לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2008, 19:10
צלמית המשתמש של Atex
  משתמש זכר Atex Atex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.06
שלח הודעה דרך MSN אל Atex
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Metal Gear שמתחילה ב "צריך עזרה-גיבוש טייס"

למה אתה לא רוצה לקרוא מאמרים? למה אתה צריך את גורם ההפתעה?
סה"כ גיבוש טייס זה לא טיול שנתי,ואם אתה באמת רוצה לעבור אותו אתה צריך שיהיה לך סוג של יתרון,אל אני ממליץ לך מאוד לקרוא אותם.
לגבי אימון לגיבוש טייס,סה"כ אין תוכנית אימונים מוגדרת,אתה יכול ללכת לקבוצת כושר קרבי,שהם ממש יעזרו לך בקטע של הכושר,אבל אם אתה לא מעוניין בכל זאת,יש תוכנית אימונית מבית צה"ל שמתבססת על שלושה תרגילים:
-סיבולת לב ריאה
-כפיפות בטן
-שכיבות שמיכה
אלו הם שלושת המרכיבים,לפי צה"ל,לכושר קרבי,עכשיו יש איגרת יום הסיירות ששם מפורטת התוכנית,
הצלחתי למצוא בשבילך אותה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.up2.co.il/upload_pics/2/zuv5c0bq0.jpg]

מקווה שזה עזר לך.
בהצלחה.
חרשני כרצונך – מגל, גלגל – חרושת
או חרב ופגיון.

הנדר הבית"רי ,זאב ז'בוטינסקי, פאריס, תרצ"ד

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2008, 14:17
  Eagle1 Eagle1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי DOZER שמתחילה ב "מחזק"

אני לאו דווקא חושב שצריך לקחת הכנה של גיבוש לכיוון כזה. הרי גם אני קראתי כמה מאמרים לפני כדי לדעת בגדול מה מצפה לי, אבל לא רצתי ללמוד איך בונים אוהל סיירים, ובטח ובטח לא חשבתי חודשיים על נושאים להרצאה ושיננתי מול מראה הרצאות. כי 5 דקות של חסד מול מפקד לא שוות לשבוע שלם שהוא בוחן כל דבר שאתה עושה. אני הגעתי בלי ידע בבניית אוהל סיירים, ולא חשבתי בכלל על נושאים להרצאה עד שבחרו במישהו מהצוות להעביר הרצאה במשך 10 דקות ולהפעיל את הצוות. גם הכושר בגיבוש טיס לא כזה חשוב. לא יפסלו אותך אם הגעת אחרון בטירטורים באמצע הלילה או אם אתה מדדה עם הציוד עליך וקשה לך לסחוב אלונקה. כל עוד תתאמץ ותשתדל, זה מראה משהו.

היכולת אילתור, חשיבה, עבודה בקבוצה, התנסחות והבעה בעל פה, כריזמטיות ומנהיגות הם אלה שחשובות, ואם אין לך אותן אז אין לך, והמפקדים ישימו לב ויתקילו אותך בכ"כ הרבה דברים שלא תצפה להם אז אין טעם להתכונן לזה מראש אלא יותר להבין מה מצפה באופן כללי וזהו.

ישן 22-01-2008, 18:57
  C6W C6W אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Metal Gear שמתחילה ב "צריך עזרה-גיבוש טייס"

אני לא אתווכח לגבי גיבושים שלא הייתי בהם, אבל טיס עשיתי ואני אגיד לך משהו. קראתי את המאמר שיש באתר מלפני כמה גיבושים והמשימות עדיין מאוד דומות והקלסרים של המכ"ים עדיין אותו דבר.. מבחינה פיזית, תדאג לעשות הרבה שכיבות שמיכה וזהו. שום מסע בגיבוש טיס לא ישבור אותך, בטח שאין מסע של 10 ק"מ.. את התיזוזים שיש כל אחד יכול לעבור.
הטעות היא לחשוב שאתה "הורס" לעצמך כשאתה קורא מאמר. מאמר הוא לא הכנה בשיט, הוא פשוט בסיס קטן שמכין אותך מנקודת מבט של מישהו שעבר את זה. זה לא שאלות ותשובות במבחן, גם אם תקרא על משימה 40 פעם כשתצטרך לעשות אותה בזמן אמת אתה תיבחן על יכולת אישית. בטיס אחרי 3 ימים מלאים בהקפצות ובחוסר שינה, להיות מופתע או לא מופתע ממש לא משנה.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר