לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2008, 03:18
  ramsalemix ramsalemix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
שאלה חיבור 2 מחשבים ברשת ביתית 1.5מגה בכבלים

שלום!
כרגע בבית שלי אני מחובר לאינטרנט 1.5מגה בכבלים דרך מודם של TERAYON TJ715 לכרטיס רשת המובנה בחיבור ethernet במערכת הפעלה XP PRO SP2.
ובקרוב אחי קונה מחשב ואנחנו נעשה רשת ביתית ל2 מחשבים ורציתי לדעת קצת על הרשת הביתית לפני שהוא קונה מחשב
1.מה אני יצטרך לקנות למחשב הקיים? איזה כבל? 2 כרטיסי רשת או רק אחד (מכיוון שהוא מחובר לכרטיס רשת המובנה) ? או שבכלל לא לקנות כרטיס רשת בגלל שבמודם שלי יש חיבור פנוי דרך USB חוץ מהethernet שכרגע אני גולש דרכו.
2.איך לחבר את 2 המחשבים כך שלא תיווצר בעיה של עומס במחשב הראשי?
3.איך המהירות של 1.5 מגה תתחלק בין שני המחשבים? איזה מהמחשבים ייקח יותר מרוחב הפס ?
ואם אפשר בבקשה לעשות לי מין תרשים פשוט כדי לסדר לי את הבלאגן שיש לי בראש איך לחבר 2 מחשבים בחיבור 1.5מגה ברשת ביתית בלי ליצור עומס על המחשב הראשי והאם המחשב הראשי חייב להיות דולק?
תודה מראש לכל מי שעוזר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2008, 18:09
  ramsalemix ramsalemix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
מבולבל
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי roei-a שמתחילה ב "אם אתה גולש בלי חייגן אתה..."

כן אני גולש בלי חייגן אבל המחשב שאחי יקנה הוא ישים בחדר שלו ולא מחשב ליד מחשב והעניין שאני יצטרך כבל USB ארוך מאוד ואיפה הוא יעבור בבית עד לחדר שלו זה נראה לי קצת מסורבל לא?
יכול להיות שעדיף לעבור לחייגן ולקנות ראוטר?(איך זה יתחבר אם אני יקנה ראוטר?)
אני לא ממש מבין בזה אבל יש דרך כלשהי לחבר אותו מהחדר שלו או בדרך כלשהי שחוט מסוים לא יעבור בכל בית אבל בכל זאת זה יהיה רשת ביתית?
ולגבי המהירות אינטרנט אם אני לא מתקין netlimiter אז הרוחב פס מתחלק בצורה כזאת שאם אני מוריד לדוגמה משחק או סרט בהורדה ישירה אני מקבל את רוב רוחב הפס? ומה קורה אם שנינו מורידים משהו בו זמנית מי מקבל יותר רוחב פס בלי הnetlimiter?

מצטער על כל השאלות אני פשוט מנסה להבין איזה צורת חיבור תיהיה הטובה ביותר לפני שהוא קונה מחשב.

ושוב תודה על העזרה
ישן 01-03-2008, 20:57
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ramsalemix שמתחילה ב "[font=Verdana]כן אני גולש בלי..."

קנה ראוטר אל חוטי חבר אותו למחשב שיש לך עכשיו בחד דרך כבל ETH רגיל המחשב שאחיך קונה תגיד לו שיקנה איתו גם כרטיס רשת ותסגור סיפור תגדיר את הראוטר שלך שידע לעבוד ללא חייגן (כמובן שתוודא שהראוטר שאתה קונה מתאים לעבודה עם התשתית של הכבלים וגם תשתית של ADSL למיקרה שתירצה לעבור מתישהו) אתה גם תמיד יכול להתקשר לספק האינטרנט שלך ולבדוק אם אתה יכול לקנות את הרשת שהם מוכרים ואז כמובן שתקבל תמיכה מעולה (לא משנה איזה ספק זה) , צורה כזאתי עדיפה לאנשים שלא מבינים יותר מידיי ברשתות אולי זה טיפה יקר יותר אבל אז אם ישנה תקלה אתה מקבל את כל התמיכה שאתה צריך ולפעמים זה עדיף!

בכל אופן ראוטר אלחוטי זו הדרך הטובה ביותר לפי איך שאתה מתאר את העניין כדי ששני המחשבים יעבדו ולגבי מהירות האינטרנט אני יש לי רשת בבית (חוטית בלבד) עם מהירות של 1.5 מגה והאינטרנט זז לי מצויין אבל זה בגלל שהמחשב הנוסף הוא של אבא שלי והוא לא עושה בו יותר מידיי שימושים כמו הורדות ושטויות כאלה! לעבודה ברשת עם שני מחשבים פעילים מבחינת הורדות ופעילויות באינטרנט לפי דעתי עדיף שיהיה מהירות 2.5 לפחות זו דעתי האישית! ואם אתה קונה ראוטר תוודא שיש לו אפשרות ל QOS כך תוכל גם לתעדף את התוכנות והמחשבים שאתה רוצה שיעבדו מהר או לאט בזמן שתוכנות אחרות עובדות ברקע!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר