לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2008, 16:12
  דובדבנצ'יק דובדבנצ'יק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
כל יחידה בפני עצמה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Jigit שמתחילה ב "[QUOTE=deltaforce]ימ"ס נחשבת..."

אל תעשה עירבוב בין ימ"ס לאגוז או מטכ"ל. הכל שונה. מסלולים שונים.
בכל יחידה מובחרת שאתה נמצא יש לך כבוד. ימ"ס היא יחידה מאוד מובחרת.
ימסניקים הם ימסניקים והם לא קשורים למג"ב. נכון,בישביל להגיע לימ"ס צריך להיתגייס למג"ב,להיות מצטיין לאורך כל הטירונות להוציא בר אור 70 ומעלה לבקש ולנדנד למפקדים שזה מה שאתה רוצה. ואז אתה מקבל את הגיבוש...הגיבושקשה אבל לא עד כידי כך שלא ניתן לעבור אותו. ברגע שאתה עובר אותו וזה אפשרי אתה נכנס לקורס של 3 חודשים בימ"ס.
3 חודשים של קריעת תחת,ולא במובן הסלנגי,אלא במובן הכי אמיתי שיש.
מתעללים באנשים קשות!!!
האנשים חוטפים שם מכות רצח...ממש מכות. שוברים לך את כל הצלעות שיש לך בגוף. יכולים להפציץ לך אשכרה בעיטה באשכים עד מצב כזה שהם יתנפחו לך ויהיו כמו כדורי באונלינג בצבע סגול. ותתחיל לבכות כמו ילדה קטנה. ואם המדריך רואה אותך בוכה מעיפים אותך מהקורס.
לומדים שם קרב מגע ברמה הכי גבוה שיש בצה"ל בכלל. אבל לא רק אתה מקבל מכות,אלא אתה גם מחטיף.
אבל למי אתה מחטיף? לחברים שלך!
החברים שלך, מאוד טובים, יפצצו אותך מכות ואתה אותם. המדריכים יפצצו אותך מכות ואת החברים שלכם.
אתה נמצא 18 שעות על הרגליים מתוך 24. כל הזמן בפעילות.
בקושי אוכל ובקושי ישן. לומד ערבית...וכל זה ב3 חודשים. זה ניראה קצת אבל זה 3 חודשים של סבל שנראים כאילו לא יגמרו בחיים!
כל זה נועד לא סתם...אתה נכנס כמסתערב לעזה,יוא"ש ואתה אמור לדעת להיסתדר במצבים הכי קשים. שאם יחטפו אותך ויכניסו בך מכות רצח וידרשו ממך להוציא סודות שאסור אתה לא תוציא. כי אתה מאומן מספיק לחטוף מכות ולסבול ככה שלא תבגוד במולדת שלך.
מהצד זה ניראה כל מגניב,חיסולים פה וחיסולים שם. אבל משם יוצאים אנשים עם שריטות בראש לכל החיים. קח את זה בחשבון. יש אנשים שיצאו מהיחידה הזאת וחזרו בתשובה!

אם הייתה בימ"ס,אז נכון אתה תוכל להגיע לשב"כ...כי שב"כ עושים גם את מה שימ"ס עושים.
בישביל שב"כ צריך רקע פיקודי 08 אבל הם לא יפסלו אותך ישר.

ועוד דבר,ימ"ס לא קשורה למג"ב בחיים. ימסניקים לא אוהבים שקוראים להם מגבניקים.
רק מה...אתה מסכן את עצמך בזה שאם תיפול בקורס או גיבוש אתה נופל לפלוגות של מג"ב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2008, 16:06
  ג.ק ג.ק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jigit שמתחילה ב "כמה שאלות על מג"ב ועל ימ"ס הכל בפנים!"

שמע, קצת הגזמת עם התיאור, ימ"ס ממש לא היחידה הכי מובחרת מבחינת קמ"ג, בכלל ההכשרה שלהם די מחווירה לעומת יחידות אחרות אשר עוברות הכשרה יותר ארוכה, כי את ימ"ס מכשירים הרבה פחות בדברים אחרים ורוב הזמן מכשירים אותם לפעילות מסוערבת בזמן הקורס.
אני מכיר אנשים ממספיק יחידות כולל ימ"ס כדי להגיד את כל מה שאני אומר בביטחון, קחו לדוגמא את דובדבן, אכן, הייעוד שלהם דומה, אבל ההכשרה שלהם בכלל לא ברמה של ימ"ס, היא הרבה יותר גבוהה. הקמ"ג שלהם ושל השייטת נחשב להכי קשה בצה"ל, וכל חייל ביחידה מיוחדת יודע את זה.
הרמת לוחם מסוערב או לא, בדובדבן, לעומת לוחם בימ"ס הרבה יותר מובחרת.
ימ"ס כן יחידה טובה, שלא תבינו לא נכון, פשוט לפי מה שאני יודע, לא מתקרבת לרמה של יחידות אחרות מסויימות. אבל שוב, זאת לא תחרות, אז למי אכפת? בסופו של דבר כולם מוכשרים כדי להגן.

ישן 09-02-2008, 21:25
  Jigit Jigit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.08
באיזה סרט אתה חיי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ג.ק שמתחילה ב "[font=Verdana]שמע, קצת הגזמת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ג.ק
שמע, קצת הגזמת עם התיאור, ימ"ס ממש לא היחידה הכי מובחרת מבחינת קמ"ג, בכלל ההכשרה שלהם די מחווירה לעומת יחידות אחרות אשר עוברות הכשרה יותר ארוכה, כי את ימ"ס מכשירים הרבה פחות בדברים אחרים ורוב הזמן מכשירים אותם לפעילות מסוערבת בזמן הקורס.
אני מכיר אנשים ממספיק יחידות כולל ימ"ס כדי להגיד את כל מה שאני אומר בביטחון, קחו לדוגמא את דובדבן, אכן, הייעוד שלהם דומה, אבל ההכשרה שלהם בכלל לא ברמה של ימ"ס, היא הרבה יותר גבוהה. הקמ"ג שלהם ושל השייטת נחשב להכי קשה בצה"ל, וכל חייל ביחידה מיוחדת יודע את זה.
הרמת לוחם מסוערב או לא, בדובדבן, לעומת לוחם בימ"ס הרבה יותר מובחרת.
ימ"ס כן יחידה טובה, שלא תבינו לא נכון, פשוט לפי מה שאני יודע, לא מתקרבת לרמה של יחידות אחרות מסויימות. אבל שוב, זאת לא תחרות, אז למי אכפת? בסופו של דבר כולם מוכשרים כדי להגן.

שמעתה בכלל מה אנשים עוברים בגיבושים ובקורסים של ימ"ס איזו הכשרה
ישן 09-02-2008, 23:27
  דובדבנצ'יק דובדבנצ'יק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
ככל הנראה אתם באמת לא יודעים מזה ימ"ס
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי whoracle שמתחילה ב "קרב מגע אני משער"

שאף אחד לא יגיד על ימ"ס דברים שהוא לא יודע. אכן, המסלול של דובדבן הוא 1.6 והיא מקבילה ליחידות העילית של צה"ל אבל עכשיו דובדבן זה לא כמו פעם. הם פחות עובדים על סמוי.
ימ"ס סמויים נטו!
ההכשרה של ימ"ס מאוד קשה ואני אומר עוד פעם....קורס 3 חודשים של סבל!!!!!!
יש אנשים שפשוט לא מבינים מזה ימ"ס וחושבים שמה שהם עוברים בהכשרה זה רק לימוד ערבית והסתערבות. אבל אף אחד לא לוקח בחשבון שלהיות מסתערב זה הדברים הכי מסוכנים.
כל טעות קטנה ברחוב של עזה או בשוק,תגובה לא נכונה לאנשים ברחוב, יכולה להביא לדבר שאף אחד לא ירצה.
ואכן כן,שוברים אותך בהכשרה של ימ"ס...בגלל שאתה צריך להיות מספיק חזק פיזית ולדעת לחטוף הרבה מאוד מכות.
לפני שנה היה מקרה של שתי מסתערבים שעשו טעות,וכמעט שילמו בחיים שלהם.
גל של אנשים רדף אחריהם אבל בסופו של דבר הצליחו לצאת מזה.
לא יפרט יותר מידי....
ימ"ס זו יחידה מובחרת נטו.
ישן 09-02-2008, 23:43
  Jigit Jigit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.08
מה המסלול של ימס 1.2 כן ?
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי דובדבנצ'יק שמתחילה ב "ככל הנראה אתם באמת לא יודעים מזה ימ"ס"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דובדבנצ'יק
שאף אחד לא יגיד על ימ"ס דברים שהוא לא יודע. אכן, המסלול של דובדבן הוא 1.6 והיא מקבילה ליחידות העילית של צה"ל אבל עכשיו דובדבן זה לא כמו פעם. הם פחות עובדים על סמוי.
ימ"ס סמויים נטו!
יש אנשים שפשוט לא מבינים מזה ימ"ס וחושבים שמה שהם עוברים בהכשרה זה רק לימוד ערבית והסתערבות. אבל אף אחד לא לוקח בחשבון שלהיות מסתערב זה הדברים הכי מסוכנים.
כל טעות קטנה ברחוב של עזה או בשוק,תגובה לא נכונה לאנשים ברחוב, יכולה להביא לדבר שאף אחד לא ירצה.
ואכן כן,שוברים אותך בהכשרה של ימ"ס...בגלל שאתה צריך להיות מספיק חזק פיזית ולדעת לחטוף הרבה מאוד מכות.
לא יפרט יותר מידי....

איזה עוד דברים עוברים שם כמו שהבנתי קורס לוטר וכל הדברים האלו תפרט אחי..תודה
ישן 10-02-2008, 18:33
  ג.ק ג.ק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי דובדבנצ'יק שמתחילה ב "ככל הנראה אתם באמת לא יודעים מזה ימ"ס"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דובדבנצ'יק
ימ"ס סמויים נטו!
לא יפרט יותר מידי....

שמע, כמו שאמרת, אל תגיד דברים שאתה לא יודע, אין לי מושג מי אמר לך או ממה הסקת שדובדבן "כבר לא כמו פעם" אבל תאמין לי הם עושים פעילות שלא נפרט עליה פה, אבל שלא נבדלת מההישגים שלה בעבר. ומישהו אמר שלהיות מסתערב זה קל? אני יודע שזה קשה, מישהו אמר שימ"ס זה לא קשה? פשוט אמרתי שאנשים מגזימים... אם הייתי רוצה להתחיל פה מריבה הייתי אומר לך את הדעה האמיתית שלי,ממה שראיתי, אבל זה כנראה יגרור תגובות אז בוא נסכם בזה שכולם טובים וכולם עוזרים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר