לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2008, 10:28
  meira hazan meira hazan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
שאלה נתקעתי ב-AIR
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "באיזה חלק נתקעת?"

מכל מה שקראתי בנושא ה-AIR, הבנתי שצריך לעבוד איתו רק עם AS3 , אז לא נראה לי שיש מצב שאעבור ל-AS3. גם ככה קשה לי עם AS2 למרות שלמדתי אותו בצורה מסודרת (בג'ון ברייס). אז או שנמצא דרך אחרת, תוכנה אחרת, לא ע"י AIR ,או שאולי יש אפשרות (תגיד לי אם זה אכן אפשרי) להכין רק את הקובץ ההתחלתי ב-AS3 שאותו נסגור AIR , ודרכו נעלה את שאר קבצי הפלאש שבוצעו כבר ב AS2 . כי הקובץ הפותח הוא רק אנימציה קצרה שבסופה נטען הקובץ הראשון של הפרוייקט (ע"י LOAD MOVIE). האם זה אפשרי ?. שהקובץ יעלה ושכל הקישוריות ימשיכו לעבוד, למרות שהפתיח היה בAS3 ?
אם כן, אז אין לי מושג איך לכתוב את הפקודה של LOAD MOVIE ב AS3 . אז אם אתה חושב שזה פיתרון, אשמח לקבל עזרה,
תודה מראש
מאירה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2008, 13:03
  meira hazan meira hazan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
דוגמא לקוד של AS3
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "..."

הצצתי, במה ששלחת לי...אני לא מתכוונת ללמוד עכשיו AS3. אני רק צריכה לדעת איך כותבים את הקוד של LOADMOVIE ב-AS3 ולנסות אם הקבצים האחרים שכתובים ב-AS2 יעבדו כמו שצריך.
קראתי את השורות הבאות ואני חוששת שזה לא יעבוד..או שלא הבנתי טוב.
אני מצרפת לכאן את השורות, אולי אתה תבין יותר, אם זה קשור לשאלה שלי או לא, ואם לא, אז אשמח אם תוכל לעזור לי בקוד עצמו.
"
If the loaded content is an AVM1 SWF file (written using ActionScript 1.0 or 2.0), it cannot be cross-scripted by an AVM2 SWF file (written using ActionScript 3.0). However, you can communicate between the two SWF files by using the LocalConnection class.
"
ובקשר ללימודים:
את הקורס עברתי לפני שנה וחצי, ואז רק באמצע הקורס דיברו על AS3. - כבר היה מאוחר...
זה ברור שלא כיסינו את כל החומר בכלל, ולא סיימנו אפילו את כל מה שיש בחוברת.רוב התלמידים בכיתה היו עם ידע קודם בתיכנות ממש ואילו אני הגעתי לקורס ללא ידע בתיכנות בכלל, כך שלקח לי הרבה זמן להבין מה רוצים ממני... "משתנה".. "מערך". .. ואיך זה עובד...אבל אני חושבת שעכשיו כשהתחלתי לעבוד עם זה אני מתחילה ללמוד באמת - בדרך הקשה...הרבה עם עזרתכם.
בכל אופן לא בא בחשבון ללמוד עכשיו את ה-AS3 זה נראה לי ממש שונה, אין לי זמן...וגם לבוס שלי לא...
ננסה לפתור בינתיים ככה.
תודה מראש
מאירה

נערך לאחרונה ע"י meira hazan בתאריך 25-06-2008 בשעה 13:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר