לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2007, 16:07
  תומסון תומסון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.06
והנה שוב אני נפקד

טוב אז ככה, בחודשיים האחרונים שלי בצבא העניינים בבית הסתבכו וכרגע אני חיי לבד עם אבא שלי. הגשתי בקשה לת"ש 2 ביגלל שיש לאבא שלי בעיות רפואית, מבחינתם הכל מתאים אבל לא התאים להם להוציא לי ת"ש בטח כי למ"פ שלי כואב הלב על עוד חייל ת"שניק בפלוגה שלו. אני לא מגיש בכלל ערעור על זה כי נשבר לי כבר. אני במצב קשה ואני רוצה לצאת מהצבא לא משנה מה. כל הזמן מורחים אותי ביקשתי קב"ן לפני השד יודע כמה זמן. ולהם שוב תמיד אותן הסיבות שביגלל שזה גדוד קרבי ואין קב"ן בבסיס זה לוקח יותר זמן מה48 שעות\שבועיים מרגע בקשה.
כבר הייתי נפקד לפני 3 חודשים ליומיים ובאו לקחת אותי מהבית (אחרי שהוצאתי הבטחה שאני אראה קב"ן למחרת) חזרתי נשפטתי 21 מחבוש על תנאי וקיבלתי את הקב"ן שהחליט לעשות עוד שיחה, מאז זה נדחה עד עכשיו 3 חודשים. אני לא מתכוון לכבול אף אחד כי עד שהכבילה תתקבל אני כבר ישתחרר אחרי 3 שנים של שירות מלא. אז היום החלטתי לשים סוף.

בקיצור אני נפקד, ויש לי שאלה, האם בזמן הנפקדות אני יכול ללכת לקב"ן חירום בתל השומר?
ואם ובמידה ואני יחזור עוד איזה חודש ככה מה יקרה ? יפעילו לי את העל תנאי ל21 וכשאני יחזור יעלו אותי שוב למשפט ואז שוב 21 ?
קיצר מה יקרה איתי עכשיו..?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2007, 16:11
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תומסון שמתחילה ב "והנה שוב אני נפקד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תומסון
טוב אז ככה, בחודשיים האחרונים שלי בצבא העניינים בבית הסתבכו וכרגע אני חיי לבד עם אבא שלי. הגשתי בקשה לת"ש 2 ביגלל שיש לאבא שלי בעיות רפואית, מבחינתם הכל מתאים אבל לא התאים להם להוציא לי ת"ש בטח כי למ"פ שלי כואב הלב על עוד חייל ת"שניק בפלוגה שלו. אני לא מגיש בכלל ערעור על זה כי נשבר לי כבר. אני במצב קשה ואני רוצה לצאת מהצבא לא משנה מה. כל הזמן מורחים אותי ביקשתי קב"ן לפני השד יודע כמה זמן. ולהם שוב תמיד אותן הסיבות שביגלל שזה גדוד קרבי ואין קב"ן בבסיס זה לוקח יותר זמן מה48 שעות\שבועיים מרגע בקשה.
כבר הייתי נפקד לפני 3 חודשים ליומיים ובאו לקחת אותי מהבית (אחרי שהוצאתי הבטחה שאני אראה קב"ן למחרת) חזרתי נשפטתי 21 מחבוש על תנאי וקיבלתי את הקב"ן שהחליט לעשות עוד שיחה, מאז זה נדחה עד עכשיו 3 חודשים. אני לא מתכוון לכבול אף אחד כי עד שהכבילה תתקבל אני כבר ישתחרר אחרי 3 שנים של שירות מלא. אז היום החלטתי לשים סוף.

בקיצור אני נפקד, ויש לי שאלה, האם בזמן הנפקדות אני יכול ללכת לקב"ן חירום בתל השומר?
ואם ובמידה ואני יחזור עוד איזה חודש ככה מה יקרה ? יפעילו לי את העל תנאי ל21 וכשאני יחזור יעלו אותי שוב למשפט ואז שוב 21 ? תלוי במי שאשפוט אותך. אבל סביר לניח שאתה יכול לקבל 7 ימי מחבוש והתנאי יהיה מופעל סה"כ יהיה לך 28 ימים.
אם יש אמת בדבריך אני לא מבין איך הטיפול לא כבר תחת המג"ד. תצור קשר עם המש"קית ת"ש ותדרוש שיחה אימו ותביא את הדברים בצורה הכי נכונה.

קיצר מה יקרה איתי עכשיו..?

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

ישן 04-11-2007, 17:04
  תומסון תומסון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.06
תשובה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תומסון שמתחילה ב "והנה שוב אני נפקד"

תשמע זה לא מגיע למג"ד כי הקצינים שלי לא מדווחים לו על המצב, אולי הם מדווחים מקס' למ"פ שלי. ולגבי הת"ש, אין לי מושג למה המג"ד לא אישר הוא יודע את המצב שלי בבית, אבל כנראה המ"פ רשם חוות דעת שלילית וביגלל זה המג"ד לא אישר, הרי כל הצבא הזה יד רוחצת יד. כבר אין לי כוח להלחם עם המערכת הזאת. אני פשוט נותן נפקדות כדי להחזיר לי קצת את הביטחון, כי איפה שאני נמצא הוא נאבד במהירות. אני לא נלחם יותר על כלום. מצידי להיות בכלא 100 יום העיקר לצאת מהצבא בסופו של דבר.

העלתי בשבילך תמונה מהאימון האחרון בגולן שקלטתי עם חבריי משהו מצחיק שתפס את העייננו.. וישר צילמו :

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.pic-il.com/images/thumbs/thumb_1194195906.jpg]
ישן 04-11-2007, 17:15
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile
סקר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי תומסון שמתחילה ב "תשובה.."

נפקדות אינה הפתרון.
תפנה למש"קית ת"ש. תלחם יום אחד על הזכויות שלך יחד איתה.

בזה שאתה נפקד, אינך פותר את הבעיה שלך. אלה רק הולך לדרך הקל. "עזובי אותי בשקט. אני הולך עם הראש בקיר נגד המערכת". במקום זאת אני ממליץ לך לדבר עם הת"ש. לידע את המ"מ (הוא בטח ניסה כבר לומר לך לחזור) אתה לא מתכוון לחזור עד שאתה מקבל טיפול נכון. על ידי משקית ת"ש וראיון מג"ד.

אני מבין שקשה לך ונמאס מהמערכת האטומה הזאת. אך כך הדברים עובדים.
אצלי בפלוגה היו לא מעט לוחמים עם בעיות ענקיות החל מבבית ועד לחובות של עשרות אלפי שקלים.

כל דבר אפשר לפתור אם עובדים נכון עם האנשים הנכונים. בצבא לא כל הקצינים מודעים לדברים שאתה חייב לקבל או איזה ת"ש מגיע לך.

נ.ב תודה על החתול. אני מבין שהייתה עם צמ"ה 605 בחומה.

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

ישן 04-11-2007, 18:40
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי תומסון שמתחילה ב "שמע"

אני רק מחזק את בלאק ממבה

אם אתה פה במטרה ללכת נגד הצבא רק בשביל לצאת אז אנחנו לא נעזור לך פה.
אם אתה באמת מעוניין שהמצב ישתפר אז אתה חייב להפסיק ללכת ראש בקיר.

תחשוב שניה בהיגיון, ואני משתמש במה שאתה אמרת - אתה טוען שהמ"פ לא עוזר לך ושהוא בטח גם משכנע את המג"ד שאין צורך לתת לך, נצא מנקודת הנחה שאתה צודק, איך נפקדות אמורה לשפר את המצב, אתה רק מוכיח את מה שהמ"פ שלך אמר למג"ד.

הדבר הכי חכם שאתה יכול לעשות זה לחזור היום או מחר על הבוקר, להתנצל, ולהסביר שלא ידעת מה לעשות, באותו זמן לדרוש ראיון מג"ד תסביר שבפעם שעברה דברים אחרים לא עזרו.

דבר עם המג"ד ותסביר לו הכל מהתחלה עד הסוף, אל תצעק או תאשים אנשים אלא פשוט תדאג שהוא ידע את כל מה שיש לך ולמה אתה לא יכול להמשיך בלי הת"ש שלדעתך מגיע לך.

כל זמן שאתה נשאר בבית אתה סתם פוגע בעצמך בסיכויים לקבל את מה שאתה רוצה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר