לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2008, 18:31
  AleXGanGSteR AleXGanGSteR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.08
שאלות בנוגע להגעה ל 669 (חילוץ והצלה)

היי!

התקבלתי לגיבוש טייס שיתקיים באוקטובר (עקב דחייה שלי.. היה אמור להיות לי באפריל)
וכמו כן, יש לי גם גיבוש חובלים(במקרה ואני אפול מטייס)

עכשיו השאלה שלי היא איך אני מגיע לגיבוש / גיבושון / מיונים ל669 מהמצב הנוכחי שלי?
אני חייב ללכת לגיבוש טייס או חובלים ומשם לעבור ל669? או שאני יכול איך שהוא דרך מדור סיירות לחתום ויתור על טייס וחובלים ולהגיע באוקטובר לגיבוש 669 (אם מתקיים אחד)
אני רוצה לבזבז כמה שפחות זמן ולא מתחשק לי להתגייס באיזה גיל 20 ...

ושאלה נוספת... האם 669 זה בכלל טוב כמו שזה נשמע? עד כמה הם עושים משהו בצבא ?(חילוץ אזרחים לא נחשב) האם יכול להיות שאחריי כל הקורסים שאני יעבור שם בסוף אני לא אעשה כלום עם זה (איך שהבנתי זה הרבה קורסים... אני אשמח לפירוט אם ניתן)

תודה מראש לכל העונים!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2008, 19:44
  OrenH OrenH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AleXGanGSteR שמתחילה ב "שאלות בנוגע להגעה ל 669 (חילוץ והצלה)"

טוב אז אני אתייחס לכל הנושאים שהעלת, נתחיל בכך שלפי הבנתי לא יהיו עוד גיבושי 669, והגיבוש שימיין ליחידה יהיה גיבוש לסיירת מטכ"ל שמשולב כיום כבר עם גיבוש שלדג.

לחתום ויתור על טייס לפי דעתי יהיה טעות כי טייס זה דבר מאוד איכותי וגם הזדמנות גדולה להצליח בחיים... אבל הכל שאלה של התאמה אבל לפחות הייתי מנסה.

לגבי חובלים, לדעתי הדבר היחיד שיש לחפש בחיל הים זה שייטת 13 וכל השאר זה להיות נספח ללוחמים אבל זאת רק דעתי האישית.

על היחידה 669 אתה יכול לקרוא הרבה באינטרנט ופה בפורום.
יחידה מאוד איכותית, שייכים לחיל האוויר, הבסיס שלהם נמצא בבסיס תל נוף.
כל הלוחמים ביחידה הם גם בנוסף חובשים, הם מתמחים בגיחות הצלה (חילוץ מוסק במעט מאוד זמן לכל מקום אפשרי)

כמו כן חילוץ לוחמים שנפגעו בקרב, כאשר הם צריכים גם להגן על המסוק וגם לפלס דרך כדי להגיע לפצוע

הם עושים הרבה, גם בחילוצים אזרחיים וגם בחילוצים צבאיים/מערכתיים, וכל הלוחמים שם עוברים הדרכות חי"ר, אימוני לוט"ר, אימוני לש"ב ולו"ז, והסמכת חובשים ופארמדיקים.

בקיצור יחידה שחבל"ז
ישן 12-05-2008, 22:55
צלמית המשתמש של e13290
  e13290 e13290 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AleXGanGSteR שמתחילה ב "שאלות בנוגע להגעה ל 669 (חילוץ והצלה)"

"על הנייר" אתה לא יכול להגיע ליחידה לפני הגיוס. הם לא מקיימים יותר גיבושי המשך ועושים אותו עם גיבוש מטכ"ל. מישהו מהמושב שלי שירת שם והוא ממש מתוסכל מהעניין... הם מפסידים המון:

- המבדקי מים שהיו בגיבוש לא יתקיימו עוד. זה דיי קריטי עבור המסלול של היחידה.
- הם מפסידים חבר'ה שעשו גיבושי חובלים ושייטת. הוא טוען שאצלו היו המון חבר'ה שפיצים שהגיעו מהגיבושים האלה.
- הם לא מרוויחים שום דבר כי גם ככה הם יבחרו אחרונים את החבר'ה בגיבוש מטכ"ל.
- ובכלליות, כרגע הגיבוש, לטענתו, בודק תכונות אופי מסויימות שהשירות כלוחם ביחידה הספציפית דורש והמבחנים הללו יתשטשו יחד עם איחוד הגיבושים.

מה שכן, אתה יכול להגיש (כפי שנאמר) טופס 55 ולצאת לגיבוש בתור חייל (אחרי טירונות או אימון מתקדם אני חושב שאפשר, תקנו אותי אם אני טועה) או לחלופין לנסות להפעיל קשרים ביחידות האלה. זה ממש לא בעיה למישהו ששירת שם לארגן לך זימון לגיבוש (במיוחד אחרי השינוי שחל במתכונת גיבושי ההמשך).

אגב, עוד שבוע נגמר מסלול לוחם ביחידה. תנסה ללכת לראות - חוויה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י e13290 בתאריך 12-05-2008 בשעה 23:15.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר