לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2008, 11:18
  eGod eGod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
רה"מ העביר פתקים לשרי העבודה: אפטר אתכם

במהלך ישיבת הממשלה, העביר ראש הממשלה, אהוד אולמרט, פתקים לשרי העבודה והזהיר כי אם יצביעו ביום רביעי בעד ההצעה הטרומית על החוק לפיזור הכנסת, יפטרם: " יש פה עניין של סדרי שלטון והגיע הזמן לשים סוף למשחקים פוליטיים של אהוד ברק", אמרו מקורבי ראש הממשלה אטילה שומפלבי ורוני סופר פורסם: 22.06.08, 10:52

אולמרט נגד ברק: ראש הממשלה, אהוד אולמרט, הודיע הבוקר (יום א') לשרי העבודה שייאלץ לפטר אותם, אם יצביעו בעד החוק לפיזור הכנסת בקריאה הטרומית ביום רביעי. הפיטורים ייכנסו לתוקף תוך 48 שעות מההצבעה, והשרים ייאלצו לעזוב את משרדיהם.

אולמרט העביר את המסר לשרי העבודה בפתקים ששיגר אליהם תוך כדי ישיבת הממשלה. לשרה תמיר הוסיף בראש הפתק שורה מיוחדת: "תודה על שיתוף הפעולה, אבל...". לאחר קבלת הפתק יצאו שרי העבודה מהישיבה כדי להיוועד עם היו"ר ברק, ולדון בצעדים.

הבוקר דווח לראשונה ב-ynet כי אולמרט מתכוון להודיע לשרי העבודה שיפטרם אם יצביעו בעד פיזור הכנסת: "על ברק להחליט האם העבודה בתוך הממשלה או מחוץ לממשלה. אי אפשר לאחוז המקבל משני קצותיו", אמר אחד ממקורבי אולמרט.

במסיבת עיתונאים דרמטית קרא שר הביטחון לראש הממשלה "לנתק עצמו מהניהול השוטף של הממשלה". ברק אמנם לא קצב זמן לאולמרט, אך הבהיר כי אם דרישות העבודה לא ייענו - תפעל מפלגתו להקדמת הבחירות. הוא הוסיף שאם אולמרט יוחלף - העבודה תשקול "שילוב ידיים"
לכתבה המלאה

אחד השרים שנכח בישיבת הממשלה וביקש לשמור על עילום שם, אמר ל-ynet: "שרי העבודה עשו במכנסיים, מיד יצאו החוצה והתחילו לשאול את אהוד ברק מה יעשו. ראש הממשלה הוכיח להם שלא יוכלו לכהן כשרים בזמן שבפועל הם מחרחרים וחותרים תחת הממשלה". בשלב זה, אומרים בסביבת ראש הממשלה, הוא לא מתכוון לפנות למפלגה אחרת שתמלא את מקום העבודה בקואליציה, אם וכאשר יחליט לפטרם, "לא ייתכן ששרים בממשלה יפעלו להפלתה".

בישיבת שרי מפלגת העבודה, הבהיר ברק לשרים כי עליהם לעמוד על דעתם ולהצביע על פיזור הכנסת מטעמים ערכיים בעקבות שרשרת החקירות נגד ראש הממשלה בפרשת מעטפות הכסף.

שרת החינוך, יולי תמיר, אמרה שמפלגתה צריכה "להפסיק לקרוץ ולמצמץ בכל הנוגע להמשך דרכה בקואליציה". לדבריה, אם העבודה מעוניינת לצאת מהממשלה, עליה לכנס את מרכז המפלגה ולקבל החלטה ברורה. אם לא - הוסיפה - יש לאפשר לקדימה לקיים את הפריימריז ולא לנפנף באיומי סרק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2008, 13:22
  אובזרוור אובזרוור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.08
במקומך גם הייתי מתוסכל, מריר ומגיב באינפנטיליות כפי שהגבת
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני עוקב בדאגה אחרי הירידה ברמת ההודעות שלך - כל ניסיון להסוות היותך בשכר, אבד..."

איום ההשתקה לא עושה עלי רושם.

יש לי מצב רוח טוב אחרי שקראתי את הסיכום היומי של אחד מגדולי הטוקבקיסטים :

1.בזמן שאולמרט מכה על השולחן ,מקבל החלטות הרות גורל ( עזה, שבויים , כורים גרעיניים) יושב לו ברק ומתעסק בפוליטיקה קטנה בחדרי חדרים.
2.בזמן שאולמרט מדבר בקול ברור ,נחוש וישר בעיניים יושבת לה ציפי ובקול חלוש מצפצפת בלי שום קבלות ומעוף.
3.בזמן שאולמרט רץ ממקום למקום מנהיג את כולם בכל העולם יושב לו ביבי מפחיד ומזיע מול רשתות זרות ( המסבירן הלאומי...)
4.בזמן שאולמרט רוקם שלום בסוריה בואך לבנון , יושבים עיתונאים צמאי דם שלא יודעים את נפשם ומגוללים שטויות חסרות שחר בלי סימוכין ובלי שום בסיס.
5.בזמן שאולמרט מנהיג את העם אנחנו יושבים רגועים כל הזמן.
חזק ואמץ מנהיג חזק ויקר תמשיך להכות בשולחן בכל רם!
ואתם טובי לב מלאכים משמיים כאשר הרוע מציף לכם את הנשמה תשירו בכל רם בלי מיצמוץ ובלי ציפצוף אולמרט אתה עדיף על כולם!
שלכם זורבה המכה שנית.

זורבה
ישן 22-06-2008, 13:42
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא 'כפת לי אצל מי הוא עובד. אכפת לי שהוא אפילו לא טורח לכתוב כאן דברים מקוריים
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "חלאס לאיים עליו אורי, הוא..."

חצי מהטקסטים שלו, הוא מעתיק ממה שכתב באתרים אחרים. במצב כזה אין ערך מוסף לנוכחותו כאן.
הוא לא מביא רייטינג (כי בין כה קוראים את כל דקלומיו באתרים אחרים), והרמה סבלה מהתדרדרות
קשה לרמה של השפתי הממוצע.
אם כבר אנחנו מארחים כאן טקסט שמהווה פרסומת שעליה איננו מקבלים כסף - מן הראוי שלפחות תהיה
בעלת רמה מינימלית.

בכל מקרה, אני לא מתכוון לאיים עליו יותר. אם הבחור ייתן כאן טקסט מועתק נוסף - הוא יופרש מכאן,
כי אשכרה יש גבול. זה היה נכון גם אם עבד עבור ביבי, ברק, מקיין או אובמה. אם הוא רוצה לכתוב כאן
טקסטים מועתקים - שיפנה לכתובת sales@fresh.co.il יברר מה תעריף הפרסומת כאן, ואם יעמוד בו,
הוא יוכל להמשיך להעתיק. אם הוא רוצה לכתוב בחינם - שיכתוב בפרש דברים שהושקע בהם מאמץ
שיוחד לאתר פרש.
אני לא אשתף פעולה עם ניסיונו לרמות את מעסיקיו בכך שהוא עושה קופי פייסט להודעותיו בשני האתרים
שהופקד עליהם...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר