לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2008, 02:13
  shay_h shay_h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
נמצא בתותחנים וסובל מדימומים באף

אני סובל כבר זמן רב מדימומים חוזרים באף. זה לאו דווקא קשור למאמץ כלשהו, לפעמים מהחום, לפעמים כשהאף מנוזל, ולפעמים סתם כשקר. אני סובל כבר מהדימומים האלו כמה שנים, אך בחצי השנה האחרונה לא ירד לי פעם אחת דם.
חשבתי שכבר זה מאחורי אך שבוע לאחר שהתגייסתי, ירד לי דם ומאז, בעיקר בשלושת הימים האחרונים, יוצא לי דם בכמויות די גבוהות, עד כדי מצב של הגעה למרפאה של הבסיס בגלל שהחובש לא הצליח לעצור את הדימום.

עכשיו השאלה מה עושים. בפעם הראשונה שהתלוננתי על זה שלחו אותי לחופ"ל שסיכם את העניין ב :" בסדר, זאת תופעה ידועה, פשוט תבקש שיהיה איתך מפקד לידך כשזה קורה וזהו". העניין הוא שהמפקד יותר פפאניקה ממני כשזה קורה, ולמעשה זה לא היה מפריע לי כלל כל עוד זה לא היה בתדירות כה גבוהה. כעת, כשזה קורה כל יום ולפעמים גם מספר פעמים ביום אני די בבעיה. שלא נדבר על המקלחות שהרבה מאוד פעמים גם בהן אני מתחיל לדמם. אני לא רוצה לצאת מקרבי, ובטח שלא מהחיל שבאמת שאני מוצא בו לא מעט דברים חיוביים אבל זה ממש מגביל אותי.

לדוגמא, אני נמצא בשמירה, ומתחיל לצאת לי דם. אני צריך תחלופה מאוד גבוהה של נייר, ברז לידי, לפעמים קרח, לפעמים כתוצאה מאיבוד דם יש לי סחרורות, זאת בעיה. מה אני אנטוש את השמירה? באמת שלא כדאי...

בקיצור, אי אפשר להמשיך עם המצב הנוכחי, זה פשוט סיוט שמגביל אותי ואת כל ההגעה למסדרים/ משימות צבאיות שאליהן אני צריך להגיע בזמן.
לפי לפנות? במרפאה קבעו לי תור לרופא אף אוזן גרון, הבעיה שעד שהצבא זז כבר עברו 3 ימים ועוד לא אמרו לי בכלל מה התאריך את התור.

מה הייתם ממליצים לי לעשות?

נערך לאחרונה ע"י shay_h בתאריך 12-04-2008 בשעה 02:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר