזחילות זה קטע קשה שפשוט נגמר הכוח
אחרי כמה פעמים כבר לא תוכלו לזחול עם הברכיים אז פשוט תזחלו עם המרפקים!!!!
אחרי שסיימנו את הזחילות...עברנו לאלונקה סוציומטרית (אך שלא רושמים את זה) הקפנו שק חול ו4 הראשונים לוקחים אלונקה...פה דווקא המפקדים לא רשמו
כל הזמן את ה4 שהגיעו ראשונים ביחס לספרינטים בהתחלה ששמה כל הזמן מי שהגיע ראשון רשמו אותו !
הגעתי כמה פעמים ראשון חח אפילו דפקתי גלאבה בדרך נתקעתי באיזה משהו שהיה על החול..עשיתי סלטה והמשכתי בספרינט עד הסוף
חחח רק חבל שהמפקדים לא היסתכלו...אם אתם שואלים למה הם לא היסתכלו...אז אני יכול להגיד לכם שהם עישנו סיגריות מאחורה
אכלו קרקרים ושתו תה חח איזה מניוקים..או שאולי מישהו ראה ורשם אותי למרות שלא ניראה לי בכלל!
אחד מהצוות שלי העיר להם בחוצפה אפשר בבקשה לא לעשן??? יענו בצעקה..אבל הם שמו זין ..בואו נגיד שהנשימה שלכם בריצפה
ומעשנים לכם סיגריות בפנים זה לא ממש נעים...זה חונק! אבל המשכתי בכל הכוח...לא נתתי לשום דבר להפריע או לשבור אותי
כל ההערות של המפקד כלפיי הצוות נכנסו מאוזן אחת ויצאו מהשנייה...התפקיד של המפקד שמעביר את הגיבוש הוא לשבור אותכם מנטלית
שימו עליו זין...וביננו אם נתתם הכל והגעתם אחרונים בהכל אתם חושבים שיזרקו אותכם הביתה??? אין דבר כזה...אני חושב
שאפילו אם היה שמה טנק שמן ששוקל 100 קילו שהיה נותן בכל הכוח לא היו מעיפים אותו..כושר זה דבר שבונים ומסתכלים בראש ובראשונה
על הבנאדם שבכם! וכן הודות לכל החבר'ה שכתבו מאמרים על גיבושים שהם עברו באתי מוכן...וזאת ההזדמנות שלי להכין אותכם!
מנטלית ופיזית...
שחכתי לציין שהמפקד נתן לנו נושא..שהיינו חייבים לדון עליו...קיבלנו את הנושא..האם אישה יכולה להיות רמטכל"ית בצה"ל..
ברור שאחד אומר כן ואחד לא..אז עשינו ביננו שכל אחד אומר מה הוא חושב ובלה בלה בלה..בסופו של דבר אני סיכמתי את כל מה שנאמר
ואמרתי למפקד...ועוד היה לנו שכל אחד צריך להעביר איזה נושא שבא לו...חוץ מפוליטיקה..אחד דיבר על סקס בטוח
אני דיברתי עם ההשתמטות ועל ציוניות..אחד דיבר על שמירת השבת והדת...פה אחד המפקדים חייך חח!
בכל אופן איפה היינו?אחרי האלונקה יצאנו למסע 2 לוקחים תדל"ים 4 על אלונקה ויוצאים לאיזה מסעון שאין לי מושג כמה זמן הוא לקח
המפקד הולך בהליכה מהירה ואנחנו חייבים להיות מאחוריו היו פעמים שלא יכלנו לעשות חילוף אלא אם כן היינו אם המפקד בקו ישר!
היו לי כמה פעמים שהחלפתי אנשים ושהחילפו אותי שלא היינו בקו עם המפקד...זאת טעות שעכשיו אני חושב עליה...היו כמה מפקדים מאחורה
שאני בטוח שראו את זה..! אבל לא נורא..בקיצר האלונקה הייתה חלקה קשה שמכביד על הכתף....תעזרו בסופו של דבר כל אחד יהיה חייב
לתת את החלק שלו באלונקה! ואם אתם לא על האללונקה תעזרו מנטלית לחברים..תדחפו בעליות את החבר'ה עם האלונקה..תעמדו לידם
שאם אם ירימו את היד ישר תעיפו אותם ותקחו את האלונקה! ...תדאגו להיות בולטים..אצלנו היה בחור שכל הזמן צעק לחילופים נניח
צד ימין מקדימה רצה חילוף..הוא ישר צעק.! שיחליפו אותו..חח ואני בטוח שהמפקדים שמעו אותו..
בקיצור סיימנו את המסע....הוא היה די ארוך וכלל בתוכו עליות וכל מיני דרכים מסובכות.
שהגענו לסיום המסלול (לא שרואים איזה נקודה מסומנת..פשוט נכנסו לתוך איזה שער) המפקד שאל יש מישהו שרוצה להישאר לשמור על הג'ריקנים?
זה לא יחשב כפרישה חחחח אל תאמינו לבולשיט הזה...הוא רואה לראות מי רוצה לנוח או לסיים עם זה! אצלנו אף אחד לא היתפתה
אחרי זה המפקד אומר..טוב חבר'ה לא נצמדתם אליי במהלך המסע ולכן יוצאים לעוד מסע יותר ארוך ממה שעשינו עכשיו..יש מישהו שרוצה
להישאר כאן? זאת לא תחשב כפרישה..כאילו דההה המפקד? מה אתה חושב שעשו אותנו באצבע...חח ובארור שאף אחד לא האמין לו
והופפפ המפקד סיים את הגיבוש אמר לנו שסיימנו הלכנו לעשות קצת מתיחות..ריכזנו את הציוד! הלכנו להיתקלח..החזרנו ציוד-מדים
(ממייה..מכנס חולצה חגורה כובע והמספר שנמצא בכתפייה) ואחרי התרכזו באיזה מקום ששמה חיכנו לראיון האישי..שמה קילבנו פרוסות
ארוזות כאלה בשקית לבנה שהיה בה ממרח או קקאו או ריבת שזיפים..חח לא יודע לי יצא רק הקקאו שהיה סבבה..דפקתי לפחות איזה 8 פרוסות
וקיבלנו גם שוקו..!
כל פעם הגיע מראיין אחר שקורא לכם ...נניח הייתי צוות 6 מספר 13..הוא קורא למספרים! שלא תחיו בסרט שיקראו לכם לפי איפה שאתם גרים
...אני התייבשתי שמה והייתי בין האחרונים...הראיון גם היה חלק מטומטם..המראיין קורא את השאלון שמילאתם בהתחלה בפרגולה וזה המידע
בעצם שיש לו עליכם...הוא שאל אותי למה מגיע לך להיות צנחנים מאשר כל אחד אחר שהיה פה? חח גמגמתי לו...זאת שאלה מטומטמת
אבל בכל אופן אמרתי לו כי אני אמיץ ישר...הולך עד הסוף לא נשבר באמצע!
וסתם זיוניי מוח....אם משהו יפיל אותי זה הראיון האישי ולא שום דבר אחר..למרות שאין לי מושג אך המערכת שלהם עובדת..לפי מה מקבלים
בסופו של דבר..!
רשימת ציוד שהייתי ממליץ לקחת איתכם:
1) אוכל ליום הראשון..אם אתם אנשים רעבים..למרות שיש שמה שק"ם תוכלו בקלות ללכת זה היה כמה צעדים מהפרגולה
2) איזה משהו לשים על עצמכם בלילה..לי אישית היה קריר
3) סבון ובגדים נוחים להחלפה אחרי המקלחת
4) נעליים נוספות..חח אני לא הבאתי נעליים וחזרתי עם הנעליים המסריחות שהיו מלאות בחול מהגיבוש
5) תעודת זהות/רשיון נהיגה , את הצו שקיבלתם
* אומנם כתוב בצו שהשוברים לא משמשים לנסיעה ברכבת.אבל כן היו חלק שכן עלו לרכבת ולא אמרו להם כלום !
אז לא תפסידו כלום אם תנסו..
--חבר'ה....שמחתי לכתוב את המאמר הזה.אני מקווה שעזרתי לכם! אני בטוח שפספסתי כמה דברים ...או שלא הרחבתי יותר מדי על כמה דברים
בהצלחה לכולם..תתנו הכל בכל הכוח !!!! ולא להישבר בחיים=חוק ברזל!
גיבוש צנחנים/דובדבן 26-27/4 , הייתי צוות 10 מספר 228 בבראור
צוות 6 מספר 13 בגיבוש!
אם יש למישהו שאלות אשמח לענות!
שחכתי לציין שלחלק מהצוותים היו משימות שונות..כמו לבנות בשדה את מפת ארץ ישראל כל אחד ואיפה שהוא גר למקם את עצמו
וכל מיני דברים..כמו לעלות על מתח ולהישאר אחרונים וכדומה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-05-2009, 20:07
  מייקי123 מייקי123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי oRstyle שמתחילה ב "אם אתם שואלים אותי היה גיבוש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי oRstyle
אם אתם שואלים אותי היה גיבוש קקי..כל המשימות האלה כאלה מפגרות
יענו למה לדחוף לנו את זה באמצע הקטע הפיזי?
תעשו את זה ביום הראשון החופשי
החלוקה ממש מפגרת...לתת לאנשים לנוח ולהביא להם משימת חשיבה חחח אחרי ספרינטים של 40 דקות

לא מסכים בכלל, זה לא בשביל שתנוח אלא לראות איך אתה מתפקד במצבי לחץ עם זמנים אחרי ריצות ושאתה עייף ממש, זה משימות מאוד חשובות שאומרות הרבה על הבנאדם לדעתי, למרות שקשה לבלוט שם בכל אופן , מחפשים דברים מסויימים - ברור שזה לא החלק העיקרי אבל חלק משמעותי.
והיום הראשון דיי מיותר את האמת, אפשר להגיע ולעשות הכל באותו היום כמו ביום סיירות, יכול להיות שבגלל שחם מביאים אותך יום לפני כדי שתצא למסע מוקדם בבוקר..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר