לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2008, 03:19
  משתמש זכר oiboot oiboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.08
שלח הודעה דרך ICQ אל oiboot
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nadavgh שמתחילה ב "ציונים ביום סיירות"

מממ... מעולם לא שמעתי על ציון חומרי כלשהו לא ביום סיירות ולא בגיבושים. מה שכן, שביום סיירות מחשיבים את התוצאות שלך מבחינה פיזית - כמה פעמים באיזה מקום הגעת, מה עשית בשביל להגיע במקום הזה וכו' - בקיצור, כמה נתת מעצמך וכמה זה עצמך. ביום סיירות זה תחרות. בגיבוש מחשיבים לא בהכרח את המקום בו הגעת אלא דווקא כמה עזרת לאחרים במהלך הגיבוש. חוץ ממה שהמפקדים רושמים, בגיבוש משפיע הציון הסוציומטרי שלך (לאחר הקטע הפיזי של הגיבוש כולם מקבלים שאלון סוציומטרי בו הם מדרגים לפי העדפות מי, לפי דעת כל אחד, זכאי להכנס ליחידה).
ביום סיירות אני לא יודע איך בדיוק הם מחשבים לפי הנתונים שלך לאיזו יחידה לשלוח אותך, אבל נדמה לי שהכי טוב זה שייטת, אחרי זה מטכ"ל ואז חובלים. תקנו אותי אם זה לא נכון.
הזכאות שלך לגיבוש המשך (גיבושון) נובעת רק מהעובדה שעברת את הגיבוש הראשי. אם עברת בהמתנה ולא קיבלת כלום, אאל"ט, יש לך זכות לבקש גיבוש ליחידה מאותו סדר גודל (לדוגמא, אם עברת בהמתנה גיבוש מטכ"ל/שלדג, יש לך זכות לבקש גיבוש שייטת או חובלים).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-08-2008, 18:25
  Balal Balal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nadavgh שמתחילה ב "ציונים ביום סיירות"

דבר ראשון, לכל התמימים למניהם, המפקדים רושמים תוצאות. הם רושמים תכלס. הם לא רושמים כל ספרינט מי נתן רבאק בעליה ומי עקף ומי אני לא יודע מה.... מי שראה פעם דף שלהם ביום סיירות רואה שפשוט מאוד יש לספרינטים סדרי הגעה, באלונקה הסוציומטרית יש א' לאלונקה ג' לג'ריקן.... היית באלונקה? הם רושמים א'.... הם לא רושמים שניסית להיות באלונקה ולא הצלחת... ככה שאין מה לבנות על פרצופים וקולות של "נתתי הכל"... אם יש משו ממש קיצוני שהם רואים מישו שבאמת באופן קבוע ממש ממש ממש מתאמץ אז אני מניח שהם רושמים בהערות, אבל בתכלס, יום סיירות זה פשוט מאוד ציונים.

מה שאני שמעתי ממישהי במדור סיירות שיודעת מה היא מדברת אז אני מניח שזה נכון- כדי לקבל שייטת צריך ציון 5, מטכ"ל 4.5 וחובלים 3.5. אין לא יודע מה הציון המקסימלי... זה מה שאמרו לי וזה די הגיוני וכנראה נכון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר