לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2008, 21:55
  tommyros3 tommyros3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tommyros3 שמתחילה ב "בעיות בצבא..איפה אני יכול להתלונן?"

תראה...הגעתי לבסיס אחרי שיצאתי מקרבי...אני גר בנגב...הבסיס נמצא בנהריה (שרגא)אני לא מסוגל לנסיעות האלו...פשוט לא מסוגל כל הזמן לנסוע מהנגב ועד לצפון זה הורג אותי.
דיברתי אם הס מ"פ הוא אמר לי שהוא מבין אותי והוא יוציא אותי...ואז הייתה לי שיחה אם ה מ"פ והוא אמר שיוציאו אותי.

אני שם כבר משהו כמו 4 חודשים...ושום דבר לא זז...שאלתי את כל האנשים בפלוגה הם אמרו לי שאסור להאמין להם..הם שקרנים והם שיקרו על כולם פה.

לפני יומיים אני מתקשר אליו..ואומר לו שאני לוקח כמה ימי רגילה אז הוא אומר לי "תומר זה לא יכול להמשך ככה שאתה הרבה בבית...אנחנו לא יכולים להוציא אותך זאת אומרת אתה תצטרך להשאר אצלנו"

הרבה חברים בפלוגה סיפרו לי שלרובם היה בדיוק ככה...שהחזיקו אותם סתם שם עד שאמרו להם שלא אפשרי להוציא אותם...

אתם בטח עכשיו תחשבו שהם צודקים שהם ניסו ....אבל לא...אם הייתם במקומי הייתם רואים כמה שהם משקרים לכם בפנים ועובדים עליכם...אני כבר הלכתי לקבאן ואמרתי לה שאני כבר לא יכול ככה יותר שזה כבר מייאש אותי ואני לא יכול ליהיות שם יותר..פשוט לא מסוגל לזה שאנשים משקרים לי ...וגם כן הנסיעות האלו.

היא אמרה לי שאני ישאר עוד שבועיים ויחזור אליה..אם המצב ימשיך ככה שכבר לא יהיה לי כוח אז היא תוציא אותי על נפשי....לא יודע מה הקשר חחח...(21 נפשי...לבית )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2008, 22:10
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי tommyros3 שמתחילה ב "תראה...הגעתי לבסיס אחרי..."

או שאתה מחסיר פרטים או שאתה באמת תמים מאד. היית אצל מפקד היחידה בראיון? האם המ"פ הוא בכלל מפקד היחידה? (מ"פ סדנה/תובלה/וכו') יצא סיכום ראיון כתוב? אצל מש"קית ת"ש היית? הגשת בקשה למעבר בסיס בכתב?
מפקד ישיר שאינו ברמת מפקד יחידה הוא בעל אפשרות אפסית כמעט להעברה יזומה שלך ליחידה אחרת.
אם אין שום אסמכתה רשמית מודפסת בשלישות+משרד ת"ש+תיק אישי, אז לא עשית כלום. אם לא עשית את כל הצעדים האלו זה חסר משמעות שתגיש קבילה.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר