לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2005, 11:06
  erez20 erez20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.03
שלח הודעה דרך ICQ אל erez20 שלח הודעה דרך MSN אל erez20 שלח הודעה דרך Yahoo אל erez20
מידע מסכים ולא מסכים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rom10 שמתחילה ב "דבר ראשון:"

קניתי LG1720P זה אותו הדגם רק עם כניסת DVI (ומפצל USB) אחד הייתרונות של LCD זה שאין לו קרינה, אני יושב שעות על שעות מול המחשב ומרגישים את ההבדל בין CRT שמפציץ לך את העניים בקרינה לעומת LCD שפשוט לא.
לגבי משחקים וסרטים, גם לי אמרו את זה אבל עברתי בין חנות לחנות וחיפשתי ושאלתי וראיתי הדגמות ומריחות כבר לא קיימות היום, רק בדגמים הכי זולים. מסקירות ברשת הבנתי שגם בדגמים שווי ערך לשלי יש עיוותים במשחקים מהירים (דוגמאת UT) אבל אני שיחקתי בכמה משחקים עד עכשיו ולא הבחנתי בעיוותים בכלל. אם אתה מאוד חושש לנושא ואתה בעיקר משחק משחקים מהירים עם המחשב אז תחקור את השוק ותקנה מסך איכותי יותר שבטוח לא יעשה לך עיוותים בשום מצב (קח בחשבון שהוא יעלה בהתאם)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2005, 13:23
  nicroma nicroma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.03
מסכים crt או lcd
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ItayK שמתחילה ב "מהם היתרונות והחסרונות של LCD?"

בעיקרון אני מסכים עם התגובה הראשונה שניתנה לך , והתשובה מתחילה בצרכים שלך ...
מה אתה רוצה, מה בא לפתור לך מסך LCD וכמה כסף אתה מוכן לשים לצורך ביצוע המשימות שלך.
מכיוון שהייתי במצבך עד לא מזמן , אתן לך מנסיוני
אני צרכן כבר של עבודה מול המחשב בבית : כשעתיים עבודה ולימוד ועוד כשעתיים שלוש אינטרנט.
כמעט ללא משחקים.
בעיית הקרינה מטרידה אותי ואחרי כמה שעות מול המסך נתנה לי תחושה של "הליכה על הירח" כך שהייתי חייב הפסקה, כמובן שרציתי לפנות מקום על שולחן העבודה ( וזה כלל מקלדת ועכבר אל חוטי במגירה נשלפת.)
בסופו של דבר הלכתי על מסך LCD של SAMSUNG דגם 710TM עם כניסה דיגיטאלית ואנלוגית, 16ms , החוויה עלתה 2100 ש"ח וקיבלתי את כל התכונות שחיפשתי, יכולתי לחסוך 400-600 ש"ח אבל זכרתי שהחיסכון הזה יישב לי מול העיניים 4-5 שנים וששווה לי לשלם יותר.
לסיכום, החוויה היא יותר נעימה ואסטטית

מקווה שעזרתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר