לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2008, 18:11
  shirosh18390 shirosh18390 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.07
עזרה בנוגע לIpod, Itunes וכל המסביב...פורום מתאים?

אהלן, תקשיבו , אני כבר מנסה לפתור את הבעיה הזאתי שנתיים ועכשיו היא החמירה אז אני חייבת עזרה דחופה. יש לי אייפוד של 30 ג'יגה , ויש בו בערך 2000 שירים שלי... הבעיה היא שכל השירים נמצאים על המחשב ותופסים איזה 15 ג'יגה.
אח שלי רוצה לפרמט את המחשב. רציתי לשאול , בתקווה שזה הפורום המתאים, האם אני יכולה לגבות את השירים על האייפוד רק בשביל הפירמוט ואז להחזיר אותם למחשב ?
ברגע שמחברים את האייפוד למחשב, האייטיונס נפתח וישר מתחיל לעדכן את כל מה שקורה בו ומעביר הכל לאייפוד, אני יודעת שיש אפשרות לבטל וברגע שמחברים את האייפוד שום דבר לא קורה עד שאתה לא בוחר מה לעשות, מה שפותר לי את הבעיה שכשאני אכניס את האייפוד הוא ימחק לי את כל השירים כי הם לא מופיעים באייטיונס... השאלה היא אם יש אפשרות שהשירים יחזרו למחשב כרגיל אחרי הפירמוט והוא לא יעשה לי בעיה של המיקום שלהם במחשב או שבכלל לא יעלה לי אותם? האייפוד נורא שונה ממכשירי אמ פי שלוש אחרים שפשוט גוררים את השירים לתיקייה =\ מה עושים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2008, 18:53
  Online Online אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shirosh18390 שמתחילה ב "עזרה בנוגע לIpod, Itunes וכל המסביב...פורום מתאים?"

כן, יש דרך.

מפעילים באייטיונס "מצב דיסק". האפשרות נקראת "Manually manage music and videos". האם היא מופיעה אצלך?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img180.imageshack.us/img180/7757/61131a1xl6.th.jpg]

זה גורם לאייפוד להופיע בחלון "המחשב שלי" בתור כונן נייד, דיסק און קי, לכל דבר ועניין.

פותחים את הכונן ומעתיקים אליו את כל השירים שבמחשב.

כדי לוודא שהגיבוי הצליח, מחברים את האייפוד למחשב אחר שלא מותקנת בו אייטיונס. בודקים אם הוא מופיע ב"מחשב שלי", האם הגיבוי כולל את הכל, והאם אפשר להאזין לשירים ולהעתיק אותם למחשב.

לאחר הפרמוט, מחברים שוב את האייפוד ומעתיקים את השירים בחזרה למחשב.

לסיום, חוזרים לאייטיונס ומבטלים את "מצב דיסק".

יש באתר של אפל שני מדריכים בעניין:

Using your iPod as a storage drive
How to use your iPod to move your music to a new computer

הערה: אין לי אייפוד באופן אישי, אבל השתמשתי בעבר ב"מצב דיסק" כדי לעשות גיבוי לשירים ומסמכים באייפוד של חבר ולא נתקלתי בבעיה. האם יש למישהו הערה נוספת?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:16

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר