לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2008, 14:01
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
אני מבין טוב מאוד, אל תעשה ממני מה שאני לא.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "המלצה רעה מאוד, המעידה על..."

הכל שאלה של מה החומר שאתה שומר ועד כמה הוא חשוב.
ברור שיכולה לקרות בחדר, שריפה, הצפה, רעידת אדמה, קצר חשמלי - ואז כל מה שיש במחשב נעלם.

לכן השאלה היא עד כמה החומר חשוב- אם הוא לא חשוב כלל, מספיק להחזיק הכל בדיסק קשיח אחד, במקרה הגרוע הדיסק הלך הלך המידע.

מידע חשוב אבל לא קריטי.- מערך גבוי(
ציטוט:
אני לא רוצה לסמוך על כונן אחד עם 1TB סרטים כי זה כואב אם יקרה וילך משהו
)- שכן המידע הוא לא קריטי. מתאים למשל לי(ולהרבה משתמשים ביתתים), יש לי סרטים תוכנות, תמונות, מוסיקה... שאספת במשך שנים- חבל לי שיילך הכל לאיבוד, לגבות את המאות גגה מידע שלי בדיסקים זה משהו שלוקח ממני זמן שאין לי- הפתרון הוא מערך רייד. העלות של גבוי באמצאות שרתים אינה מצדיקה מבחינתי את העלות חשיבות החומר\מחיר. למרות זאת השקעה בדיסק קשיח נוסף למצערך רייד כן.

כאשר יש מידע קריטי- הדרך היחידה להבטיח שימור, היא רק ע"י פיזור המידע לשרתים שונים.(כמה שיותר, יותר בטוח...)

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 22-08-2008 בשעה 14:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2008, 15:20
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני מבין טוב מאוד, אל תעשה ממני מה שאני לא."

המחשת את טענתי - אתה חושב שאתה יודע מה זה "גיבוי", אבל מתכוון בעצם ל"העתקה של חומר חשוב".

כונן גיבוי חיצוני מיועד לצרכים מסוימים (ככה הוא משווק ע"י היצרן, למרות שאתה רשאי שלא לקבל המלצות אלה). כונן כזה, שלא יחזיק מעמד שנים - לא עושה את תפקידו.

גם אם יש בו שני קבצי מוזיקה וסרט מצויר שאחותי הקטנה ערכה, זה לא ממש משנה - גיבוי זה גיבוי.

מערך Raid נועד (בין השאר) בכדי לתת גיבוי (בעברית קשה להמחיש את ההבדלים) במקרים מסוימים של כשל. ניתן לגבות באמצעותו (במערכים מסוימים), אבל נדמה לי שאם יש לך כונן גיבוי חיצוני, עדיף להשתמש בו (ועכשיו יקפצו כל מומחי העולם ויסבירו שגם כונן ב-Raid אפשר לשלוף וכו').
ישן 22-08-2008, 16:39
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
ממש לא אקפוץ...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "המחשת את טענתי - אתה חושב..."

אני רק טוען שלמשתמש בייתי שמוש במערך רייד הוא הרבה יותר יעיל, נוח ובטחותי מאשר הסתמכות על דיסק קשיח נייד מסדרת נוט-בוק.

ציטוט:
כונן גיבוי חיצוני מיועד לצרכים מסוימים (ככה הוא משווק ע"י היצרן, למרות שאתה רשאי שלא לקבל המלצות אלה). כונן כזה, שלא יחזיק מעמד שנים - לא עושה את תפקידו.

אוקאי- אז? לא אני זה שמשווק כונן קשיח לא מוצלח במיוחד, שהוא למעשה כונן קשיח רגיל לגמרי(אם תוספת בולמי זעזועים, כי הוא בכ"ז נייד) רק בעל ממשק USB, ככונן גבוי שמחזיק שנים.\

כוננים כאלה עולים "קצת" יותר מכוננן נייד רגיל.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 22-08-2008 בשעה 17:02.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר