לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2008, 18:32
  NItsan? NItsan? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
כמה שאלות לגבי נ"מ

אהלן,
אני מתגייס ב30.11 לנ"מ,מצד שני אני ממש רוצה נח"ל וזה גם היה בשאלון ההעדפות בהעדפות הראשונה,כמובן שקיבלתי נ"מ בגלל בעיות כוח האדם שלהם.
אני מנסה לערער ולהפנות את הגיוס לנח"ל מהסיבה שאני מחפש לעשות פשוט את הכי קרבי שאני יכול (פרופיל 97) ויותר פעילות.
אז השאלה הראשונה שלי,לאנשים שהיו בנ"מ -
מבחינת פעילות ושירות ביחידה,כדאי לבוא לנ"מ או שלעשות כל מאמץ לשיבוץ בנח"ל?

השאלה השניה היא,
הבנתי שהכי קרבי בנ"מ זה טיל הסטינגר (יחידת הברקן),שהבנתי שהפעילות שלה דומה מאוד לחי"ר,הלוחמים עוברים הכשרת חי"ר וכד'.
הייתי שמח לשמוח ממישהו שהיה בנ"מ ובפרט אולי בסטינגר ( ראיתי שמשוטטים פה כמה חבר'ה כאלה ) על הפעילות,תנאי קבלה (אני יודע שבמידה ואני נשאר בנ"מ השאיפה שלי היא להגיע לסטינגר ולא לטק"א הנייחים).
אשמח לשיתוף פעולה משום שזה נושא דיי חשוב בשבילי,קצת פחות מחודשיים לגיוס.

אם מישהו יהיה מוכן אשמח גם לשלוח לו את הMSN שלי ואפילו את הסלולארי.

תודה רבה לכם ושבת שלום.

עריכה -
ראיתי שנעלו המון נושאים על הנושא הזה כי יש בארכיונים פה המון מידע,אכן חיפשתי ומצאתי תשובות לחלק מהדברים,אם אחד המנהלים ימצא לנכון לנעול את הנושא אז לא נורא,אבקש אבל בכל זאת אם מישהו יוכל ליצור איתי קשר.

נערך לאחרונה ע"י NItsan? בתאריך 03-10-2008 בשעה 19:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2008, 13:55
  shahargabbay shahargabbay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.04
שלח הודעה דרך ICQ אל shahargabbay שלח הודעה דרך AIM אל shahargabbay שלח הודעה דרך MSN אל shahargabbay
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Asafus שמתחילה ב "תנאי קבלה לברקן - בטרום..."

שמע גבר אני בסטינגר ולפני שהתגייסתי גם שאלתי פה שאלות , באתי לנ"מ סטינגר ואללה באמת שלא יכלתי למצוא מקום יותר טוב להגיע אליו - חברה טובים מפקדים טובים ופעילות שמתאימה לי ..

יחד אם זאת יש הרבה שביזות ובכיינות של אנשים אז תלוי איפה אתה נופל בסטינגר (יש 2 גדודים ו3 סוללות בכל גדוד ) ועם איזה חברה ....וגם תלוי מאוד בך

הרגשה כללית זה שאתה עובד כמו חיר , עובד עם חיר , תופס קו חיר אבל אתה לא חיר והרובאי שלך זה 03

בגלל זה אני ממליץ למי שמגיע אם כבר מגיע שיתקדם למפקדים או קצינים כי אם לא הוא סתם ישתעמם.

בהצלחה אחי...אם אתה רוצה תחפש שאלות ששאלתי לפני הגיוס זה בערך עונה על כל השאלות גם אני הייתי בררן (:

ישן 04-10-2008, 16:50
  kaker kaker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shahargabbay שמתחילה ב "שמע גבר אני בסטינגר ולפני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shahargabbay
שמע גבר אני בסטינגר ולפני שהתגייסתי גם שאלתי פה שאלות , באתי לנ"מ סטינגר ואללה באמת שלא יכלתי למצוא מקום יותר טוב להגיע אליו - חברה טובים מפקדים טובים ופעילות שמתאימה לי ..

יחד אם זאת יש הרבה שביזות ובכיינות של אנשים אז תלוי איפה אתה נופל בסטינגר (יש 2 גדודים ו3 סוללות בכל גדוד ) ועם איזה חברה ....וגם תלוי מאוד בך

הרגשה כללית זה שאתה עובד כמו חיר , עובד עם חיר , תופס קו חיר אבל אתה לא חיר והרובאי שלך זה 03

בגלל זה אני ממליץ למי שמגיע אם כבר מגיע שיתקדם למפקדים או קצינים כי אם לא הוא סתם ישתעמם.

בהצלחה אחי...אם אתה רוצה תחפש שאלות ששאלתי לפני הגיוס זה בערך עונה על כל השאלות גם אני הייתי בררן (:

אחי אני גם בהתלבטות כזו אבל ההבדל הוא שיש לי פרופיל 72 בגלל אלרגיה לאבק.. וכנראה שבסטינגר אני לא יוכל להיות.. אבל בתותחנים אני יוכל.. מה היית ממליץ? הוק\פטריוט או תותחנים? פשוט שמעתי שהוק ופטריוט זה בעיקר טחינה של שמירות
ישן 05-10-2008, 03:14
  NItsan? NItsan? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shahargabbay שמתחילה ב "שמע גבר אני בסטינגר ולפני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shahargabbay

דבר ראשון תודה על התגובה
בקשר לשביזות שמעתי שזה דבר דיי נפוץ בנ"מ בקשר לזה שמרגישים שעושים הכל כמו חיר...אבל כמעט .. שזה דיי מבאס.
בקשר לקווי האוויר האלה בצפון,אמרת שזה דיי שונה מהפעילות בשטחים,
אז שתי שאלות אם יורשה לי
1.הגדוד בנוי שונה מבין הקווי "חיר" והקווי אוויר האלה?מבחינת הכלים,כי הבנתי שיש סטינגר על נגמש ויש על האמר.
2.הפעילות בצפון לפי מה שידוע לך,היא יותר נייחת בעצם?כמו בסוללות ה"הוק" וכו'?

תודה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר