לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2008, 22:51
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
האם כדאי לקנות בDuty-free,או שכבר אין הבדל?

אהלן פורום יקר,

בפסח אני טס לחו"ל ואני מעוניין לרכוש עד אז בארץ (או בנתב"ג) מצלמה דיגיטלית איכותית מבית טוב, ושתתאפין בנתונים הבאים:

1.זום אופטי לפחות X8(זום דיגיטלי לא חשוב לי).

2.אפשרות להסרטה(רצוי לפחות 30FPS וללא הגבלת זמן-כלומר בטווח של הכ.זכרון).

3.מסך תצוגה גדול(לפחות 1.5, רצוי יותר).

התקציב הוא 1500+-שקל, או 450$-אני גמיש ממש קצת עם המחיר(עדיין אחרי הכול חייל משוחרר, אין הרבה מזומנים בעו"ש).

חשוב לי מאוד שהמצלמה תהיה מבית טוב, ולא משהו מונפץ כמו Aiptak או King או חברות שמספקות מצלמות ב200שקל...

בנתיים יש לי מספר מצלמות על הכוונת, והן:

1.PowerShot S5 IS (שמעתי רק דברים טובים)

2.OLYMPUS SP-560UZ (זום אופטי לא אנושי- X18 !)

3.Sony DSC-H7 (יש לחבר טוב-והוא מאוד מרוצה).

זהו בנתיים, אלו המצלמות שעל הכוונת, כפי שאתם רואים כולם בסדר גודל של בין 1400 ל1500שקל, וזה בתכלס התקציב, רציתי לדעת אם זה המחיר הזול ביותר שניתן להשיג אותם? או שנניח בדיוטי פרי הן יכולות לעלות גם 300$ נניח, ואז זו עולה משמעותית?

* אני כמובן מעדיף לקנות את המצלמה לפני שאני טס, כדי להכיר אותה, ולשחק עם הפיצ'רים-ולא כמה שעות לפני הטיסה.

אז אני הודה לכם אם תגידו לי אם כדאי לקנות בארץ או להמתין לדיוטי-פרי, ואני עוד יותר הודה לכם אם תעזרו לי להחליט איזה מצלמה כדאי, ובבקשה תמנעו מהודעות כמו "כולן טובות לא משנה מה תקנה אתה תהנה", כי עדיי יש הבדלים בינהם, איזו לפי דעתכם היא הכי איכותית(מבחינת אורך חיים,איכות תמונה,ורמה כוללת)?

אז שוב, תודה רבה לכם!

אני מאוד מעריך את עזרתכם, דעתכם חשובה לי מאוד מכיוון שאתם אוביקטיבים, בחנות צילום או בדיוטי פרי מן הסתם ינסו לעשוק אותי וידחפו לי איזה דגם לא מוכר במחיר מגוחך...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2008, 16:50
צלמית המשתמש של genisher
  משתמש זכר genisher genisher אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "חשבתי על זה..."

אמנם יש אחריות, אבל לא אחריות על המידע. אדי התכוון שיכולה לקרות לך תקלה טכנית שתמנע ממך לגשת למידע שנמצא על הכרטיס. פה הנקודה הקריטית, ולא אם הוא סתם "עושה שביתה" כשהוא ריק ממידע.

כמו כן, אמנם הסיכוי לאבד כרטיס אחד של 8GB גדול מהסיכוי לאבד את שני הכרטיסים של ה- 4GB, אבל בתכל'ס הסיכוי לאבד כרטיס אחד (של 4, 8 או אינסוף ג'יגה) קיים בשני המקרים. כלומר, הסיכוי לאבד כרטיס קיים בשניהם, ולכן עדיף כבר לאבד "חצי כוס" של מידע מאשר כוס שלמה

לעניין התוכנות, פוטושופ היא דבר די "חובה" וראוי ללמידה. כמובן שישנן גם חלופות חינמיות (כמו פיקאסה למשל).
הסיכוי שתמונות יצאו מעולה "הישר מהמצלמה" קיים תמיד, אבל בפועל הוא לא קורה הרבה. אתה כמעט תמיד תמצא את עצמך עובר על התמונה בתוכנה חיצונית.

נמרוד.

"Take only Photographs, leave only Footprints"

ישן 25-03-2008, 18:13
צלמית המשתמש של genisher
  משתמש זכר genisher genisher אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "וואלה..."

בתור התחלה, זה יהיה רעיון טוב לעבור על האתר הבא - http://www2.eitan.ac.il/photoshop/home/
וכמו שאמרתי קודם, יש חלופות זולות יותר (ופשוטות יותר) מאשר פוטושופ.

אתה יכול לחפש בפורום תמונות שצילמתי עם המצלמה הקודמת שלי - Canon A95 - שהיא הרבה יותר ישנה ופשוטה מה- S5 שקנית. גם שם עברתי בפוטושופ על רוב התמונות - בחלקן קצת יותר ובחלקן קצת פחות. וזה לא בגלל שהמצלמה "לא ידעה לצלם יפה". כשעברתי ל- D80 לא אמרתי לעצמי "איזה יופי! עכשיו אני כבר לא אצטרך לעבור בפוטושופ על התמונות". זאת לא היתה הסיבה שבגללה קניתי את המצלמה. מצלמה משוכללת יותר לאו-דווקא מוציאה תמונות יפות יותר. התמונות אולי "נהנות" מיותר יתרונות טכניים, אבל זה לא קשור במישרין ליופי שלהן...

חשוב לי שתפנים את המשפט הבא: "זה לא המצלמה, זה הצלם". אני לא אומר את זה כי לטענתך יש לך ציוד "נחות" (ואני בכוונה משתמש במרחאות) לעומת משתמשים אחרים כאן בפורום, אלא כי זה באמת נכון.

"Take only Photographs, leave only Footprints"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר