לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2008, 23:18
  artanix artanix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.07
כמה שאלות לגבי קשרגי"ם...תודה לעוזרים

אז ככה, אני אתחיל ואגיד שעשיתי חיפוש וקראתי כל דף ודף(!) בנושא קשרגי"ם אך עדיין יש לי כמה שאלות...

א-אני בן 18 פרופיל 97 קבא 53 דפר 50 אני מתאים מבחינת הנתונים? (ראיתי חלק שאמרו שצריך קבא 54 וחלק שאמרו קבא 52)
ב- איך אני מגיע לזה? דרך שאלון העדפות (שעדיין לא קיבלתי, ואגב, מתי הוא אמור להגיע?)
ג- האם התפקיד נחשב מובחר? כאילו יש לו ביקוש באזרחות?
ד- האם הקשרגי"ם עושים שמירות וכו' כמו כל חייל חיר רגיל?
ה- האם לאחר ה שנה ו 8 קורס אני יכול להשתבץ בכל מקום? אפילו סיירות כמו שלדג מגלן וכו'?
ו- אחרי השיבוץ ליחידה, אני בעצם שייך לה? אם נגיד שובצתי לשייטת 13 אז אני מקבל סיכה של שייטת 13 ועושה פעילויות עם שייטת 13??
או שאני גורם חיצוני?

אני יודע שאלו המון שאלות, אשמח לקבל תשובה מהירה....תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2008, 17:53
  Qarish Qarish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי artanix שמתחילה ב "כמה שאלות לגבי קשרגי"ם...תודה לעוזרים"

שמע אח שלי עם קב"א 53 התקבל לזה, אני מאמין שאתה יכול רק תבקש עכשיו ולא תבקש מאוחר מדי תתקשר לטלפון של מדור תקשוב הם יותר יעזרו לך.

דבר שני לגבי מה שאמרו לי בגיבושון אתה עובר איזה קורס אזרחי של מיקרוסופט ששווה די הרבה כסף ולעולם האזרחי חוץ מנסיון בקשר ובמערכות קשר שזה טוב ויכול לעזור בתחומי תקשורת באזרחות לא ממש אמרו לנו יותר מזה.
במקרה ויש חברות שמתעסקות עם צבא גם זה רלוונטי שוב זה מה שזכור לי מהמפקד בגיבושון.

דבר אחר לגבי יציאה ליחידה מובחרת כקשר"ג אתה יכול זה אפשרי במידה ואתה שפיץ יחסית אבל להיות לוחם בשפיץ אתה לא תיהיה מקסימום בעורף של החזית.

אבל בגדודים למשל תוכל להיות לוחם ולבצע מעצרים לפי מה שאמרו לנו.

יש לך הרבה שאלות וזה טוב אבל קודם תנסה להגיע לגיבושון שם יתנו לשאול כמה שאלות שתרצה.
ישן 21-01-2008, 19:00
  itai2k itai2k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.06
כמסלולינק לשעבר אני יוכל לענות לך על השאלות..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי artanix שמתחילה ב "כמה שאלות לגבי קשרגי"ם...תודה לעוזרים"

א-קב"א 52 דפ"ר 60+ אם אני לא טועה...
ב- מדרג את עצמך בשאלון עדפות -> עובר גיבוש -> עובר סיווג ביטחוני
ג- תלוי מה אתה רואה מובחר?.. בעיני אנשים להיות לוחם סיירת זה להיות מובחר וגם להיות תפקיד חשוב במודיעין זה מובחר... מה שכן התפקיד מאד ממצא את היכולות שלך... (לפחות המסלול ככה)..
לגבי האזרחות.. שמעתי על אנשים שהלכו לעבוד באזרחות בחברות תקשורת...
ד- במסלול עושים שמירות.. זתומרת שבמהלך שנה וחצי (עד שאתה מקיע לקורס קצינים) אתה עושה שמירות...
ה- כמו שאמרו - תאורטית כן. תכלס - לא... לרוב אתה מגיע לגדודים או לבא"חים. רק בתפקידים שלישי ורביעי בד"כ מגיעים לסיירות וכאלה..
ו- אתה שייך 100% ליחידה. בחלק מהמקומות אתה מקבל סיכת גדודון וכמובן יוצא למבצעים מעצרים וכדומה...
גם כמוספח (חלק מההכשרה במסלול - הסיפוחים) אתה יוצא למבצעים...

ישן 22-01-2008, 12:02
  דני12345 דני12345 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.06

אחי אתה מחפש להיות ביחידה מובחרת ? לך לקורס טייס, לגיבוש מטכל, גיבושי יחטיות
אתה מחפש משו שיעזור לך באזרחות? לך למודיעין, ממרם חבלצות כל השטויות האלה
אתה רוצה להיות לוחם? לך ליחידות שדה!
אתה רוצה להיות מפקד? צא לפיקוד מהגדוד, יחידה, מה שלא יהיה

הקשר"ג הוא אחד מהקציני המטה, כפוף ישירות למג"ד ויש לו הרבה אחריות אבל תאכלס הוא לא לוחם, אולי יוצא למעצרים וכד' מידי פעם כחלק מהחפ"ק אבל בוא נגיד ככה, את הלבן בעינים של המחבלים הוא לא יראה

בקשר לתפקיד עצמו- קשר"ג הוא קצין קשר, פשוטו כמשמעו אחראי על כל הקשר בגדוד, זה אולי נשמע מפוצץ אבל בראסמי זה ממש לא..
בקשר ליציאות - תהיה בעניינים שקציני מטה עושים חצאים (בגדוד לפחות) - שבת כן שבת לא

ולא יודע למה אבל כל אחד שמתעסק עם קשר"גים יגיד לך שהקשר"גים הם הכי יצורים בצה"ל כנראה משהו שמקבלים בבהד 7 או משהו כזה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר