לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2008, 20:30
  yarden90 yarden90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.03
טירונות למתגייסי חיל מודיעין - יולי08

אני מתגייס ב 21/7/08 לחיל מודיעין, ולפי מה שידוע לי אני אעבור טירונות בבסיס "מפרשית" של חיל מודיעין.

הבנתי שזה אחלה בסיס ותהיה טירונות קלה יחסית אבל יש לי עדיין 2 שאלות שאשמח אם מישהו ששמע או מכיר יוכל לענות לי עליהם:

1. משך הטירונות - אני עושה טירונות 02, אבל קראתי בחלק מהמקומות שחיל מודיעין עושים 02 מקוצרת, משמע שבועיים וחצי ולא חודש. מישהו יודע כמה בידיוק עושים מתגייסי חיל המודיעין ואם ידוע ספציפית על הגיוס הזה או על הבסיס הזה?

2. יציאות בטירונות - הגיוס שלי הוא ביום שני. האם ידוע מתי היציאה הראשונה הביתה? חמישי, שישי או בכלל לא? ואחרי זה סוגרים שבת מתישהו?

תודה מראש למי שייענה בהקדם....
אני קורא פה כבר די הרבה זמן ויש כאן בפורום אחלה חברה!

ירדן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2008, 21:13
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yarden90 שמתחילה ב "טירונות למתגייסי חיל מודיעין - יולי08"

1)כשעשיתי ניווטים(גם אני במודיעין) ישנתי במפרשית(את הטירונות לא עשיתי שם).חדרים מעולים(8 אנשים בחדר(מיטות קומותיים) ויש מזגן בחדרים(לפחות בחדר שלי היה).

אורך הטירונות משתנה בהתאם לזמן בו הקורס שלך צריך להיפתח..כעקרון זה נע בין 4 שבועות לשבועיים.
יש סיכוי סביר שתסגרו שבת ראשונה כי אתה מתגייס בתחילת השבוע..תכין את עצמך נפשית לשבועיים..זה לא כזה קל(רמת המשמעת גבוהה ביחס לטירונות 02 כלל צה"לי..מן הסתם מצפים מהחבר'ה של מודיעין ליותר רצינות והתנהגות הולמת..וגם כי מודיעין הם ילדים טובים אז יותר קל להכניס אותם למשמעת רצינית).
2)לא יוצאים חמשושים בטירונות(אולי בשבת האחרונה יצפרו אתכם בחמשוש) אלא יוצאים בשישי בבוקר.
אם תסגרו שבת אז אתם תסגרו רק שבת אחת בכל הטירונות..כך את זה בקלות ובכיף..שבת עם החבר'ה של הטירונות זה ממש כיף.
לאיזה קורס אתה מיועד?

נוב 07.

ישן 15-07-2008, 22:12
  משתמש זכר UAL UAL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yarden90 שמתחילה ב "טירונות למתגייסי חיל מודיעין - יולי08"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yarden90
אני מתגייס ב 21/7/08 לחיל מודיעין, ולפי מה שידוע לי אני אעבור טירונות בבסיס "מפרשית" של חיל מודיעין.

הבנתי שזה אחלה בסיס ותהיה טירונות קלה יחסית אבל יש לי עדיין 2 שאלות שאשמח אם מישהו ששמע או מכיר יוכל לענות לי עליהם:

1. משך הטירונות - אני עושה טירונות 02, אבל קראתי בחלק מהמקומות שחיל מודיעין עושים 02 מקוצרת, משמע שבועיים וחצי ולא חודש. מישהו יודע כמה בידיוק עושים מתגייסי חיל המודיעין ואם ידוע ספציפית על הגיוס הזה או על הבסיס הזה? שבועיים וחצי

2. יציאות בטירונות - הגיוס שלי הוא ביום שני. האם ידוע מתי היציאה הראשונה הביתה? חמישי, שישי או בכלל לא? ואחרי זה סוגרים שבת מתישהו? אני סגרתי ראשונה ויצאתי שנייה

תודה מראש למי שייענה בהקדם....
אני קורא פה כבר די הרבה זמן ויש כאן בפורום אחלה חברה!

ירדן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:49

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר