לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2007, 16:58
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Red_y שמתחילה ב "בעית קצונה"

אתה פשוט צריך להכשל במבדקים.

אם מבקשים לצייר איש, תצייר איש עם שיניים בולטות וידיים גדולות. אם מבקשים עץ, תצייר עץ שרוף או עץ שמישהו תולה את עצמו על ענף.

בציור של הילד שמסתכל על כינור תכתוב שהוא שדד זקן ולקח לו את הכינור ועכשיו לא מצליח למכור אותו כי הכינור נשבר אחרי שהוא דפק אותו לזקן בראש. על הזוג שנראה או מתנשק או נאבק תכתוב משהו כמו "ג'וני חונק את ארוסתו שרמילה אחרי שהיא גילתה לו שפעם היא הייתה גבר שקראו לו ניסים", על הבחור שמסתכל מהחלון תכתוב שהוא מתכנן לקפוץ או סתם יורק על אנשים ברחוב.

כשישאלו אותך איזה דמות אתה מעריץ, תכתוב משהו כמו "הערבי מהמכולת כי יש לו קעקוע של כבשה" או "סופרמן, כי הוא חזק והוא יודע לעוף".

עם תשובות כאלה אף אחד לא יוציא אותך לשום קצונה, באחריות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2007, 17:46
  MeGaTal MeGaTal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "אתה פשוט צריך להכשל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עבדול אלהזרד
אתה פשוט צריך להכשל במבדקים.

אם מבקשים לצייר איש, תצייר איש עם שיניים בולטות וידיים גדולות. אם מבקשים עץ, תצייר עץ שרוף או עץ שמישהו תולה את עצמו על ענף.

בציור של הילד שמסתכל על כינור תכתוב שהוא שדד זקן ולקח לו את הכינור ועכשיו לא מצליח למכור אותו כי הכינור נשבר אחרי שהוא דפק אותו לזקן בראש. על הזוג שנראה או מתנשק או נאבק תכתוב משהו כמו "ג'וני חונק את ארוסתו שרמילה אחרי שהיא גילתה לו שפעם היא הייתה גבר שקראו לו ניסים", על הבחור שמסתכל מהחלון תכתוב שהוא מתכנן לקפוץ או סתם יורק על אנשים ברחוב.

כשישאלו אותך איזה דמות אתה מעריץ, תכתוב משהו כמו "הערבי מהמכולת כי יש לו קעקוע של כבשה" או "סופרמן, כי הוא חזק והוא יודע לעוף".

עם תשובות כאלה אף אחד לא יוציא אותך לשום קצונה, באחריות.

הרגת אותי חחח אחד המצחיקים חחחח עוד יוציאו אותו עם קב"ן נפשי חחחחחחח
ישן 05-11-2007, 19:52
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מתגבש שמתחילה ב "איך אפשר להכריח מישהו..."

אי אפשר להכריח, אפשר ללחוץ אנשים חלשים לצאת לקצונה.
Red_y - מעבר לכישלון מכוון במבדקי הקצונה, ביום הראשון של ההכנה פשוט גש למפקד הקורס וחתום על וויתור, אם צריך שב ואל תצא לו מהמשרד עד שפולטים אותך.

נ"ב אגב, אני לא ממליץ על כישלון מכוון במבדקים, התוצאות וחוות הדעת עלולות להפריע בהמשך אם תשנה את דעתך ו/או במסלול אחר. עדיף להתעקש על חתימת וויתור בתחילת ההכנה.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 05-11-2007 בשעה 19:59.
ישן 05-11-2007, 20:42
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Red_y שמתחילה ב "[QUOTE=iamshay]בזמנו שיגעו את..."

זה נכון לא רק בשיריון, אבל זה תלוי בהם רק עד שלב התחלת הקורס - ניתן לחייב אותך לעשות מבד"ק, ניתן אפילו לחייב אותך לצאת לכנסי קצונה ולהתחיל את קורס ההכנה - אבל עד כאן. תגיע להכנה וחתום ויתור שם. או לחלופין אם אתה לא רוצה לריב/לעמוד על שלך, היכשל במבחנים בכוונה (הכנה/כניסה לבה"ד 1), כאמור אני לא ממליץ להיכשל בכוונה במבד"קים, אלא אם אתה ממש,ממש סגור על כך שהמסלול העתידי שלך בחיים לא יהיה באפיק צבאי/בטחוני.

נ"ב שים לב - אם בשלב כלשהו מאיימים עליך בסנקציות כלשהן כנגד סירוב הקצונה שלך, כולל שינוי שיבוץ וכל עונש שהוא, מדובר בצעד לא-חוקי בהתאם לפקודות מטכ"ל ובמקרה כזה אתה יכול לקבול את מפקדיך.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 05-11-2007 בשעה 20:50.
ישן 05-11-2007, 21:00
  Red_y Red_y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "זה נכון לא רק בשיריון, אבל זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GrimReaper
זה נכון לא רק בשיריון, אבל זה תלוי בהם רק עד שלב התחלת הקורס - ניתן לחייב אותך לעשות מבד"ק, ניתן אפילו לחייב אותך לצאת לכנסי קצונה ולהתחיל את קורס ההכנה - אבל עד כאן. תגיע להכנה וחתום ויתור שם. או לחלופין אם אתה לא רוצה לריב/לעמוד על שלך, היכשל במבחנים בכוונה (הכנה/כניסה לבה"ד 1), כאמור אני לא ממליץ להיכשל בכוונה במבד"קים, אלא אם אתה ממש,ממש סגור על כך שהמסלול העתידי שלך בחיים לא יהיה באפיק צבאי/בטחוני.

נ"ב שים לב - אם בשלב כלשהו מאיימים עליך בסנקציות כלשהן כנגד סירוב הקצונה שלך, כולל שינוי שיבוץ וכל עונש שהוא, מדובר בצעד לא-חוקי בהתאם לפקודות מטכ"ל ובמקרה כזה אתה יכול לקבול את מפקדיך.
, אתה אומר שאם המח"ט אמר לי את המשפט הבא אני יכול לקבול אותו "אם המערכת מתעקשת ובסוף לא משיגה את מבוקשה אז היא נפגעת ואם היא פוגעת "
ישן 05-11-2007, 21:03
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Red_y שמתחילה ב "בעית קצונה"

אתה יכול פשוט לא להשקיע במבד"קים, לא חייבים לשקר.
בראיון עם הפסיכולוג פשוט תסביר לו את מה שהסברת פה, קשה לי להאמין שהוא יעביר אותך.

ומקסימום אם זה לא יעזור תחתום ויתור.

את הקטע עם הלחץ מצד המפקדים אני מכיר טוב מאוד, גם עליי לחצו הרבה ובסוף גם הסכמתי לצאת להכנה (היה לי כבר תפקיד סגור, הייתי אמור להישאר בקורס מפקדים בתור גנן, שעה לפני הטקס הודיעו לי שהמג"ד בגדוד שלי הטיל וטו על ההחלטה וככה נוצר מצב שהיה לי 10 דקות להחליט שאני יוצא לקצונה) ובדיעבד זאת הייתה טעות, אם אתה יודע שאתה לא רוצה לעשות את זה אז תנסה להגיע למצב שהם לא שולחים אותך, תתעקש שאתה רוצה להיות מט"ק, אני סתם ביזבזתי מחזור במבצעים כי כשהבנתי שאין לי מה לחפש בקורס כל המקומות בסוללות כבר היו תפוסים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר