לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2007, 13:32
  אסי מפטוטה אסי מפטוטה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.07
איזה יום ..לא קיבלו אותי למודיעין

אז ככה אני כיתה י"ב תלמיד טוב לומד מדעי המחשב וערבית וכ"כ רציתי להיות במודיעין ,אני מסתדר טוב עם השפה הערבית והראתי מוטיבציה גבוהה, אבל אחרי שעברתי מבחנים וראיון הגיע עוד ראיון ואח"כ קיבלתי מכתב שלא עברתי...
עכשיו אמשלי כולה בוכה כי היא מפחדת שאני ילך לקרבי והאמת גם אני דיי פוחד מזה כי אני יודע שאני לא אחד שמתאים לקרבי...
אני ממש לא יודע מה לעשות, אני יודע שיש מסלולים למדעי המחשב אבל אני גם ככה מתקשה במקצוע הזה והסיכויים שאני יתקבל לשם הם נמוכים לפי דעתי...
מה עושים?? אני ממש מפחד שלא תהיה לי ברירה ואני יגיע לקרבי , כל כך חשבתי שאני מתאים למודיעין ובסוף נפלתי.. וג'ובניק אני לא יהיה כי יש לי פרופיל 97 וממש לא בא לי לעשות הצגות ולהוריד פרופיל כמו איזה אפס
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2007, 17:19
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אסי מפטוטה שמתחילה ב "איזה יום ..לא קיבלו אותי למודיעין"

צבא משנה אנשים ויש לי חברים שאלוהים יודע שהם לא מתאימים לקרבי בשום מצב, אבל עכשיו הם לוחמים לכל דבר, האישיות שלהם השתנתה והכל עובד...

אגב, למרות שקרבי זה מסוכן, אני מציע לך לספור כמה אנשים מתים בצה"ל בשנה וכמה אנשים מתים רק בתאונות דרכים בשנה (בישראל ואם בא לך אפילו רק בגוש דן) ואתה תופתע לגלות שקרבי זה לא מסוכן ומפחיד כמו שזה נשמע.

מכיוון שאתה כבר בכתה יב' כבר ואתה לא מועמד למסלול גמא עדין אני מניח שגם לא תהיה כיוון שבהתחלת פספסת את כל המחזורים האפשרים, כך שהדלתות במודיעין נסגרו עבורך (אני מבין שאינך מועמד כתוצאה מהטקסט בהודעתך כמובן...).

במידה והינך באמת מפחד וחושב שלא תוכל לעשות זאת, תוכל ללכת לפתרון הטיפשי והוא לעשות יג' ואז להתפלל לקומבינה בבסמ"ח או לעשות יג', לבזבז שנה ואז ללכת לקרבי שזה בהחלט יותר מתסכל.

ישן 17-11-2007, 08:49
  אא אינסטלציה אא אינסטלציה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.07
אני לא מסכים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי droogie שמתחילה ב "אל תצא לשנת שירות בשביל לקבל..."

זה לא "לבזבז שנה". מה זה בכלל אומר "לבזבז שנה"? אתה באיזה מרוץ מטורף לאנשהו? אם לא תסיים צבא במהירות שיא ותצא להיי טק תפסיד משהו? מה ההבדל אם תסיים את הצבא בגיל 21 או 22? מה שתעשה אחריי הצבא תוכל לעשות בכל גיל מ21 ועד 50, אבל שנת שרות היא חד פעמית, והיא חוויה אדירה.

ולעניין הפרקטי, אז לא, זה לא מעלה קב"א (אני חושב שלי לא העלו), אבל זה מאפשר את כל המיונים (מודיעין, יום סיירות, צדדיים, צנחנים, תקשוב, עתודה, תלפיות, כל מה שתרצו) מחדש, וזה נותן המון נקודות בונוס ברעיונות למקומות כי:
א. אתה מגיע בוגר יותר ובשל יותר
ב.הוכחת כבר שאתה רוצה לתרום ושיש לך מוטיבציה
ג. לא תאמין, אבל שנת שרות מכינה אותך מנטלית מצויין לצבא. החיים מחוץ לבית, שיתוף פעולה עם צוות, אחריות.

לפותח האשכול, אם הרעיון מעניין אותך, דבר איתי בפרטי

אגב, אני מדבר על שנת שרות כי את זה אני מכיר, אבל גם מכינה קדם צבאית זאת אופציה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר