לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2008, 14:07
  avirano avirano אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maguse שמתחילה ב "פרופיל נפשי - שאלה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי maguse
שלום,
יש לי שתי שאלות בעקבות חילוקי דיעות.

1)סיפרו לי שאין כזה דבר יותר פרופיל שנקרא פרופיל נפשי ושלא מוזכר בשום פטור עניין נפשי, אלא יהיה מוזכר פרופיל רפואי בלבד.
האם נכון הדבר?

2)ובנוגע לפרופיל נפשי עצמו, חלק אומרים ששזה גיבנת לכל החיים וחלק אומרים שכיום זה לא משנה בכלל.
מי צודק?

בנוגע ל1 אין לי מושג למרות שזה לא נשמע לי הגיוני. קיימים היום גם פרופיל 21 נפשי וגם פרופיל 21 רפואי ככה שקשה לי להאמין שגם לנפשי יקראו רפואי אבל אני לא יודע זאת רק השערה שלי.

בקשר ל2 לא יודע עד כמה זה מזיק אבל אני חושב שאתה פסול מלעבוד בשירות המדינה ולא מזמן היתה כתבה שמי שיש לו סעיף נפשי יילקח לבדיקות בקשר לרישיון ובמידה והוא יימצא כשיר יחזירו אותו לצבא ואם הוא יימצא לא כשיר יקחו לו את הרישיון. אין לי מושג אם זה בתוקף כבר או לא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2008, 14:15
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maguse שמתחילה ב "פרופיל נפשי - שאלה."

מעולם לא היה כתוב בפטור עניין/סעיף נפשי. לקות נפשית ובעיות פסיכולוגיות כמו לקות ובעיות פיזיות הן חלק ממכלול הרפואה כולו. אם קיבלת פטור רפואי בגין עילה נפשית, יהיה כתוב "בלתי כשיר רפואית לשירות -באופן קבוע/ארעית".
הפרופיל עצמו הוא גם נתון רפואי, בתוכו מכיל תיאור מספרי של הבעיה כסעיף. רק מי שבידו ספר הסעיפים יכול לדעת אם הסעיף הספציפי עצמו נפשי (למרות שיש כאלו שכבר מזהים את הקידומות).
גם במקרה של פרופיל עם סעיף נפשי, למעט גורמים מורשים בחוק, אף אחד לא רשאי לבקש או לעשות שימוש בנתוני הפרופיל שלך, אלא רק לבקש תעודת פטור/שחרור שבה כתוב מה שציינתי למעלה.

2.
האם זה גיבנת? כמעט ולא, למעט בכמה גופים וארגונים ציבוריים, או בתהליכי רישוי שונים הדורשים בדיקת כשירות רפואית.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 26-02-2008 בשעה 14:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר