לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2008, 22:37
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
דברים נוקבים. אם אולמרט הגיע למסקנה שכל חייו טעה, למה הוא לא מפנה מקומו למי שלא טעו?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "מלחמה אינסופית היא מוות"

ביילין כל השנים אמר את דברי ההבל שאולמרט אומר כעת. אם אולמרט טוען שארבעים שנה הוא טעה,
למה שנאמין לו שעכשיו הוא צודק? לא עדיף שיפנה מקומו וייתן קרדיט לאלה שהוא טוען שלא טעו כל
השנים?...
מעבר לכך, להגיד מראש אתה לא מסוגל לנצח - לא ממש מגדיל סיכוי להסדר מ"עמדת כוח". אולמרט,
כמובן, מבין זאת. עמדת הכוח היחידה שמעניינת אותו היא זו שקשורה בהישרדותו הפוליטית...

אגב, להתלות בכך שמויאל ה"ליכודניק" אומר זאת, זה לא ממש רלוונטי. גם אולמרט היה "ליכודניק",
ואפילו התנגד להסכמים עם מצרים, במקרה ששכחת, וצחי הגנבי התבצר באנדרטה בימית, ורוני בר-און
עמד בראש המחנה של בני בגין בפריימריס ב1993 (איזו דרך ארוכה הוא עשה מאז - מתומכו של הישר
בחברי הכנסת, למעריצו של החשוד ביותר ביניהם...).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2008, 23:12
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

פקפק, אם אין לך תשובות משלך, אל תתבייש להגיד לי מה חושב אדי מגבעתיים...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "יש מרחק רב בין עמדות ביילין לאלו של אולמרט"

בנוגע לשאלותיי...
אם תמצא שקר מסכן אצלי, אני אשמח להצביע עבור אט"ד...
אולמרט הצביע ההסכם עם מצרים? הוא לא טען שטעה אידיאולוגית לכל אורך דרכו?
הנגבי תמך בהסכם?
בר-און התנגד לבני בגין ב1993?

פקפק, גידופים ועילגות הם לא תחליף לענייניות...

אני מבין שאתה נגרר לשימוש במושגים שיסודם בנאציזם, מכיוון שאין לך דרך אחרת להתמודד, ואני
מודיע לך, שלא אנצל נכות זאת נגדך. אדרבא, אני מודיע שוב שאתה תקבל יחס מיוחד ולא תיחסם, שכן
לא הוגן לנצל מוגבלוּת. גולש שהייתי חושב שמסוגל להתבטא בדרך נורמאלית היה נחסם, כמובן, אבל
כשם שחסתי עליך בשבוע שעבר - כך אמשיך לחוס עליך. אני אעמוד לצידך, פקפק, ואחזק ידיך ברגעים
הקשים שעוברים עליך כאשר נכתב משהו שאין לך יכולת לענות עליו באופן ענייני (וכולנו מודעים לכך
שמדובר ברגעים שרק הולכים ומתרבים...).

אני בעדך בכל ליבי (וכמובן בעד אדי ושפתי וכל שאר הגדולים...)...
ישן 21-03-2008, 13:19
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מסכן פאקפאק (או אחד מהם) התחיל לסבול מ"תסמונת פטי הרסט"
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "פקפק, אם אין לך תשובות משלך, אל תתבייש להגיד לי מה חושב אדי מגבעתיים..."

מרוב עיסוק אובססיבי, ובהחלט ריגשי - שלא לאמר "רגשני" - בדמותו הדמונית של הביבי (זו המצוייה במוחם של הביביפובים: אני לא מכיר אישית את נתניהו, ולכן לא יכול להכחיש או לאשר שהוא כזה. מצד שני את העיתונות ואנשי יחסי ציבור אני כן מכיר ויודע שהם יכולים להכניס למטחנה חרא של פרות, נבלה סרוחה של חתול וקילו שום, ובצד השני תצא עוגת טורט מריחה מצויין... וגם ההיפך...) הוא התחיל לפתתח תסמינים האופיניים לביבי שבדמיונו ("ואולי גם במציאות, אבל לא הייתי מהמר על זה", אם נאמף את סגנון הרטוריקה של פאקפאק סימן VI):

הוא משלב בנאומיו עיסה בלתי ניתנת לפירוק של בדיות, "וישטפול ט'ינקינג", הפרזות, הגזמות, דיבה ועובדות חסרות משמעות (אני גזען, חשבתי בצורה אירוטית על נשים אחרות מלבד אישתי החוקית ותמורת מליון $ אני חושב שיש דברים שאעשה, בעוד שלא אעשה אותם סתם ככה... נו עכשיו לך תדאג שלא יקדמו אותי בעבודה.... רק תזהר שהבוס לא יחטוף עליך קריזה, כי בעצם אתה מאשים אותי בדברים פחות חמורים ממה שהוא עושה...)

הוא משליך הצהרות של תועמלן שנשמעות מרשימות בשמיעה ראשונה, תמוהות בשניה ובדיוניות בשלישית.

המצח שלו מזיע לקראת סוף הנאום (קל להרגיש את זה בין המילים)

הוא מחלק לעצמו מחמאות (אגב: "שאפו", שכחתי לתת לך...)

הוא מדבר בעיקר לאלה שלא יכולים/לא יודעים/עצלנים מכדי ללכת ולבדוק את אמינות טענותיו. בקיצור מי שאוהב רטוריקה ושונא עובדות.

בא והולך מתי שבא לו. הוא לא נשאר בטוב וברע. מופיע רק בטוב.

והכי הכי חשוב: הפוזה המזוייפת של "האזרח המודאג" - נו... כאן כבר ממש הפלת אותנו לריצפה. עד כאן ההזדהות עם דמוניתיהו יכולה הייתה להחשב מקרית, אבל מכאן והראה ברור שאתה צריך חופשה... או שאתה זה שהמציא את דמותו הנתפסת עיתונאית של הביבי, או שאתה מזדהה אתה באופן מסוכן ומעורר רחמים...

בקיצור: מנהלי הפאקפאק! תנו לו חופש, הוא עושה בושות.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 21-03-2008 בשעה 13:22.
ישן 23-03-2008, 08:09
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
השמאל מוביל אותנו למלחמות אין סופיות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "מלחמה אינסופית היא מוות"

בגלל התעקשות שלא להצהיר שארץ ישראל זו שלנו. זה נותן מוטיבציה לערבים: הם טוענים שאנחנו מגיעים לבית שלהם ודורשים בואו נגור שנינו ביחד באותו בית. עכשיו הם טעונים שהם רוצים זכות השיבה - לגור ביחד באותו בית, ואין לנו מה לענות. אבל אם היינו מצהירים שזו ארץ ישראל שלנו ולערבים יש את ערב הסעודית +, לכל הפחות הטיעון הזה היה קצת מחליש את נחישותם של הערבים הרשעים עד כדי התאבדות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pakpak
הסדר מעמדת כוח הוא חיים

"הסדר מעמדת כוח" היה לנו בהסכמי אוסלו וראינו לאן זה הוביל. לכן המציאו את ההתנתקות - בלי הסדר. עכשיו הם חוזרים עוד פעם על אותם הרפתקאות, ככלב ששב על קיאו.

כְּכֶלֶב שָׁב עַל-קֵאוֹ, כְּסִיל שׁוֹנֶה בְאִוַּלְתּוֹ (משלי כו,יא)
http://www.mechon-mamre.org/i/t/t2826.htm

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-03-2008 בשעה 08:22.
ישן 22-03-2008, 20:37
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אין אימון בימין החילוני, אני כבר כותב את זה מזמן
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "לפיכך גם ביבי מסוכן"

הנה הקישור:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=398527

הדתיים לומדים על מסירות נפש. זאת אומרת אם יבוא רשע וינסה להכריח יהודי לעבור עבירה, הוא חייב למסור את נפשו. וזה פועל. ואולי יש ביניהם גם פחות מעורבים בחקירה. ואולי גם מתביישים ממתפללי הבית שבו הם מתפללים. בכל אופן בין הדתייםשמבקרים בבית הכנסת זה קורה הרבה פחות שהם יעברו לצדו השני של המטרס.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 22-03-2008 בשעה 20:59.
ישן 22-03-2008, 21:28
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא ממש. עד כה הוכח שרוב החקירות נגד ביבי, קיימות רק בעולם הוירטואלי של אדי מגבעתיים..
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "לפיכך גם ביבי מסוכן"

אם כל מה שיש נגד ביבי זה מה שפורסם בשבועיים האחרונים (וצר לי לבשר לך, אבל לו היו דברים
חמורים יותר, אזי אדי מגבעתיים, ויוסי מרמתיים, וחיים מנקודותיים היו כבר כותבים על זה בהתרגשות
רבה...), אזי ביבי באמת לא נמצא באותה נקודה שבה נמצאים אולמרט, מויאל, עמרי, אריק, הנגבי
ושאר חשודים במעשים פליליים (נכון לרגע זה, המעשים הפליליים של ביבי, נמצאים בדף שממנו מדקלם
יואל חסון...).

בכל מקרה, פקפק, אל תעלב מאלה שחושבים שאתה טוקבקיסט בתשלום. אתה ואני יודעים את האמת.
אתה אידיאולוג אמיתי, וברגע שיגידו לך מהי האידיאולוגיה שלך (מעבר לקטעים הצולעים על ביבי ולציטוטי
הטוקבקיסטים...) - אתה תדבק בה בנחישות ראוייה לציון...
ישן 23-03-2008, 07:46
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

הליכוד זו מפלגה רקובה גם אחרי ההתנתקות של קדימה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "הליכודניק מויאל מאמץ את דעתו של אולמרט ומודה :"

התנגדו לחוק סינון אתרים אך ורק בגלל שזה הוצע על ידי ש"ס.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3511858,00.html
הצעה (לקריאת נוסח החוק) מבקשת לתקן את חוק התקשורת (בזק ושידורים), ולחייב את ספקית אינטרנט להציע למנויים אפשרות לקבל תוכנת סינון, ללא תשלום נוסף. למנויים יתאפשר לבחור לא להתקין את תוכנת הסינון. מנוי חדש שלא יודיע אם הוא מעוניין בתוכנת הסינון - ייחסמו בפניו אתרים.

בנוסף, במידה שהטכנולוגיה תאפשר דבר כזה, יפעילו הספקיות שירות סינון מקוון בצד שלהן לכלל המנויים, למעט מנויים שהזדהו כבגירים מול הספקית וביקשו מפורשות שלא לקבל סינון.

יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ גלעד ארדן (ליכוד) שמתנגד לחוק אך נותר בוועדה במיעוט, אמר שעם כל הכבוד לכוונות הטובות של ח"כ כהן, יוזמתו, בגיבוי שר התקשורת אריאל אטיאס מש"ס, הביאה הצעת חוק חשוכה וקיצונית,

מה פה חשוך וקיצוני אם נותנים לכל מנוי להחליט האם הוא רוצה סינון או לא. (מדינאי)

ח"כ נסים זאב (ש"ס): "לאסור כניסת ילדים לקולנוע עד גיל 18 זה בסדר ובבית הכל הפקר?"

ופה רואים לאן התדרדר הליכוד: בשעה שזו לא הצעה משלו, הוא הלך יותר שמאלה מקדימה, ומוכנים להזיק לילדי ישראל ולדרדר אותם, נגד רצון ההורים שלהם, אך ורק בגלל מניעים פוליטיים. וככה זה יהיה גם בקשר לארץ ישראל. (מדינאי)
---------------------------------------------------
כל בן אדם מסורתי ושפוי חייב לעקור את הליכוד מהשורש ולהצביע עבור המפלגות הדתיות, גם אם הליכוד ישימו את פייגלין בראשו. גם אז זה לא יהיה 100 אחוז. האפשרות שכל טרמפיסט יכול שם לבחור ולהבחר, זה מסוכן מאוד. הליכוד נהפך לרשות הרבים, בית זונות, לכל המרבה במחיר וגם בלי מחיר עם קצת הפחדות. אם תרצו, זה כמו רשת האינטרנט לילדים קטנים בלי פיקוח ההורים ובלי תוכנת סינון.

ציטוט:

http://news.msn.co.il/news/StatePol...05033000800.htm
"הפוליטיקה של שרון: בית זונות"

"ראש הממשלה הפך את הפוליטיקה הישראלית לבית זונות", אומר חבר הכנסת עוזי לנדאו, בתגובה לכך שהממשלה אישרה פה אחד את מינויי מקורביו בכנסת של שרון לתפקידי שרים וסגני שרים.

"ההזנייה היא בכל דבר קטן כאשר כל רעיון שעומד בניגוד לדעת רה"מ ניתן לקנות, ואנשים נענים לשיטה הזו. השאלה כאן היא לא החברים (של שרון, ר.נ.ה) אלא נורמות התנהגות פוליטיות ראויות", כך לנדאו.

ולמרות ובגלל דבריו הבוטים של עוזי לנדאו הוא אכן לא נבחר בליכוד למקום ריאלי למרות עזיבת קדימה. והליכוד נשאר אותו ליכוד במיוחד עכשיו שיעלו עליו עוד טרמפיסטים שחוששים אולי קדימה תתמוטט. אין שום דרך לסנן אותם. הרי אין שם שום דבר בחוקת הליכוד מי יכול להיות חבר ומי לא. רק להצהיר על ארץ ישראל השלמה זה לא מספיק אם אין דרך לדעת שהאיש מאמין בזה. וגם את ההצהרה הזו כבר לא עושים, מדברים על שתי מדינות לשני עמים... לכל הפחות אם היו מגיעים לבית הכנסת פעם בשנה הייתה יודע שמדובר ביהודי מאמין.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-03-2008 בשעה 08:08.
ישן 23-03-2008, 09:28
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חוק סינון אתרים הוא תועבה פאשיסטית, גם בלי שתציע אותו מפלגה מגעילה כמו ש"ס...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הליכוד זו מפלגה רקובה גם אחרי ההתנתקות של קדימה"

הטענה שנותנים לכל מנוי לקבוע אם הוא רוצה סינון היא חדירה חצופה לפרטיות, שבעצם הופכת את
הרגלי הגלישה של כל גולש לכאלה שהוא צריך ל-י-י-ד-ע לגביהם, את הספק שלו (ומי יודע מי עוד). ברגע
שגולש יגיד שהוא מתנגד לצנזורה על גלישתו - הוא אוטומטית חשוד בגלישה אובססיבית באתרים
פורנוגרפיים - וזה בדיוק מה שאטיאס רוצה: שגולשים יחששו חהבקש את זה, וכך ימצאו עצמם עם
חבילות מצונזרות.
לו החוק היה פחות חשוך - הרעיון היה שהאינטרנט היה מוצע פתוח וחופשי, ולאנשים שיבקשו זאת
במפורש, היו מציעים חבילות מצונזרות, כדי שלא יצטרכו להיפגש עם שיקוצי העולם החילוני, ר"ל...

לא מפתיע שש"ס הגישה את ההצעה המתועבת הזו, שמהווה המשכו של מדרון חלקלק שתכליתו היא
צנזורה על הרשת, כביכול בשם מלחמה למען צניעות וטוהר מידות (כמה אירוני שזה בא ממפלגה של
לובשי חליפות ורסאצ'הף שצימחה מתוכה מס' לא מבוטל של עבריינים פליליים - כולם בתחום טוהר
המידות...).

אם ש"ס חושבת שיש לה בעייה למנוע דליפת פורנוגרפיה לתוך הציבור שלה, שתמצא לזה פתרון מבלי
להפוך את הציבור כולו לפרטנר לחוסר היכולת שלה להתמודד עם בחורי ישיבה שמורידים תכנים לא
צנועים בעליל - כן, מתי, זו הסיבה היחידה לחוק המגוחך הזה (בדיוק כשם שמטרתו היחידה של חוק חסון
היא לצנזר תגובות לא אוהדות לפוליטיקאים).
ישן 23-03-2008, 09:56
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

האופציה הראשונה היא סינון עצמי
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "חוק סינון אתרים הוא תועבה פאשיסטית, גם בלי שתציע אותו מפלגה מגעילה כמו ש"ס..."

סינון עצמי זה 100 אחוז פרטיות לגולש הבגיר.

בסינון עצמי הגולש יכול לקבוע בדיוק הפוך שיוכל לגלוש אך ורק לאתרים פורנוגרפיים ולא יוכל לגלוש לאתרים חרדיים. מי שירצה יכול להפעיל גם אופציה מוזרה כזו. גם, בסינון עצמי הוא יכול להוריד את כל המחסומים. ואף אחד לא יחשוד עליו שום דבר בגלל שזה סינון עצמי, ותמיד יוכל להגיד שהוא סינן לעצמו מה ראוי ומה לא.

וכשמדובר בהורה, הוא יוכל לקבוע עבור הילדים שלו.

ציטוט:

http://my.ynet.co.il/pic/computers/0302082/892.htm

ספק גישה לאינטרנט יציע למנוייו, במועד ההתקשרות לקבלת שירות גישה לאינטרנט, או במועד חידושה, שירות של סינון אתרים בלתי הולמים לקטינים ברשת האינטרנט (בסעיף זה - שירות סינון תכנים) בדרכים הבאות:

(1) התקנה של אמצעי הסינון על ידי המנוי;

(2) הפעלה של אמצעי הסינון על ידי ספק גישה לאינטרנט במתקניו, באופן שיקבע השר בתקנות, והכול בכפוף לקיומה של טכנולוגיה זמינה ויעילה למתן שירות סינון תכנים בדרך זו לציבור מנוייו.

(3) בדרך אחרת שאישר השר.

אני, לדוגמה, רוצה תוכנת סינון לא לגלוש יותר מדי בפרש, בכדי שלא להיות מכור לזה. מותר לי? כן. אבל לא מציעים לי את האופציה ואין לי זמן ללמוד איך להפעיל את זה בגלל שאני כל כך מכור כבר ואין לי זמן ללמוד איפה לקנות ולהפעיל תוכנת סינון. אבל אם יציעו לי בחנם, אני יקבל את זה ואפעיל את זה.

אורי, כל הדברים שטענת נגד השמאל שהם הפכו את הפוליטיקה לדת, גם אתה, נהיית חסיד מושבע של הליכוד, ואדוק כאילו שזו איזו דת...

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-03-2008 בשעה 10:05.
ישן 23-03-2008, 10:21
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מתי, גם לו הליכוד היה מציע את החוק הפאשיסטי הזה, הייתי נגדו...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "האופציה הראשונה היא סינון עצמי"

בניגוד אליך, שרואה משהו טוב במפלגות חרדיות למיניהן - אני לא רואה משהו טוב במיוחד בליכוד
(אדרבא, תופעות כמו סילבן, חיים וישראל כ"ץ, לימור לבנת ודומיהם - ממש-ממש לא מושכות להצביע
עבורם). עם זאת, לליכוד יש משהו שאין למפלגות ימין אחרות: גיוון. בליכוד יש אנשים שראויים לקבל פתק,
ושעברו משוכה כלשהי בכדי לקבל אותו.
אם איתם ואריה אלדד יקימו יחדיו מפלגה חילונית-ד"לית, שתקיים פרייפריס פתוחים - הם בהחלט יקבלו
עדיפות מבחינתי.

באשר לדבריך על סינון עצמי - אתה צודק בכל מילה. כל אדם צריך להיות אחראי למעשיו-הוא. לא צריך
את אטיאס שיצנזר את הרגלי הגלישה, אלא אם כן ביקש הגולש במפורש מאטיאס, את הזכות שלא להיות
מצונזר.
עד עתה עשה אטיאס דברים חשובים במשרדו (ניידות המספרים בסלולר, למשל; פתיחה מהירה יותר
של התחרות בתקשורת הקווית ועוד), וראוי שישקיע זמנו בעניינים אלה, ולא במשחקי אח גדול נוסח
אורוול...
ישן 23-03-2008, 10:26
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

מדובר על ילדים, שעל ההורים יש אחריות.
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מתי, גם לו הליכוד היה מציע את החוק הפאשיסטי הזה, הייתי נגדו..."

ציטוט:

באשר לדבריך על סינון עצמי - אתה צודק בכל מילה. כל אדם צריך להיות אחראי למעשיו-הוא. לא צריך
את אטיאס שיצנזר את הרגלי הגלישה

החוק נותן לכל הורה אופציה. אבל ההורה צריך לפתוח את הפה ולהגיד מה בדיוק הוא בוחר.

במשקאות חריפים יש חוקים שאוסרים על קטינים.

באינטרנט יש בעייה, שכל אחד עושה את זה מהבית שלו.

אז בסך הכול מציעים להורים ומיידעים אותם שיבחרו באחת האופציות ולא מחכים שהם ידרשו, בדיוק כמו באלקוהול ואפילו פחות מזה.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-03-2008 בשעה 10:29.
ישן 23-03-2008, 10:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

להציע זה יפה. החוק הזה כ-ו-פ-ה צנזורה, אלא אם כן מבקשים במפורש גלישה חופשית
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "מדובר על ילדים, שעל ההורים יש אחריות."

אם יהפכו את הרעיון, והגלישה תהיה חופשית, אלא אם כן יבקש הגולש בעצמו שיצנזרו אותו, לא תהיה
עם זה כל בעייה.
נראה שאדון אטיאס לא סומך על תלמידי החכמים שיבקשו בעצמם שתימנע מהם הגישה לאתרי התועבה,
ר"ל, וחושב שצריך לעשות את זה בשבילם - בידיעה ברורה שהם לא יעזו לבקש את הסרת החסימה,
דבר שיחשוף אותם כגולשים באתרי פריצות, ה' ירחם...

זה ממש לא כמו באלכוהול. לא ידוע לי על רישום של מי שרוכש אלכוהול...

את הדאגה לילדים, מוטב שישאיר אטיאס להוריהם של אותם ילדים. אם לדעת הורה יש לצנזר את
האתרים שבנו גולש בהם - שהוא ייזום פנייה, ושאיש לא יחליט זאת עבורו.
ישן 23-03-2008, 10:56
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

ילד שניגש לקנות משקאות חריפים, בעל החנות לפי החוק חייב לסרב
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "להציע זה יפה. החוק הזה כ-ו-פ-ה צנזורה, אלא אם כן מבקשים במפורש גלישה חופשית"

ואינו יכול לפטור את עצמו שזו דאגה של ההורים. אני לא מבין מה הסיבה לדמגוגיה שלך.

ובקשר לאינטרנט זה יותר מדי מסובך תוכנית חסימה וגם הבקשות, לכן השר אטיאס נתן את החובה לכל הורה שרק יענה על השאלון האם הוא רוצה להתקין תוכנית צנזורה, שתהיה בידיים של ההורה ולא של השר.

רוב ההורים מעוניינים שככה יהיה החוק, ולא שהם יצטרכו לנחש האם יש זמינות לתוכנת חסימה ואיפה ואיך להשיג אותה.

זה מזכיר לי את הבעייה עם הבנקים שהם מעוניינים שרק מי שידרוש פירוט החשבון שלו רק הוא יקבל פירוט, ומי שלא - ימשיך לחיות בחושך ולא ידע מה קורה בחשבון שלו.

החוק שהוצע רק דורש ליידע לכל הורה שיש תוכנת חסימה עם כמה אופציות, זמינה ובחינם. מה רע בזה? נא להסביר את הנקודה הזאת.

שנאת החרדים הרגה כבר פעם את הליכוד וחיבר אותו לשמאל, וזה צפוי שזה יקרה עוד הפעם. השמאל ירים כזה רעש שלליכוד אסור בשום אופן להתחבר לחרדים, והליכוד ייכנע לזה. הם עושים את זה כבר עכשיו. ואז הקואליציה היחידה שתהיה זה רק הליכוד והשמאל או השמאל והחרדים. לכן כל בוחר חכם אין לו ברירה רק לבחור את הדתיים והחרדים מלכתחלה בכדי שלא לתת לשמאל עוד פעם דריסה בממשלה.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-03-2008 בשעה 11:09.
ישן 23-03-2008, 11:23
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

"רוב ההורים מעוניינים"? עשית סקר?
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ילד שניגש לקנות משקאות חריפים, בעל החנות לפי החוק חייב לסרב"

לא יעזור לך כלום, רכישת משקאות לא מחייבת רישום. מי שרכש משקאות לא נכנס לשום מאגר מידע,
ולא צריך לחשוב שאיפשהו יושב קובץ עם מידע לגביו, שיכול להיחשף בבוא העת.
מי שרוצה צנזורה - אהלן וסהלן. שיבקש באופן מפורש שיגבילו את הגלישה אצלו בבית. אם אזרח ל-א
מבקש שיגבילו את הגלישה אצלו בבית, זו החלטה שלו, ואת הדאגה לגורל ילדיו, תשאיר אצלו. עם כל
הכבוד לאטיאס - שיחנך רק את ילדיו שלו.

לי לא אכפת שיידעו הורים על קיומה של תוכנת חסימה. אדרבא, שיידעו בשמחה ובששון. הבעייה שלי
היא עם הרעיון שתופעל אוטומטית חסימה, וכדי להסירה יהיה על הגולש לפנות ולבקש זאת באופן מיוחד.
התנגדות לחוק החשוך הזה אינה התנגדות לחרדים, אלא התנגדות לתפיסות פאשיסטיות. האיום המוזר
בכך שמפלגות החרדים תלכנה עם השמאל, הוא מיותר - מנהיגי החרדים יילכו עם מי שישלם יותר, שכן
האידיאולוגיה מעולם לא הטרידה אותם...

באופן אישי אני מעדיף ממשלה ימנית-ציונית (דבר שלא יכול לקרות, למרבה הצער), אבל אם עליי לבחור
בין ממשלת אחדות ליכוד-עבודה (ללא בן הכלאיים המושחת אט"ד) לבין ממשלת ליכוד-ש"ס-אגודה, הרי
שאני מעדיף את הראשון על השני. המפלגות החרדיות אין ימניות, וכל העברת תקציב תהפוך לסיוט,
במידה והממשלה תהיה תלוייה בהן. החזרת הקצבאות תיכפה על הממשלה, ושוב נזכה לראות בזינוק
של הילודה אצל הערבים, כשיתברר שזה שוב הפך לביזנס משתלם...
ישן 23-03-2008, 11:32
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

כבר נתת את התשובה למה לא להצביע ליכוד
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב ""רוב ההורים מעוניינים"? עשית סקר?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אם עליי לבחור בין ממשלת אחדות ליכוד-עבודה ... לבין ממשלת ליכוד-ש"ס-אגודה, הרי
שאני מעדיף את הראשון על השני.

הפעם היחידה שהייתה ממשלה ימנית באמת זה היה בראשות שמיר ביחד עם החרדים. היא ידע להדוף את כל הלחצים.

אבל כבר עברו הזמנים ההם, והליכוד יפחד מהשמאל הקיצוני להקים קואליציה עם המפלגות החרדיות, ואתה זו דוגמה מאוד מוחשית של חשיבה של ליכודניק היותר ימני. היותר שמאלני בליכוד זה כבר מתחת לביקורת. ובזה הם מעבירים את הכדור לשמאל שמסכים שהמפלגות הערביות יהיו לשון המאזניים במקום המפלגות היהודיות החרדיות.

בה בשעה שהשמאל משאיר לעצמו את כל האופציות לקואליציה, כולל המפלגות הערביות ומרץ, הליכוד סירס את עצמו מרצון! (לפי דעתי זה לא היה מרצון אלא מפחד מוגזם מהשמאל)

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
האיום המוזר בכך שמפלגות החרדים תלכנה עם השמאל

אני האחרון שהייתי מאיים בזה, זה הליכוד עושה את זה מרצונו הוא, שדוחף את החרדים לזרועות השמאל. הליכוד מפחד להתחבר אליהם, בגלל החנפנות שלו לשמאל הקיצוני, כמו הדוגמה של אלי מויאל ועוד. הבוחר החכם חייב להכריח את הליכוד שלא תישאר לו ברירה: הדתיים והחרדים יקבלו את מירב הקולות.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-03-2008 בשעה 11:49.
ישן 23-03-2008, 11:50
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ממשלת שמיר-חרדים קמה כאילוץ (חודש קודם לכן השתתפו החרדים בתרגיל המסריח של פרס)
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "כבר נתת את התשובה למה לא להצביע ליכוד"

היא לא אופצייה מועדפת. מנהיגי החרדים, כאמור, הם נטולי אידיאולוגיה לאומית.
אתה מקבל כנתון שצריך שתהיה לשון מאזניים (ומידה והשאלה את מי אני מעדיף, מפלגות חרדיות או
ערביות, אז מובן שאעדיף מפלגות חרדיות, שלא רוצות במותי), בעוד שאני מסתייג מזה באופן עקרוני.
אני נגד קיומן של מפלגות שהאידיאולוגיה שלהן עומדת למכירה לכל המרבה במחיר. ש"ס בעיני גרועה
בהרבה מהעבודה, שכן לעבודה לפחות יש עקרונות. בש"ס יש עקרונות - שמוצעות למכירה בשוק החופשי...

השורה התחתונה שלך מתאימה לחרדים יותר מאשר לשמאל: הם מוכנים ללכת לכל קואליציה, בשעה
שהימין, מתוך אידיאולוגיה, מראש מגביל עצמו - כפי שראוי והגון.
ישן 23-03-2008, 12:12
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לעבודה וגם לליכוד אין שום עקרונות זה יותר משתלם להם השמאל הקיצוני
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ממשלת שמיר-חרדים קמה כאילוץ (חודש קודם לכן השתתפו החרדים בתרגיל המסריח של פרס)"

פעם עוד היה איזושהי תקווה כאילו לשמאל שהם הצליח לשכנע שהנסיגות יכולים להביא שלום. כיום זה הכסף של האיחוד האירופי נטו שזורם לכיסם הפרטי של כמה עסקנים.

אני יכול להצביע לך על כמה וכמה מהח"כ של העבודה שבתוך תוכם מבינים היטב עד כמה גרוע השמאל, אבל ממשיכים בזה בגלל סבות לא מובנות כלל וכלל.

המפלגות הדתיות זה לא מקשה אחת בדיוק שלא כל המפגות החילוניות הם מקשה אחת. בכל זאת יש הבדל בין מרץ, ליכוד ועבודה.

אגודת ישראל יש להם קצת יותר מצפון מאשר ש"ס. למפד"ל יש את עניין של ארץ ישראל השלמה, אבל חסר להם את חוט השדרה מספיק. כולם יחד היו עושים עובדה טובה ביחד עם הליכוד. אבל הליכוד והחרדים נכנעו לדרישה של השמאל לחלק את עצמם, ולהסתכסך בינם לבין עצמם, והם עושים את זה, ומשחקים לפי החליל של השמאל.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-03-2008 בשעה 12:36.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:44

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר