לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2008, 19:48
  Shahaff Shahaff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.08
שאלה ממש דחופה עד יום ראשון (טופס 55)

שלום, השם שלי שחף, התגייסתי לצה"ל לפני חודש ושבוע לחייל האוויר.
במנילה של חייל האויר שלי ביקשתי טכני, והגעתי לשם (לצערי הרב). ביום שני של שבוע זה ביקשתי ושלחתי עם מכתב אישי את טופס 55 להעברה לקרבי, אך עדיין בטכני מצפים מימני לגשת לקורס כלשו, שאת זה אני באמת לא מבין, דיברתי עם המפקדים, עם המשקית ת"ש עם כל מי שיכולתי לדבר בקשר לצאת מהקורס התקשרתי חיפשתי, לא הצלחתי, ביום ראשון בעיקרון אנחנו אמורים להתחיל את הקורסים, בעיקרון. עיניין אין לי בעיה להתחיל קורס ולעזוב אותו לקרבי מתי שיאשרו לי, אבל לפי מה שהבנתי שיש מקרים שאתה מתחיל קורס חייל האויר פשוט לא משחרר אותך, לא משנה מי ומה ולמה, הבנתי גם שמשחררים לפעמים אבל ליחידות התנדבותיות בלבד, צנחנים אם הבנתי נכון (ואני ביקשתי לעבור לנח"ל) שלפי מה שהבנתי זה לא יחידה התנדבותית. הקורס שאני ביקשתי הוא נ.מ כי הוא הכי קצר בטכני (כשבועיים) והוא גם קרבי וגם אני יוצא אחרי השבועיים לשטח להמשיך את הקורס..השאלה שלי היא אם אני עושה את הדבר הנכון וכן ישחררו אותי לקרבי בבוא העט, האם ישאירו אותי בקורס, והאם זה בגלל שבחרתי נ.מ ואם באמת איאפשר לצאת מהקורס מה כדי לי לעשות??

רק לציין, שעד עכשיו לא עשיתי שום בעיות משמעת הפרופיל שלי הוא 97, וקיבלתי המלצות מהמפקדים שלי בטירונות. והמפקדים שלי בחייל האויר גם מוכנים להמליץ עלי

אשמח אם אקבל מענה בהקדם לפני יום ראשון שאדע מה לעשות, זה באמת חשוב לי. בתודה, שחף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר