לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2007, 06:53
  squeezo squeezo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טלתלית שמתחילה ב "מה ההבדל בין canon a 720 לבין ה710 ועוד כמה שאלות על מצלמות דיגיטליות אחרות"

http://www.dpreview.com/reviews/com...00i s&show=all

מממ אני מניח שה 710 עולה יותר כי יש לה גם שליטה ידנית על מפתח צמצם ועל מהירות חשיפה...
ה SX יותר גדולה ויש לה זום 10 בניגוד ל 2 האחרות שיש להן זום 6
מבחינת איכות אני חושב ששתי המצלמות יתנו אותה איכות...
לגבי ה F31 היא נחשבת מצלמה מאד מוצלחת יחסית וכבר לא משווקת כמו פעם והיא מאד מבוקשת עקב האיכות פעולה שלה בתאורה נמוכה, זאת אומרת שהיא מפיקה תמונות מאד נקיות יחסית לגודלה אפילו ב ISO גבוה מאד... אז אם אתה מחפש *מצלמה קומפקטית+* לצילומים בתנאי אור קשים היא תתאים לך מאד.
אם אתה מחפש מצלמה קומפקטית שתתן תמונות טובות של POINT AND SHOOT ביום וקצת תתקשה בלילה לעומת ה F31 אז לך על ה 710 או ה 720 (710 אם שליטה ידנית חשובה לך ואם לא אז 720)...
לי למשל מאד חשוב הזום כי אני אדם ביישן וזה מאפשר לי לצלם מרחוק במקום להתקרב לאובייקטים...ולא חשוב לי כל כך הגודל של המצלמה, אז ה SX היא בחירה טובה.
אבל אם כבר הלכת על מצלמה עם זום גבוה, לך לכיוון ה S3 יש לי את ה S2 ואם היא נשברת אני קונה רק S3 היא מצלמה באיכות מדהימה לדעתי לתמורת המחיר שלה...ויש לה זום 12 ולא רק 10.
לגבי המתחרות שלה בפוג'י ופנסוניק אין לי מושג להגיד לך...
בהצלחה בכל מקרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר