לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2008, 23:52
  MazRek MazRek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 4l0n שמתחילה ב "יום ראשון של הבצפר"

תאמינו לי שאחרי שתתגייסו אתם תתפללו לחזור לביהס אבל זה כבר לדיון אחר.

ואם כבר יש פה משהו דפוק : כול מי שבי"א ומרחיב יותר ממקצוע הוא מטומטם!

עכשיו בטח תגידו מה הדפוק הזה רוצה ממני אם יש פיזיקה כימיה ורובוטיקה בתעודה זה יעזור לי בחיים אבל זה פשוט לא!

לא רק שזה לא יעזור לכם , אחרי כמה חודשים אתה תראו שפחות 6 שעות (או יותר ) שבועיות ופחות 5יחידות של מקצוע אחד החיים הרבה הרבה הרבה יותר יפים! אם אתם מקבלים ב2 המקצועות 100 אז סביר להניח שהציונים שלכם גבוהים וזה אומר שאם תרחיבו עוד מקצוע של 100 זה מקסימום יחסוך לכם קורס באוניברסיטה (למרחיבי פיזיקה) או יתן לכם בסיס מסכן,שגם ככה לא יעזור אחרי צבא כי תשכחו הכול .
נכון זה נראה יפה בתעודה שיש לכם 5 יחידות פיזיקה כימיה ומחשבים אבל זה סבל שלא שווה ובמיוחד!!(שימו לב למשפט הבא כי הוא מציל חיים) - אם יש מקצוע שהמורה לא יודע ללמד (מורה שבקושי מדבר עיברית , לא יודע ללמד , לא יודע את החומר , לא משלט על השיעור ומשאירים אותו כי הוא מוכן לקבל משכורת רעב ואין מישהו אחר שיעשה את זה , או כמובן שילוב של כמה דברים ביחד :>) תברחו כול עוד אתם יכולים אפילו אם זה נראה לי המקצוע הכי טוב בשבילכם!!
בכיתה י"א חשבתי איזה יופי זה ללמוד מחשבים זה בטח יהיה סבבה ויראה טוב בתעודת בגרות(אני לא תלמיד של 100 אבל גם לא תלמיד חלש או בינוני יש לי ציונים לא רעים )- הסיבה היחידה שנשארתי זה כי אני מטומטם ,המורה לא ידעה ללמד ומי שטיפה התקשה אכל אותה(כי בדרך כלל אם היא לא יודעת ללמד היא לא יודעת להסביר גם אחד על אחד וזה אומר ציונים נמוכים למרות שהיתי על 80+).
מי לא אכל אותה ??
כאלה שהיו להם אחים גדולים או הורים שיכלו להסביר להם (בערך 90 אחוז מהמגמה) מה לעשות לי לא היה ואכלתי שנתיים של חרא! אם היתי חוזר לכיתה י"א היתי בועט לעצמי בראש רק ממחשבה על ללמוד מקצוע שני ובטח שלא מדעי המחשב!
גם אם יש לכם ציונים גבוהים ואתם שוקלים ללמוד ולסבול בפיזיקה,כימיה או רובוטיקה תשקלו שוב ותחשבו על קולנוע או מנהל עסקים.

אולי עכשיו אני ישמע כמו איזה מפגר שחושב שהוא יודע הכול אבל מה שרואים מכאן (סוף י"ב) לא רואים משם (תחילת י"א)
או במילים אחרות (מהמופע של שלום אסייג):" תברח אחי תברח "
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:30

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר