לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2007, 22:33
  Oruado Oruado אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.06
אוכלוסיית מג"ב

אהלן אנשים!
ברוב צעירותי סימנתי במנילה מג"ב ואני מתגייס לשם ב-28..
כל האנשים שדיברתי איתם אמרו שהאנשים שם חרא..
היה קטע מצחיק אצל אחותי בבסיס.. כל החברות שלה שם ירדו על אנשי מג"ב ועל זה שאין להם בגרות במשך שעה.. ואחרי כמה דקות שאלו אותה לאן אחיה מתגייס.. חח היא כמובן התחמקה מהשאלה

בכל מקרה, אני ממש דואג מכל מה ששמעתי.. אני לא רוצה להיות המג"בניק הכי אשכנזי שם.. אתם יודעים מה, אפילו אם אני לא אהיה הבנאדם היחיד שם עם תעודת בגרות אני כבר אהיה מרוצה חח

מרוב ייאוש היו לי כבר מחשבות לבקש נ"מ שמגייס באותו היום (או במילים אחרות: היו לי מחשבות אובדניות)!!#@%^#

עזרה אנשים! =] אני כבר לא יודע מה יותר מזוכיסטי.. להתגייס למג"ב שפוי או להיות במעצר בשביל נ"מ חחח!!
תודעאעהעאע מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2007, 03:42
  Ergotech Ergotech אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Oruado שמתחילה ב "אוכלוסיית מג"ב"

קודם כל, בוא נתחיל בזה שבמג"ב לא כולם "דפ"רניקים".
כל הסטיגמות נוצרו עם השנים על אנשי מג"ב וגם אני בתחילת דרכי במג"ב (שעכשיו כבר 9 חודש שם) הייתה בשאלה הזו.
אולי ה"צהובים" הולכים לכיוון של צנחנים, נח"ל, אבל בוא אני אגיד לך.. יש את הצהובים במג"ב, לא כולם הולכים לפלוגות הרגילות ויש כאלה שממש רוצים להגיע רחוק.
יש את הימ"מ, יש את המסתערבים, יש את מתיל"ן ויש את הבילוש.
אנשים ממש איכותיים בכל אחת מהיחידות הנ"ל, גם הפלוגות הרגילות יש אנשים אחלה, ולא כולם כמו בסטיגמות.
קורה שיש אנשים חרא, אני אגיד לך את האמת.. אבל בצבא אתה תמצא כאלה בכל מקום שאליו תלך.
אני עצמי "צהוב", אנשים אומרים שממש לא מתאים לי מג"ב, העברתי 4 חודשים בפלוגה רגילה והגיע זמני לעבור עכשיו אני מיועד ליחידה מובחרת במג"ב. כמובן גיבושים ברמה גבוהה מאוד הקורסים והפעילות של היחידות באמת ברמה שאני לא יודע אם בצה"ל אפילו עושים ככה במיוחד בימ"ס (מסתערבים).

ותאמין לי, עוד פעם אני אגיד, ממש ממש קשה לי עם זה אבל מה אני אגיד אני תמיד מנסה להסביר שמג"ב זה לא כמו שכולם אומרים. זה אולי מה שהיה פעם, אבל היום יש במג"ב מכל הסוגים!
לי באמת היה קשה בהתחלה בתור אשכנזי כי אנשים שם לא ממש אתה יודע מהחבר'ה שלי, אבל עדיין אתה מתרגל ולאט לאט אתה מכיר את כולם ומבין שבכל אחד מהם שצריך יש את האשכנזיות..
אגב, האחוז ה"אשכנזי" ביחידות המיוחדות של מג"ב הוא ממש ממש גבוה תרשה לי לומר.

מקווה שתעשה החלטה נכונה, ותשאף גבוה. בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר