לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2007, 21:19
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
מניסיון אפשר לעשות הכל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vicktoria שמתחילה ב "להת' פראמדיקית שלום פקידה."

תשלחי למקרפ"ר מכתב בקשה מנומק ומפורט למה את רוצה וצריכה ויכולה להיות פארמדיקית (רצון, ניסיון ועוד) וכמובן תוסיפי את המכתב המלצה שלך ממד"א ויש אפשרות שיקבלו אותך.

בכל מקרה קחי בחשבון שמדובר באחד הקורסים אולי הקשים ביותר (מבחינת לימודים והשקעה) שיש בצבא בכלל ובחיל הרפואה בפרט.

שיהיה בהצלחה.

בכל מקרה אל תקחי את זה קשה מדי, גם אם לא תיהי פארמדיקית יש מספיק דברים שתוכלי לעשות (גם בחיל הרפואה) ואת תוכלי לצאת לקצונה אין לך מה לדאוג (אומנם תצטרכי להוכיח את עצמך ואלי להילחם על זה אבל אפשרי).
שוב בהצלחה !

הכי חשוב, אל תוותרי, תפקססי להם ותוודאי שזה הגיע ותבדקי שוב ושוב ותשגעי אותם עד שיאשרו לך (או לפחות יתנו לך משהו מספיק קרוב).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2007, 02:43
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
תפני ללשכת הגיוס
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי vicktoria שמתחילה ב "[QUOTE=GrimReaper] יש אפשרות..."

תטעני במכתב מפורט ומנומק בדיוק את מה שטענת כאן למעלה, אני הייתי נותן לך לעשות מבחן חוזר, כנראה שבאותו יום היית עייפה/לחוצה או לא יודע מה כי זה לא מסתדר מה שאת אומרת כאן לקב"א והדפ"ר שלך ...

בנוסף עם ובלי קשר תפני ישירות לקד"צ רפואה כמו שכבר כתבתי קודם לכן ...

שוב פעם, בהצלחה, אומנם את צריכה סבלנות וכוח וללחוץ על כולם אבל אם זה מה שאת רוצה זה שווה את זה וזה ישתלם לך ...

ולסיום אם זה וזה לא יצליח תגידי ננסה לסדר לך משהו.

בהצלחה !

ישן 28-12-2007, 07:28
  vicktoria vicktoria אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "לדעתי האופציה הכי טובה היא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
לדעתי האופציה הכי טובה היא להתחיל לחפור לקד"צ חיל רפואה, לגבי פסיכוטכני חוזר לא חושב שיש טעם להתעקש, נותנים את זה במקרים נדירים וסה"כ אין לך סיבות אחרות חוץ מהעובדה שאת חושבת שהנתונים האלה לא משקפים אותך (לפי מה שהבנתי. ובכל אופן, הנתונים לא משקפים הרבה אנשים, אבל זה מה יש).
מדור קד"ץ

טלפון: 06-6513485

פקס: 03-5306342

(מעוגן הכתובות שבראש הפורום).

פאראמדיקים לא קשור לקצונה אמנם, אבל אני לא יודע מאיזו קב"א אפשר להתמיין לשם.
על כל פנים, בחפירות אפשר להשיג הכל, ואם הנתונים שלך טובים כמו שאת אומרת ויש לך רצון, אז הם יכולים להתחשב.

אבל אתה לא יודע מהן הסיבות שלי, לא ציינתי אותם פה (וזה לא עייפות\לחץ).
לא התכוונתי בכלל לכלול את זה במכתב [את הקב"א שלי - שהיא לא משקפת אותי בכלל]
אחרי הכל אני לא אמורה לדעת מה הקב"א שלי (תקן אותי אם אני טועה).

בכל מקרה, אני אנסה לקבל שוב הזדמנות לעשות פסיכוטכני (זה כולל גם אימות נתונים חוזר וסימול עברית?)
ובנוסף אני אתחיל להכין לי איזה ספר המלצות...
תודה!
ישן 28-12-2007, 07:45
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי vicktoria שמתחילה ב "[QUOTE=נור]לדעתי האופציה הכי..."

אמרתי בסוגריים שזה לפי מה שהבנתי.. מהאשכול ומאשכול קודם שלך הבנתי שאת רוצה ללכת לתפקיד שכביכול דורש קב"א ושטויות כאלה שהם יותר גבוהים ממה שיש לך כרגע.
ולגבי המילה "נתונים" - מוזר שאנשים פירשו את זה דווקא כנתונים צבאיים.. התכוונתי לציונים שלך ולעובדה שאת מתנדבת במד"א וזה וזה... הם אוהבים את זה שם ואלה דברים שיכולים לעזור לך.
ושוב, הייתי אם כבר מעדיף לרכז את עיקר הכוח במדור קד"צ חר"פ.
המיונים לפאראמדיקים מגיעים באשכול רפואה במנילה, ואני מניח שעדיין לא קיבלת אותה ככה שעקרונית עדיין די מוקדם להילחם, וגם אם כבר לקבל חריג, אז זה מהם..

אגב לא סוף העולם.. בחורות סיימו שנתיים כמו גדולות את הצבא הזה ואח"כ הלכו ללמוד מה שהן רוצות...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר